reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Dagsila wózek bajka! Wkońcu nie każdy musi 1000 na Maclarena wydac... ;-P

Agnieszka oj tak wybór fotelika to ciężki wybor mój W się upierał na maxi cosi ale już po przymierzeniu Tośki mu przeszło, okazał się ciasny w kombinezonie :-)
 
reklama
Iza taa najgorzej jest z wyborem BEZPIECZNEGO fotelika w przedziale wagowym I/II/III za przystępną dla nas cenę :tak: wiadomo każdego na coś innego stać. Z tym że o ile ja byłabym w stanie wydać nawet 1000 zł na taki fotelik (bo w końcu dziecko pojeździ w nim 11 lat co w przeliczeniu daje 90 zł na rok) o tyle mąż już niekoniecznie ;-) I właśnie...problem z miejscem. Nie może być ani ciasno ani za luźno... ehhh boje się czy znajde wszystkie wybrane modele żeby chłopaków poprzymierzać :no: Jedyny większy sklep to Markusia w Wodzisławiu tam pewnie będzie duży wybór ale nie wiem jakie modele będą. W Rybniku to nawet nie wiem gdzie oprócz małych sklepów coś jest :no: żadnego dużego sklepu z dzieciowymi niet.
Ewentualnie Katowice wchodzą w grę :tak: więc dziewczynki z Katowic jeśli macie namiary na jakąś hurtownię czy sklep z fotelikami z dużym wyborem to poprosze o info :tak: :tak:
 
Daga - Ty to w czepku urodzona!

Dzięki za pieluszkowe informacje. jeszcze na basenie nie byliśmy, więc nie chciałabym zaliczyć wpadki :-)

15 min temu wróciłam z biedy. Pierwszy raz kupiłam dada. Miałam kiedyś jedynki od koleżanki i twarde badziewie było, a te mięciusieńkie. Zobaczymy jak się sprawdza

Apropos fotelików... wczoraj na discovery pokazywali polską firmę produkującą foteliki, która właśnie opatentowała nowy sposów zapinania dziecka. Słyszałyście cos o firmie? tu link:
Foteliki samochodowe - Eksperci w fotelikach - Ramatti
 
Wszystko fajnie ale niestety co do bezpieczeństwa polegać można tu tylko na opiniach :-( Ramatti nie jest sprawdzane przez ADAC choć może w końcu się doczekają czego im życzę i oby w tych testach dobrze wypadli. Ja póki co kieruję sie wynikami testów ADAC i wg tego wybieram foteliki dla dzieci
 
Dagsila wózek bajka! Wkońcu nie każdy musi 1000 na Maclarena wydac... ;-P

Agnieszka oj tak wybór fotelika to ciężki wybor mój W się upierał na maxi cosi ale już po przymierzeniu Tośki mu przeszło, okazał się ciasny w kombinezonie :-)

maklarena tez bym chciala, ale najlepsze jest to ze Ole obkupilam ciuchami a wozek calkiem za free :-)
 
Wszystko fajnie ale niestety co do bezpieczeństwa polegać można tu tylko na opiniach :-( Ramatti nie jest sprawdzane przez ADAC choć może w końcu się doczekają czego im życzę i oby w tych testach dobrze wypadli. Ja póki co kieruję sie wynikami testów ADAC i wg tego wybieram foteliki dla dzieci

my mamy juz dobre pare miesiecy recaro young sport i sobie bardzo chwale. zastanawialismy sie nad ramatti, ale rozniece pomiedzy tymi fotelikami nie byly zbyt wielkie a recaro ma testy
 
to jak nie to tu masz za 449 w naszym kolorze ;-) CYBEX Solution X PLUS (WELUR) NAVY niebieski /WAWA (1430877483) - Aukcje internetowe Allegro

Mania siadała zanim wybraliśmy, ale jej to na razie wszystko pasuje

My mamy taki do najstarszej córki. I ogólnie byłabym bardzo zadowolona gdyby nie zepsuła się regulacja wysokości. Niestety już po gwarancji było. Nie dało się naprawić ale jest na stałe zrobiony na najniższym poziomie to jeszcze średnia córka wykorzysta.
 
U nas dada już od dawna króluje. Teraz w tych pampkach mają zmienić opakowanie i mają być sensitive.
Daga ty farciaro :-) Gratulacje i powodzenia w prowadzeniu sklepu. Ciuszki super, może się skuszę na kieckę na roczek. Tylko boję się tak kupić bez przymiarki, bo nieraz coś ślicznie wygląda na obrazku, ale już nie tak ładnie leży.
 
reklama
Daga - ja nie wiem co z tym waszym sklepem ale teraz wejść się nie da tylko reklama wyskakuje firmy co domeny sprzedaje
 
Do góry