reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

aniam - Zielonej chyba o niemiecki chleb chodziło a nie sok paola;-) zielona - a jakie są koszty wysyłki paczek? Mój M. uwielbia ubrania Abercrombie&Fitch Abercrombie.com - Error U nas na Allegro kilka razy się na podróbki nadział, a w ogóle to są dość drogie ciuchy, ale bluzy ma po 7 lat i wyglądają jak po zakupie, a że on już nie rośnie to może sobie pozwolić. Czy byłaby opcja abym Ci kasę przesłała na zakupy i Ty później pocztą byś to nam wysłała? Jeszcze buty diesla chętnie by M. kupił takim sposobem.
 
reklama
Aniez albo którakolwiek z dziewczyn macie jakiś pomysł na biurko?? Tak żeby do tej STUVY pasowało??

Jeszcze muszę pobiegać z metrówką i pomierzyć bo teraz mi przyszło na myśl żeby tak poprzestawiać łóżka chłopców coby na środku pod lampą ustawić im stół który służyłby za biurko dla obu...albo 2 biurka które mogą być stołem :-p macie jakieś pomysly?? No i żeby to nie wiadomo ile nie kosztowało...bo same meble po zaprojektowaniu wyszły ponad 2000 zł :no::baffled:
 
aniam - Zielonej chyba o niemiecki chleb chodziło a nie sok paola;-) zielona - a jakie są koszty wysyłki paczek? Mój M. uwielbia ubrania Abercrombie&Fitch Abercrombie.com - Error U nas na Allegro kilka razy się na podróbki nadział, a w ogóle to są dość drogie ciuchy, ale bluzy ma po 7 lat i wyglądają jak po zakupie, a że on już nie rośnie to może sobie pozwolić. Czy byłaby opcja abym Ci kasę przesłała na zakupy i Ty później pocztą byś to nam wysłała? Jeszcze buty diesla chętnie by M. kupił takim sposobem.


Poszukaj kogoś kto jest w USA , tam te rzeczy w outletach mozna za kilka dolców kupić :tak:
Znajomy rok siedział u swojej mamy z żoną i dzieciakami , to tego bagaznik przywieźli do Polski . Wszystko w outletach kupowane . Kupili auto , i ciuchy w nim płynęły . :)

Aniez albo którakolwiek z dziewczyn macie jakiś pomysł na biurko?? Tak żeby do tej STUVY pasowało??

Jeszcze muszę pobiegać z metrówką i pomierzyć bo teraz mi przyszło na myśl żeby tak poprzestawiać łóżka chłopców coby na środku pod lampą ustawić im stół który służyłby za biurko dla obu...albo 2 biurka które mogą być stołem :-p macie jakieś pomysly?? No i żeby to nie wiadomo ile nie kosztowało...bo same meble po zaprojektowaniu wyszły ponad 2000 zł :no::baffled:

Chyba każde byle by białe , ew taką ladę długą na zamówienie zrobić :tak: I pod ladę wstawić jakieś małe szafeczki z szufladami żeby było mniej wiecej jak w biurku . Zobacz w ikea na wystawach widziałam aranżacje już z biurkiem .

Luknij tutaj

https://www.google.pl/search?q=ikea...&sqi=2&ved=0CDsQsAQ&biw=1280&bih=705#imgdii=_


te 2 koła dużo i nie dużo . Jak za meble dziecięce to całkiem dobra cena . Bo jakbyś wlazła na takiego Voxa np. to tam jeden regalik potrafi 600 zł kosztować . Biurka są w granicy 600-800 .
Mozesz jakoś wrzucić tutaj ten plan ?
Skreena ekranu np. zrobić ? Z ciekawości bym zobaczyła :tak: Bo mnie za dwa lata też czeka przeróbka pokoju na szkolny .
 
Aniam dzięki a projekt wrzuce z rysunkiem poglądowym. :tak: ale to wieczorem bo zaraz jade po M. i zmienić opony ;-)
A z biurkiem jest problem bo nie mam gdzie dużego wstawić i musze mieć dwa małe ::baffled:
 
Agnieszka- Mickiego kup :p

MICKE Biurko - biały/różowy - IKEA

Jest też wersja narożna

MICKE Biurko - biały/różowy - IKEA

Nie wiem, co Ci potrzebne. Ja uważam, że na początek kawałek deski styknie :p dla mnie najważniejsze wygodne krzesło. Seria Stuva ma stoliczki, nie biurka, moim zdaniem do pracy się nie nadają.

Mi się takie systemy podobają, ale jeszcze nie rozkimiałam tematu na poważnie, zajmę się tym na wiosnę :p

Biurko LUKA biało - niebieskie - cena 414 zł Halmar - Amarei.pl

W Ikei idź sobie z projektem do doradcy na dziale, naniesie Ci poprawki i jest szansa, że zrobi zakupy mniej bolesnymi dla kieszeni. Jak możesz poczekać, to Ikea gdzieś w okolicy początku roku ma raty 0% co jest opłacalnym posunięciem :)

BRW ma całkiem przyzwoite serie młodzieżowe, w przyzwoitych cenach, może coś Ciebie zainspiruje:

Black Red White - najchętniej kupowane meble w Polsce / Pokój młodzieżowy
 
aniam, myslę ,że zależy jak trafisz. Ja mam u Werki cały pokój z BRW i nic się dzieje, mój brat ma natomiast u siebie też BRW i porażka, szuflady się powykrzywiały, kołki wyleciały, laminat odchodzi...Z tym, że jak już mój tata kupił i pierwszy raz te meble zobaczyłam to już wiedziałam ,że badziewie, bo strasznie cienkie płyty.
 
reklama
Aniam- nie wiem... nie mam nic od nich... ale myślę, że z biurkiem można by poczłapać i popatrzeć, jak za dużo prowadnic nie będzie, to może wytrzyma :p

Agnieszka A. techniczny niech idzie i czai jak to teraz z ich jakością.
 
Do góry