reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
Viltutti bardzo fajny wozeczek. Troche mi przypomina moj, a mamy Tutek Grander. Zalezalo mi zeby byl w miare lekki i rzeczywiscie nie jest zly. Moze nie jest idealny, ale chyba idealnego wozka nie ma i w kazdym znajdzie sie jakis drobiazg ktory nas bedzie denerwowal, ale ja jestem w miare zadowolona. Mam nadzieje ze Ty tez bedziesz.
 
Kurcze,ja mam z tymi wózkami nie lada problem,bo jak jest ładna gondola,to spacerówka - tragedia. :baffled: I do tego strasznie ciężkie,a po Zuzi mam nauczkę,żeby kupować sam głeboki,a później osobno spacerówkę,albo coś lekkiego,a nie ok. 18kg. :eek: :-p
Wczoraj widziałam Pana ze świetną spacerówką! No i od razu na necie sprawdzałam,czy są wersje z gondolą i są! Kurcze,no fajowy jest i chyba takiego szukałam. :-D Wózek NAVINGTON CADET WÓZEK 2w1 MEGA PROMOCJA (3626378747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są też wersje z fotelikiem samochodowym - pomyślimy. ;-) Teraz trzeba Małżowi zakomunikować o tej decyzzji,haha. :-D Co do koloru,to strasznie spodobał mi się ten żółtawy,czy jaki to. :-p

Delti Emu też jest podobnego wyglądu,tylko nie wiem,jak wagowo. ;-)

No,ale ten Navington... Mmmmmm! :-D
 
Agutka, ja też przymierzam się do kupna tego Navingtona;) Byłam w Smyku, obejrzałam go dokładnie, pojeździłam, podpytałam doradcę i ten wypadł najlepiej ze wszystkich:)
 
Mi też podobały się wizualnie Navingtony, ale nie widziałam żadnego z fajną amortyzacją w zasadzie jakby jej nie miały :/ A co do tego który wybraliśmy, to bardzo polecam - jest jednym z największych a zarazem najlżejszych wózków.
 
I dobrze robisz! Ja od wczoraj myślę o tym kombinezonie :-D tylko cena trochę wysoka: 109 zł. ale w sumie to taki ciepły jesienno-zimowy, więc nie orientuję się, ile takie kosztują.

właśnie tyle :) tylko po co ci jesienno- zimowy kombinezon?? :D

Kurcze,ja mam z tymi wózkami nie lada problem,bo jak jest ładna gondola,to spacerówka - tragedia. :baffled: I do tego strasznie ciężkie,a po Zuzi mam nauczkę,żeby kupować sam głeboki,a później osobno spacerówkę,albo coś lekkiego,a nie ok. 18kg. :eek: :-p
Wczoraj widziałam Pana ze świetną spacerówką! No i od razu na necie sprawdzałam,czy są wersje z gondolą i są! Kurcze,no fajowy jest i chyba takiego szukałam. :-D Wózek NAVINGTON CADET WÓZEK 2w1 MEGA PROMOCJA (3626378747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są też wersje z fotelikiem samochodowym - pomyślimy. ;-) Teraz trzeba Małżowi zakomunikować o tej decyzzji,haha. :-D Co do koloru,to strasznie spodobał mi się ten żółtawy,czy jaki to. :-p

Delti Emu też jest podobnego wyglądu,tylko nie wiem,jak wagowo. ;-)

No,ale ten Navington... Mmmmmm! :-D

ale bomba, może jak urodzę to będą już używane???
 
reklama
Do góry