reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Zestawy body byly po 16zl i po 20zl. Komplet ze slonikiem chyba tez 16zl, najdrozszy ten komplecik z Kubusiem - pizamka, body, podkoszulka, czapeczka i dwie pary skarpetek albo rekawiczek, sama nie wiem co to, za 40zl.

Dagmar, tak Kubusiowo i Sezamkowo :) To wlasnie te dwa wybieral maz ;) Powiem Wam ze jak tak sie rozejrzalam po sklepach u nas i w Niemczech to u nas ubranka sa o wiele ladniejsze :) I zdecydowanie tansze ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jouluatto śliczne ubranka! Mam bardzo blisko tesco i chyba się dzisiaj przejdę z Kubusiem niech wybierze coś dla dzidzi :tak:
Najgorzej że nie wiadomo czy będzie chłopczyk czy dziewczynka bo trzeba wybierać neutralne rzeczy..
Wrzucam fotkę moich zakupów :-)

IMG_2402.JPG kupiłam wszystko w rozm. 62
 

Załączniki

  • IMG_2402.JPG
    IMG_2402.JPG
    65,5 KB · Wyświetleń: 99
Jouluatto, ancona cudeńka :-)

Nie moge się doczekać, aż wyrusze na zakupy.
Może po wizycie już się ujawni płeć, to wtedy jakieś konkrety.
No bo z tymi neutralnym rzeczami jest ciężko, w sklepach z reguły albo wszystko różowe albo niebieskie. Przyznam, że mnie to drażni, bo lubię kolorowe ubranka.
 
Dziewczyny piekne te ubranka :) ja musze wytrzymac jeszcze kilka dni i tez cos kupie. Juz ledwo daje rade sie powstrzymac :) ale do wizyty nieduzo zostalo to jakos przezyje. A do tesco za blisko nie mam ale chyba sie pofatyguje :) skoro takie ceny i ładne ubranka, to trzeba skorzystac :-D
 
Zestawy body byly po 16zl i po 20zl. Komplet ze slonikiem chyba tez 16zl, najdrozszy ten komplecik z Kubusiem - pizamka, body, podkoszulka, czapeczka i dwie pary skarpetek albo rekawiczek, sama nie wiem co to, za 40zl.

Dagmar, tak Kubusiowo i Sezamkowo :) To wlasnie te dwa wybieral maz ;) Powiem Wam ze jak tak sie rozejrzalam po sklepach u nas i w Niemczech to u nas ubranka sa o wiele ladniejsze :) I zdecydowanie tansze ;P

mi się podoba, zresztą mi się wszystko białe i pastelowe podoba. W tej ciąży, bo u mnie jak w kalejdoskopie :D

Jouluatto śliczne ubranka! Mam bardzo blisko tesco i chyba się dzisiaj przejdę z Kubusiem niech wybierze coś dla dzidzi :tak:
Najgorzej że nie wiadomo czy będzie chłopczyk czy dziewczynka bo trzeba wybierać neutralne rzeczy..
Wrzucam fotkę moich zakupów :-)

Zobacz załącznik 589962 kupiłam wszystko w rozm. 62

te słoniki cudne :)
 
dziewczyny, jaki dzisiaj przesłodki kombinezonik widziałam w Tesco.. biały, z polaru, z kapturkiem z uszkami. normalnie 5 minut stałam i patrzyłam, dopóki mój luby mnie nie odciągnął. jeszcze walczę z pokusą zakupową, ale nie wiem, jak długo wytrzymam ;)
 
Hej! Się muszę pochwalić, że zakupiliśmy dzisiaj wózek dla dzidziusia :) o taki SEVILLA CAMARELO 2W1 POLSKI ALUMINIUM+GRATISY (3632759060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolor jak na miniaturce, ciemno stalowy :) zapłaciliśmy z bardzo dobrym fotelikiem 1450zł więc całkiem mało :)
I zdradzę wam sekret, że zdecydowlismy się teraz, dlatego że w kilku sklepach powiedziano nam że od grudnia ceny idą górę a po nowym oku na bank, bo już im producenci zapowiedzieli. A tak poza tym, ja juz teraz nie bardzo mam silę do chodzenia po sklepach a nawet krótkie wypady muszę później odpokutować, to podejrzewam że im bliżej rozwiązania tym gorzej będę się czuła.
 
reklama
dziewczyny, jaki dzisiaj przesłodki kombinezonik widziałam w Tesco.. biały, z polaru, z kapturkiem z uszkami. normalnie 5 minut stałam i patrzyłam, dopóki mój luby mnie nie odciągnął. jeszcze walczę z pokusą zakupową, ale nie wiem, jak długo wytrzymam ;)

Kurcze ja nie chodzę do sklepów, żeby nie oglądać :D


Hej! Się muszę pochwalić, że zakupiliśmy dzisiaj wózek dla dzidziusia :) o taki SEVILLA CAMARELO 2W1 POLSKI ALUMINIUM+GRATISY (3632759060) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolor jak na miniaturce, ciemno stalowy :) zapłaciliśmy z bardzo dobrym fotelikiem 1450zł więc całkiem mało :)
I zdradzę wam sekret, że zdecydowlismy się teraz, dlatego że w kilku sklepach powiedziano nam że od grudnia ceny idą górę a po nowym oku na bank, bo już im producenci zapowiedzieli. A tak poza tym, ja juz teraz nie bardzo mam silę do chodzenia po sklepach a nawet krótkie wypady muszę później odpokutować, to podejrzewam że im bliżej rozwiązania tym gorzej będę się czuła.

Podoba mi się :) Kolor też :)
 
Do góry