reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Tłumacząc na nasze :
R. radzymińskiej i targowe , centrum handlowe wawa wileńska :) Wileńska od nazwy stacji PKP która się tam znajduje he he .
To tak wytłumaczyłam że by warszawiak trafił :) .
Bo jak się powie że dworzec wileńska , czy pomnik 4 śpiących to kazdy wie .

Ja w tamtym roku kupiłam dla Szymka bluzke specjalnie na swięta z mikołajem , moje dziecie usiadło przy stole wypiło kompot potem coś tam zgarnął do buzi i się porzygał , prosto na nową bluzkę .

kochany Szymek:-p

a z tym tlumaczeniem to mnie rozbawilyscie:-)
 
reklama
Ja w tamtym roku kupiłam dla Szymka bluzke specjalnie na swięta z mikołajem , moje dziecie usiadło przy stole wypiło kompot potem coś tam zgarnął do buzi i się porzygał , prosto na nową bluzkę .

Ja w tamtym roku ubrałam Marysię w piękną szmajzerkę, a potem zjadła kolację a napy już nie chciały się dopiąć na brzuszku :-D W tym roku mamy do wyboru do koloru, więc obie coś z szafy będą mieć.
 
Ja w tamtym roku ubrałam Marysię w piękną szmajzerkę, a potem zjadła kolację a napy już nie chciały się dopiąć na brzuszku :-D W tym roku mamy do wyboru do koloru, więc obie coś z szafy będą mieć.

Ja w tym roku też nic nie kupuje dla małej mam pełno sukienek a małego odstawie w jakąś koszule i tyle
 
W lumpku znalazłam strój mikołaja za całe 10 zł, więc Alicja będzie przebrana za pomoc Mikołaja. Chciałam kupić jakąś ładną sukienkę ale nie było na nią, więc będzie co było ;-) Nawet mężowi nie mówiłam, więc będzie surprise ;-)

A tłumaczenie pierwsza klasa, nawet ponowne tłumaczenie nic mi nie mówi ;-)
A czy to jest galeria na pradze?
 
Galeria jest na rogu radzyminskiej i targowej. Dzielnica: praga. Galeria nazywa sie Wilenska od nazwy pobliskiej stacji :D

a no i pomnik 4 spiacych nie przedstawia nikogo spiacego pod kolderka czy nawet pod krzaczkiem. Tambylcy tak nazwali pomnik z 4 zolniezami wspierajacymi sie na broni i oni wygladaja jakby komara przycinali :D
 
Galeria jest na rogu radzyminskiej i targowej. Dzielnica: praga. Galeria nazywa sie Wilenska od nazwy pobliskiej stacji :D

a no i pomnik 4 spiacych nie przedstawia nikogo spiacego pod kolderka czy nawet pod krzaczkiem. Tambylcy tak nazwali pomnik z 4 zolniezami wspierajacymi sie na broni i oni wygladaja jakby komara przycinali :D

Nawet nie pobliskiej . Dworzec jest w samym CH :)
Ogólnie galeria jest lipna , nic tam nie ma .

Najlepsza w wawie jest arkadia .
U mnie na zadupiu się tesco biuduje - oby było duże .
 
matko - macie już kupione prezenty, a u mnie brak pomysłów :( od jutra jak tylko odstawimy Julkę do żłobka lecę kupować kupować kupować
 
Nawet nie pobliskiej . Dworzec jest w samym CH :)
Ogólnie galeria jest lipna , nic tam nie ma .

Najlepsza w wawie jest arkadia .
U mnie na zadupiu się tesco biuduje - oby było duże .

A ja właśnie Arkadii nie znoszę, przerastają mnie te hektary do przemierzenia, a Wileńską bardzo lubię, są wszystkie sklepy do których lubię zajrzeć (poza H@M)
 
reklama
Spoko Kittek... po problemach kurierów zrezygnowałam z pomysłu bo i tak by nie dotarło pewnie...ale już też zakupiłam sukienkę dżinsową... w H&M
 
Do góry