reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Właśnie kurier przywiózł mi częśc prezentu dla T;-), są super :tak:
 

Załączniki

  • bomb.jpg
    bomb.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 21
  • zajef.jpg
    zajef.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 19
Elvie kupiłam małej tuniki dwie
H&M Hello Kitty 4-6m/68 sukienka,tunika NOWA (1370192307) - Aukcje internetowe Allegro
nie jestem fanem HK ale tuniki te bardzo lubie
takie dwie dla szymona
H&M - BARBAPAPA - ZIELONA BLUZKA 98/104 F27 (1349995004) - Aukcje internetowe Allegro
szarą i zieloną
taką dla małej mimo że chłopięca
*H&M* _ TYGRYSEK __ BLUZKA___2w1 __ 86 _ WYPRZ (1361783951) - Aukcje internetowe Allegro
he he
H&M HELLO KITTY BEZRĘKAWNIK ~74 NOWY HIT (1370380465) - Aukcje internetowe Allegro
drugi dla szymka granatowy .
Trzy pary spodni dla małej , bidziaki , kilka bluzek , butki , dwie bluzy dla Szymka , spodnie . Krótkie spodenki dla małej takie co można na rajstopki założyc . Dużo kupiłam bo 400 zeta z portfela ubyło :) a że ceny 10,20 , 30 zł to wróciłam z dwoma wielkimi siatami rzeczy .

hehe ja jak Justa mam te tunike hello kitty złota:-), z tym czarnym potworkiem ja mam szare body:-) z serii kubusia puchatka mam własnie czapke rekawiczki i szalik z kubusiem puchatkiem :-) spodnie, bodziaki, tuniki, sukienki, etc... za nic nie dalam wiecej niz 30 zł :-D

kocham henia i tamtejsze przeceny :-)
 
hehe ja jak Justa mam te tunike hello kitty złota:-), z tym czarnym potworkiem ja mam szare body:-) z serii kubusia puchatka mam własnie czapke rekawiczki i szalik z kubusiem puchatkiem :-) spodnie, bodziaki, tuniki, sukienki, etc... za nic nie dalam wiecej niz 30 zł :-D

kocham henia i tamtejsze przeceny :-)

ten potworek to z barbapapy tez mam tegfo bodziaka mam jeszcze biełego z długim tam tego z 5 szt jest he he :)
czapke z kubusiem miał kiedyś szymek , zostały mi tylko rękawiczki , czapke nosi synek kuzynki bo one sa co sezon .lubie te przeceny u nich bo rzeczy fajne a ceny bazarowe :)
większość rzeczy na 86 kupiłam bo będą dobre na przyszłą jesień , na teraz mam aż za dużo .
chłopiecych tez bardzo dużo było ślicznych rzeczy
 
katik . napisz mi prosze czy ten nowy fotelik polci mozna tez przymocowac bez isofixa?? bo my w samochodach mamy isofix i napewno taki fotelik kupie, ale np moja mama nie ma i jakbym byla w polszy i mama by chciala mala gdzies zabrac swoim autem to jak?? bo ta baba w sklepie mi mowila ze zaden od maxicosi tego systemu na pas nie ma, maja albo isofix albo na pas, a nie 2 w 1 jak od roemer..

Justa - wiesz az musialam zadzwonic do Polszy do Maxi cosi, by ich dopytac, bo troche zglupialam.
Spogladam w instrukcje, a tam nic na temat pasow, i obrazki ze pasy sa przkreslone. W sumie sie wkurzylam, bo w tym samochodzie co tyeraz mamy jest isofix system do wpiecia, ale chcemy drugie auto kupic, starszy model i tam nie bedzie na mank, wiec juz myslalam ze wtope zrobilismy.
Ale dowiedzialam sie tak: (a moj Ł juz mi to kiedys mowil, ale mu nie zaufalam hehe)
Maxi Cosi Priorifix to fotelik z baza, w jednym. I tej bazy nie mozna odpiac, albo raczej, fotelika od tego odpiac nie mozna. W samochodach z isofixem montujemy na isofix, w samochodach bez isofixu montujemy na pasy, ale razem z baza isofix.

W takim badz razie jesli Ty juz masz baze, tego fotelika nie kupuj, bo on jest jako jednosc z baza.

Teraz jest podobno jakas nowosc - MC Pearl czy jakos tak, i tego mozna dopinac do istniejacych juz baz, i montowac bez isofix rowniez.

Mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi.



Wronka - cudne pizamki!

Kurde ja nie mam pomyslu na prezent dla mojego Ł, a on na dodatek wigilijnie urodzony, wiec dwie okazje.... Ktoras ma jakis fajny pomysl i da zgapic?????
 
reklama
A ja ostrzegam przed zakupami od użytkownika hayny
Pokusiłam się i zakupiłam frak ZARA:
ZARA FRAK roz L(40) LIKWIDACJA SKLEPU CENY HURTOWE (1340164564) - Aukcje internetowe Allegro
który z zarą kompletnie nic wspólnego nie miał. Guziki MILANO PRADA, metki przy kołnierzyku i w środku z 2 kolejnych firm, papierowa jeszcze inna, masakra. Babka mi wmawiała, że metki wycinają i wszywają swoje, bo to poza salonowa sprzedaż. Jak jej zapytałam, czy guziki też swoje przyszywają to sama w szoku była, mówiła że nie sprawdzała i kazała towar odesłać a ona zwróci kasę. No, ale niesmak pozostał.. Kupiłam też od niej 2 koszulki i bluzę dla siostry - taka sama sytuacja. Podróbami walą jak cholera, materiały beznadziejne, ogólnie odradzam zakupy u tego użytkownika.
 
Do góry