reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Sabincia, no to teraz możecie śmigać na spacerki :tak:
Kathi, bardzo fajny ten kącik. Taki spokojny i przytulny.
 
reklama
Sabincia super wózeczek dziadkowie kupili wnuczkowi :yes::wink::yes:!!!
Teraz życzę ładnej pogody i niech mały Nikoś poznaje swoje piękne miasto:-)!

kathi śliczny kącik przygotowałaś dla Michalinki;-):tak:!
I widzę, że nasze córeczki mają taki sam becik i przewijak z Glucka, hehe:-D
 
Sabincia - fajna ta furka dla Nikosia :-) a tym bardziej że nie musiałaś za nią płacić :-) i wykorzystuj chęci babci na kupowanie wnusiowi różnych cudów ;-):-D
Kathi - sliczny kącik dla córci :-)
 
Dziękuję za miłe słowa mam nadzieję że córci się też spodoba i będzie chetnie spała w swoim łóżeczku.:-);-):-)
Jak patrzę na te zdjęcia to stwierdzam że jeszcze muszę dokupić przescieradełko, takie z falbanką bo jakoś pusto pod spodem.:tak:

Sabincia fajny wózeczek, tylko czekać aż Nikoś pojedzie na spacerek.:happy::happy:
kathi śliczny kącik przygotowałaś dla Michalinki;-):tak:!
I widzę, że nasze córeczki mają taki sam becik i przewijak z Glucka, hehe:-D

Stefanna dostałam je w prezencie ale nawet nie wiedziałam że to Gluck ale rzeczywiście teraz sprawdziłam.
 
Skaba, fajnie ta karuzelka wygląda. I potem jeszcze sam misiek się przyda. A jakiego typu były te opinie?
 
reklama
Skaba1 jak dla mnie karuzelka jest super: kolorowa, ma muzykę i odpinane zabaweczki!:yes::yes::yes: No i cena bardzo fajna:tak:!
A jakie negatywne opinie o niej słyszałaś..:confused:?
 
Do góry