reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

dziś kupiliśmy Marcelowi łóżeczko turystyczne:tak:o takie http://www.allegro.pl/item389297906_bo_bas_lozeczko_dream_kojec_baby_design_full.html
kolor 02 - czyli czerwono-grafitowy oraz dla Oliwii nowy fotelik bo ze starego wyrosła no a w sobote wyjeżdżamy:-)czeka nas 270 km jezdy i trzebabyło zadbac żeby droga była bezpieczna a w miejscu mały miał gdzie śpac.Nie chcę go przyzwyczajać do spania ze mną i wolę odkąłdac do łożeczka- juz je rozkłądaliśmy w domu i jest zajebiste!!!Oczywiscie dwa poziomy i na czym mi najbardziej zależało - przewijak!!!super
a tak przy okazji fotelików - nie orientujecie się czy mozna przewozić w odpowiednim oczywiście foteliku 4- latke na przednim siedzeniu (nie ma tam poduszki powietrznej)????:confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niekat fajne łozeczko turystyczne:-)
a z tego co mi wiadomo to mozesz przewozic na przednim siedzeniu dziecko tylko w foteliku oczywiscie a jak masz poduszke powietrzna to wtedy nie mozesz tyłem do kierunku jazdy miec fotelika innych przeciwskazan nie ma
 
Mrówa, jak dla mnie to fajne rozwiązanie jak się z dzieckiem często wyjeżdża. Nie ma wtedy problemu gdzie i jak karmić.
 
Mrówa super to krzesełko, że je tak można łatwo przenosić.
Stefanna my też już mamy po Ali coś takiego: ARTI: KRZESEŁKO 2 w 1 ALICE CESAR (401136829) - Aukcje internetowe Allegro
w innej kolorystyce i ciut starszy model ale nadal służy. Tylko jest jeden problem: Alunia nadal go używa, siada na nim przy jedzeniu i przy oglądaniu bajek... i jak ja będę miała jej to krzesełko zabrać dla Basi?:zawstydzona/y:
 
mrowa super to krzesełko:tak: ja dostałam dla Bartka drewniane, ale z tych większych - służy do tej pory.. i nie wiem czy Bartek odstąpi siostrze, bo nadal go używa.. zresztą ja używam stolika - cały czas stoi na nim laptop:-D, więc chyba kupimy Marysi nowe:-D
 
reklama
Do góry