reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
aniam uprzejmie donoszę, że takie buty "Tonego" widziłam w Gdańsku z Fashion House.

Ja kupiłam cztery lata temu kozaki z Gino na szpili i nadal je mam są piękne, niezniszczalne a obcas sprawia, że jeszcze nie wywinełam orła na lodzie - także jak raki :)

Co do oficerek to mam z Lasockiego, ale chyba muszę kupić na ten sezon nowe - bo moje mogą niedoczekać zimy :(
 
Dzis znowu poszlam ogladac buty i te kalosze wolaja mnie, oj wolaja... One na zywo nie sa takie oczojebne. I tak naprawde mocna czerwien dopiero w polowie lydki sie pojawia (tak mi sie zdaje). No i one sa naprawde pieknie wykonane. Huntery maja wyglad typowego gumiaka, a te dav wygladaja bardzo subtelnie. Chodze zatem i racjonalizuje. hehe. Mam buciory trekingowe, ktore na spacerach powinny byc wystarczajaco dobre, a te kaloszki bylyby w sam raz na posniegowe blocko w miescie... Hehe, jakby nagle zaczelo lac, to mialabym problem z glowy. :)
 
Wronka tylko jedną kieckę masz :szok: ja sukienki uwielbiam , zwłaszcza latem ale i jesienią do ciepłych getrów :tak: ale jak się w sukienkach nie czujesz to nic na siłę.

Aniam super że jednak się na kieckę skusiłaś i metkę wycięłaś :-p do Wrocka przyjeżdżasz będziesz się lansować :-D Ty to masz sokole oko i wszystkie podróby wykryjesz ty nasz forumowy detektywie :-p:-p:-p

Agnieszka poszukaj kaloszy w sklepach ogrodniczych , ja moje kupiłam w sieci GRENE :tak: na pewno coś znajdziesz bo w takich sklepach są nie tylko typowo do ogrodu, ale też takie bardziej elegancki ;-)

Zielona jak ci się podobają i wręcz wołają te buty:-D to sobie je kup :tak:

Maonka dla mnie to wygląda jak klatka dla gołębi i cena :szok:
 
Wronka tylko jedną kieckę masz :szok: ja sukienki uwielbiam , zwłaszcza latem ale i jesienią do ciepłych getrów :tak: ale jak się w sukienkach nie czujesz to nic na siłę.:
gosienko bo ja debil jestem, nie mam sukienek, bo całe życie twierdziłam ,że za gruba jestem choć ważyłam 55kg przy 169 cm. Teraz nie mam bo faktycznie za gruba na sukienki, ale jeszcze trochę i zacznę kupować:-)maonka...hehehe padłam, toć nawet karmniki dla ptaków ładniej wyglądają hehehe
 
reklama
Do góry