reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Wiesz co ja sprawdzałam dostępność w Warszawie na ich stronie i tylko w tych dwóch lokalizacjach coś było co wcale nie świadczy o tym że rozmiar by byl... ehhh ale poszukam jeszcze w innych miastach i może akurat znajde... a kuriera z firmy męża bysmy wzięli :-p

No i chyba mam romans do Kittek ;-) w galerii Forum powinny być... Kasiu kochana :-D uśmiecham się pięknie rozmiar 110 http://www.reserved.com/#/pl/kids/product/111/O3421
 
Ostatnia edycja:
reklama
sukienka śliczna
ja chciałam kupic Zosi na wigilię taką śliczną, elegancką suknię, ale jak pomyślę , że włoży ją zapewne tylko raz, to trochę szkoda mi wydawac ok 100zł

może nie sukienki a zabawki


Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

kupiłam u niego kilka rzeczy, fakt są używane, ale w super stanie, zadbane a przesyłka super szybka :-)
 
Dworzec wawa wileńska od tego nazwali sklepu ul radzymińska r. targowej przy pominku czterech śpiących .

jak dla mnie to to zdanie jest po chinsku, i nie wiem z niego nic. Nawet z mapa bym tam nie doszla hehehe


Ja dzis obkupilam Polke. H&M, Net, Mothercare. Niestety w h&m juz u nas przebrane, tych slicznych zlotych sukieneczek juz brak (tzn zostala jedna ale na 3-6 miesiecy), ale kupilam mlodej srebrna hello kitty,i jest boska!
Potrzebuje jeszcze czarne butki jej kupic, i na wigilie bedzie wystrojona jak ta lala.
 
A ja nie będę M. jakos szczególnie stroić. Ot po prostu ubiore mu ładne body z długim rękawem, na to cieniutka koszulę po bracie, rajstopki i dżinsy. Wot i wsio. Starszak podobnie koszula z kr. rękawem, sweterek, dżinsy...
 
Aga ja też mam taki zamiar! jak znam życie to podczas wieczoru bede go jeszcze przebierać dlatego nic specjalnego nie szykuję:) Dzinsy i koszula, a że mają z tatą podobne koszule, to będzie fajnie wygladało:)
 
ehhh mąż zamówił laptopa... ale przy tej pogodzie biedny kurier dzwonił ze przeprasza ale nie jest w stanie dojechać do rybnika i będzie dopiero w poniedziałek... więc nie mam co liczyć że kupiona sukienka dojdzie kurierem do świąt ...ciekawe czy prezenty zamówione netem dojdą. W związku z tym musze dzisiaj i jutro oblecieć galerie... ciekawe czy znajde cokolwiek godnego uwagi... cholera se wymyśliła...nie mogła wcześniej powiedzieć? Pytałam już miesiąc temu...

Także kittek nawet się nie wybieraj do Forum do Reseved z powodu tej sukienki... no chyba że dla Mai kupisz ;-)
 
Ja podobnie jak wy dziewczyny mała dostała ostatnio strój małej mikołajki śliczna czerwona sukieneczka z białym puszkiem obszyta i czerwona czapka mikołaja,na pozostałe dni też mam full sukienek bo moja mama zawsze jej kupuje sukienki bo nie potrafi przejść obok w sklepie jak leży śliczna sukienka,więc nie ma sensu żebym kupowała coś nowego bo tych wszystkich pewnie i tak nawet raz nie założy:tak:
A o to sukieneczka

18122010491.jpg
 
Super mikołajkowa sukieneczka. Dla Igora miałam takie wdzianko mikołajkowe, a teraz jakoś nie pomyślałam. Mam super pożyczoną sukieneczkę, jest taka elegancka, ciemnofioletowa, tylko obawiam się, że moje dziecko po kwadransie czymś ją załatwi;-)
 
reklama
jak dla mnie to to zdanie jest po chinsku, i nie wiem z niego nic. Nawet z mapa bym tam nie doszla hehehe


Ja dzis obkupilam Polke. H&M, Net, Mothercare. Niestety w h&m juz u nas przebrane, tych slicznych zlotych sukieneczek juz brak (tzn zostala jedna ale na 3-6 miesiecy), ale kupilam mlodej srebrna hello kitty,i jest boska!
Potrzebuje jeszcze czarne butki jej kupic, i na wigilie bedzie wystrojona jak ta lala.

Tłumacząc na nasze :
R. radzymińskiej i targowe , centrum handlowe wawa wileńska :) Wileńska od nazwy stacji PKP która się tam znajduje he he .
To tak wytłumaczyłam że by warszawiak trafił :) .
Bo jak się powie że dworzec wileńska , czy pomnik 4 śpiących to kazdy wie .

Ja w tamtym roku kupiłam dla Szymka bluzke specjalnie na swięta z mikołajem , moje dziecie usiadło przy stole wypiło kompot potem coś tam zgarnął do buzi i się porzygał , prosto na nową bluzkę .
 
Do góry