reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dowcipne obydwie ;-);-)

polecam sie :-)

Gra w gre niewchodzi hehe
Ma jedna i tyle czasu jej posiweca, ze kumpla co mu ja polecil za jaja powiesze jak dorwe.

Kupilabym mu perfumy, ale ja tak nie lubie komus takich osobistych prezentow robic - w sensie, ze to co mi sie podoba niekoniecznie spodoba sie drugiej osobie, a jak dla mnie perfumy wybitnie musza "lezec"...
No nie wiem, nie wiem.....

hmm....to ja nie wiem..
 
reklama
Justa - wiesz az musialam zadzwonic do Polszy do Maxi cosi, by ich dopytac, bo troche zglupialam.
Spogladam w instrukcje, a tam nic na temat pasow, i obrazki ze pasy sa przkreslone. W sumie sie wkurzylam, bo w tym samochodzie co tyeraz mamy jest isofix system do wpiecia, ale chcemy drugie auto kupic, starszy model i tam nie bedzie na mank, wiec juz myslalam ze wtope zrobilismy.
Ale dowiedzialam sie tak: (a moj Ł juz mi to kiedys mowil, ale mu nie zaufalam hehe)
Maxi Cosi Priorifix to fotelik z baza, w jednym. I tej bazy nie mozna odpiac, albo raczej, fotelika od tego odpiac nie mozna. W samochodach z isofixem montujemy na isofix, w samochodach bez isofixu montujemy na pasy, ale razem z baza isofix.

W takim badz razie jesli Ty juz masz baze, tego fotelika nie kupuj, bo on jest jako jednosc z baza.

Teraz jest podobno jakas nowosc - MC Pearl czy jakos tak, i tego mozna dopinac do istniejacych juz baz, i montowac bez isofix rowniez.

Mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi.



Wronka - cudne pizamki!

Kurde ja nie mam pomyslu na prezent dla mojego Ł, a on na dodatek wigilijnie urodzony, wiec dwie okazje.... Ktoras ma jakis fajny pomysl i da zgapic?????
katik ja nie mam zadnej bazy, mam tylko system isofix w samochodzie, ale wlasnie o to mi chodzilo co sie dowiedzialas, ja sie czaje na tego nowego Pearl i kupie go z baza wiadomo, ale jeszcze zobacze w sklepie tego co ty masz i porownam w czym roznica, nie wiem czy cena tez sie roznia czy nie..., spoko ze oba w sumie mozna zapinac tez na pasy, a ta durna baba u nas mowila ze nie... nie wiem czemu, ale extra tam do niej pojade i jej to powiem...
katik na prezent dla twojego to nie wiem, ja mojemu kupilam porzadne rekawiczki i szalik z firmy co on lubi...
wronka super te t-shirty!!
 
gosia... ja jutro jadę po fotlik dla Kubusia... my od dawna mamy wybrany fotelik, który ma dobre noty we wszytskich testach RECARO Sport Young. Ten co wrzuciłaś nie wiem co to... nie znam więc nie doradzę... osobiście boje się fotlików, o których mało wiadomo...
 
katik ja nie mam zadnej bazy, mam tylko system isofix w samochodzie, ale wlasnie o to mi chodzilo co sie dowiedzialas, ja sie czaje na tego nowego Pearl i kupie go z baza wiadomo, ale jeszcze zobacze w sklepie tego co ty masz i porownam w czym roznica, nie wiem czy cena tez sie roznia czy nie..., spoko ze oba w sumie mozna zapinac tez na pasy, a ta durna baba u nas mowila ze nie... nie wiem czemu, ale extra tam do niej pojade i jej to powiem...
katik na prezent dla twojego to nie wiem, ja mojemu kupilam porzadne rekawiczki i szalik z firmy co on lubi...
wronka super te t-shirty!!
aaa.. ja myslalam, ze piszesz, ze masz isofi w sensie, ze juz masz baze, z jakiegos innego fotelika)

No to jak musisz kupic calosc, to juz obojetnie czy wezmiesz ten Priorifix co ja mam , czy faktycznie tego Pearl. Tamten jest podobno najnowszy model i on wchodzi tez w jakas najnowsza baze Familyfix, ale juz czym to wszystko sie rozni nie mam pojecia.
 
A ja ostrzegam przed zakupami od użytkownika hayny
Pokusiłam się i zakupiłam frak ZARA:
ZARA FRAK roz L(40) LIKWIDACJA SKLEPU CENY HURTOWE (1340164564) - Aukcje internetowe Allegro
który z zarą kompletnie nic wspólnego nie miał. Guziki MILANO PRADA, metki przy kołnierzyku i w środku z 2 kolejnych firm, papierowa jeszcze inna, masakra. Babka mi wmawiała, że metki wycinają i wszywają swoje, bo to poza salonowa sprzedaż. Jak jej zapytałam, czy guziki też swoje przyszywają to sama w szoku była, mówiła że nie sprawdzała i kazała towar odesłać a ona zwróci kasę. No, ale niesmak pozostał.. Kupiłam też od niej 2 koszulki i bluzę dla siostry - taka sama sytuacja. Podróbami walą jak cholera, materiały beznadziejne, ogólnie odradzam zakupy u tego użytkownika.

Nie rozumiem takiego kitu że z odzierzy putletowej się wycina metki . KIt KIT kIT pracowałam w outlecie i metek się nie wycina - sprzedaje się tam stare kolekcje , ew jak jest to towar z TZW drugiego gatunku to metkę się nacina tylko - jest to znak że taka rzecz nie może być sprzedawana w normalnym sklepie po normalnej cenie .

Wronka - super te bluzki
 
reklama
znalazłam taką Reserved - Carnival Baroque
ale u mnie jej niet.
Jest marna dostępność ale w warszawie w Carrefourze Wileńska (ulica tak??) i w Promenadzie...

Dworzec wawa wileńska od tego nazwali sklepu ul radzymińska r. targowej przy pominku czterech śpiących . Szkoda ze nie w jankach bo bym ci kupiła , a to zupełnie z drugiej strony . U mnie jest sam Reserved kids znajdz gdzieś numer w necie mieszkam w żyradowie i spytaj czy mają , jak tak mogę nabyć bo u mnie sam dzieciowy jest
 
Do góry