reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
ja mam lg viewty, tez szukam czegos bo juz mi sie zmiana szykuje, ale na ten nie narzekam, zdjecia z telefonu wiele razy wywolywalam i nie roznia sie bardzo od tych z cyfrowki
moj tata ma samsunga monte i tez jest ok

kamisia ile za tego lg?
 
Wronka- ja jestem fanatyczką Nokii ;-) Mam E72 i N95 obie robią świetne foty i obie mają radyjko ;-) obie też kręcą niezłe filmy... no, ale to nie dotykówki... Moja mama od niedawna ma Samsunga Wave 723 i nie narzeka... ale nie przyglądałam się mu bliżej...

Wpadłam tu, żeby donieść, że w Oszołomie mleko Gerbera 2 po 8,98 PLN, nie wiem czy któraś używa, ale może info się przyda, to się dzielę.
 
dzieki dziewczyny:-)

Myślalam własnie o xperii, monte bądz htc, ale nie desire tylko wildfire;-)

daga na desire mnie nie stac niestety ;-(
 
Nie wiem czy temat już był, ale chcę kupić spacerówkę - parasolkę. Kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę. Jedyny warunek jaki musi spełniać to cena. Nie mam za dużo tak 200zł. Czy coś w miarę fajnego można kupić w tej cenie? Może coś doradzicie.
 
reklama
Do góry