reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Aniam nie da się zlikwidować :no: już kiedyś chcieliśmy to zrobić ale nic z tego nie pytaj czemu bo nie pamiętam ;-) A i salon też taki nie ustawny że już bym sofy nie miała gdzie podziać :no: porażka totalna
A w szafie mamy nasze rzeczy... swetry, kurtki, buty w pudłach, A. ma generalnie tam całą garderobę, deska do prasowania, bieliźniarka... Od razu powiem że mój przedpokój ma lewo 1 m do 1,5 m szerokości choć jest długi to równie nieustawyny... 4 ściany 4 drzwi...Docelowo w przyszłości zrobimy tam szafę na buty i kurtki codzienne + garderobę z haczykami... ale nic więcej nie wcisnę :-(

Powiedz mi o jakim ty programie na stronie Ikei dokładnie mówisz to to zrobie ale już nie teraz może uda mi się wieczorem...

A i jeszcze pamiętaj że muszę mieć gdzie wcisnąć 2 biurka... bo i tak mnie to czeka za 3 lata więc zrobie to teraz ...

A wiesz co zapraszam do mnie na kawę ;-) to z metrem polatamy :-D zawsze to w kupie raźniej i większa burza mózgów
 
Ostatnia edycja:
IKEA Home Planner Web - download - darmowe programy do pobrania - Ściągnij.pl

na stronie ikea też pewnie gdzieś jest , bo on z niej pochodzi .
Tam sobie rysujesz pokój i wstawiasz meble :tak:
bardzo fajne cudo a widok masz w 3d .


Lipa z tą szafą , bo dobrze napisała mi Aniez ( obgadywałyśmy Cię a jak :-D) że jakbyś w tej szafie miała rzeczy chłopaków , to byś nie musiała regałów tyle kupić , do tego wyro piętrowe i pokój prawie pusty . No ale jak się nie da :-(
Kicha styraszna Ci powiem , bo metrów masz dużo a kit wie co z takim pokojem robić .
 
dzięki za linka chętnie się tym pobawie i poustawiam :-) będę wiedziała ile mam miejsca :-)

Gdyby tam były rzeczy dzieci to bym ich szaf nie kupowala :-D
A łóżka są nowe ...i porządne i żal mi ich wyrzucać. Do tego mam jeden podstawowy problem... dom jest przechylony tak że na 2m jest 7 cm różnicy... łóżko piętrowe by leciało ... także też porażka totalna...
A co do obgadywania toż to była chęć pomocy i konsultacje społeczne ;-)
W każdym razie dzięki za chęci :-) i pomoc :tak: Jesteście nieocenione :-D
 
Nie da się... z sypialni nie można zrobić wyjścia do salonu bo tam mamy biurko (w sypialni) a w salonie komodę i na wyjściu bylaby sofa... także lipa.
No i bystre masz oko...ściany krzywe jak cholera :-p ale tu jeszcze dochodzi partacz a nie budowlaniec co mi sufit podwieszony do poziomu zrobił :no: i tak mam różnice prawie 15 cm między jednym końcem a drugim :no:
Kombinuje ciągle i nic mi nie wychodzi...
Na razie mam z innego programu rzut z góry na stan obecny
tak jest teraz w pokoju chłopców.png

Jak mi się będzie chciało to zrobie pogląd na całą górę... ale to jak mi się będzie chciało :-)
 

Załączniki

  • tak jest teraz w pokoju chłopców.png
    tak jest teraz w pokoju chłopców.png
    3,4 KB · Wyświetleń: 30
Agnieszka, wiem, lozka masz nowe ;), ale przypomniala mi sie kolezanka, a wlasciwie jej pokoj. Agata miala wtedy jakies 7 lat, a Aska 4 - czyli prawie jak Twoje chlopaki. Mieszkaly one z rodzicami w ogromnym dwupokojowym mieszkaniu, ktore mialo nie wiecej niz 30m2. Jakos trzeba bylo rodzine na tym metrazu upchnac, wiec jej matka wykombinowala mebel, ktory byl polaczeniem 2 biurek, szafy i 2 lozek. Wyobraz sobie takie konstrukcje zlaczone szafami, lub z jedna wspolna szafa sprzedam łózko pietrowe z drabinka szafkami i biurkiem - Białystok - Meble - Dom - Ogród Moze taki cudak bylby rozwiazaniem...


EDIT juz spojrzalam na tez rzut z gory i kiepsko to widze... No chyba, ze nie jestescie zbytnio do szafy z lustrem przywiazani ;)
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie jedynym wyjściem jest na ścianie gdzie jest okno zrobić coś z kaloryferem . Tam do ściany posiuągnąć biurko i w drugą stronę też zamiast tej komody . zabudować cały ten róg . Tam masz do okna 1,5 metra w drugą nie wiem ile , więc chłopcy siedząc do siebie prawie plecami się o siebie nie obiją . Nie wie,m czy wiesz o co mi chodzi .

chodzi mi o taki styl zabudowy
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.bartnikowski.pl/files/images/gallery/biurko_BETA.jpg

z jednaj strony do okna ( albo nawet lekko żeby wlazło na okno jeśli by było trzeba ), z drugiej do drzwi . Zrobić coś takiego na zamówienie , pod spód wstawić jakieś szufladki . W miejsce starego regału nowy . To coś między łóżkami też bym wywaliła i wstawiła co najwyżej małą szafkę nocną . Inaczej tego nie widzę jeśli chcesz zostawić te wyrka .
 
Zielona no niestety musimy dojść doszafy... a tam jeszcze od ściany są koszule A. ;-) a chodzi w nich na codzień...
Aniam będą sobie przeszkadzać niestety. Te moje łobuzy już takie są że ciągle się szturchają. Wiem że z czasem wyrosną ale nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy J. odrabiającego lekcje a M. za jego plecami "pracujący" i wariujący.
Może po poludniu będę miała czas zrobić jakieś nowe kombinacje bo na razie jedna padła :-( albo prawie padła... no nic zobaczymy co wymyśle...

A wyrka są mega solidne... z grubej dechy sosnowej (po 3,5 cm więc wytrzymają ich hulanki i teraz i mam nadzieję później :-p)
 
reklama
Agnieszka- ja też mam problem w postaci małego pokoju dla chłopaków, ale ja wywalę na wiosnę łóżka i będzie piętrówka :-) taki mam plan. Co prawda, jak pomyślę o akcji pokój, to mi się nie chce, ale na wiosnę trzeba będzie chwycić byka za rogi. Myśleliśmy o przeniesieniu ich do większego pokoju, ale to i tak zawsze zdążymy zrobić :)
I masz rację obgadałyśmy Cię w kontekście poradnictwa stosowanego hehehe... odezwały się dwie perfekcyjne panie domu, co Aniam :-)
A czy Wy nie macie gdzie indziej w domu miejsca na dodatkową szafę dla Was? Bo przyznam, że to rozwiązałoby Twój problem w sposób konkursowy :-) Na stronie Ikei są też inspiracje, albo wygoogluj "mały pokój dziecięcy- inspiracje" może coś Cię natchnie :-)

Tymczasem czeka nas akcja lampa- Elvie Ty przerobiłaś temat, jest coś normalnego w Ikei? Bo chyba tam byliście? Szukam czegoś niedrogiego do kuchni, bo mam tam zdecydowanie za ciemno, na sufit i na ścianę :-)
 
Do góry