reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Fajny ten gorset wyszczuplający. Ale słyszałam, że nie dobrze jest nosić te wszystkie pasy, bo mięśnie brzucha się przyszywają i nie pracują tak jak potrzeba. Wydaje mi się, że przy naszych szkrabach szybko zgubimy zbędne kg i wrócimy szybko do formy. Każda mama młodego szkraba to mówi. Zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
Forget-me-not - czy ten sklep Drewex o którym piszesz to ten na Wielickiej 44 czy jakiś inny??? bo nie trafiłam na niego wcześniej a chętnie obejrzę sobie kolekcję 2010 na żywo :biggrin2: a w niewilu miejscach chyba już jest dostepna :sorry2:
 
Ella - Katik podesłała dobry link, to Drewex Kolorino przy Wielickiej (ale wjeżdża się do niego od strony dworca w Płaszowie). Widziałam też te wózki w Entliczku Pentliczku, też je tam mieli i mozna było na żywo pooglądać.
Drewex polecam Ci z czystym sumieniem - panowie z obsługi bardzo pomocni, wszystko wytłumaczą, na nic nie naciągają - generalnie bardzo fajny sklep.

Elvie - wózek prześliczny, choć ja nadal mam watpliwości co do jego amortyzacji... No ale fakt - nigdy go nie testowałam na żywo, więc niech się Wam fura dobrze wozi :-)
 
Ostatnia edycja:
Co do położnych i wizyt patronażowych to u mnie w szpitalu po porodzie kazali wypełnić ankietę i wskazać przychodnię do której będzie należeć mały. Po 2-3 tygodniach zadzwonili z przychodni (sami z siebie) i kazali umówić się na wizytę i wypełnić papiery o wyborze pediatry, położnej i pielęgniarki. Jak przyszłam to była od razu pediatra, pielęgniarka i położna. Bardzo treściwa wizyta :-)

Jak będę z Kubą w przychodni to się dopytam, jak jest teraz. Tyle wiem, że jak chcecie wizytę przed porodem, to musicie zgłosić to same, bo się przecież nie domyślą, że jesteśmy w ciąży :tak:
 
Forget-me-not i Katik - właśnie ten sklep w necie znalazłam, ale nie byłam pewna- dziękuję za info:-)- niebawem się tam pewnie pojawię :-)
 
jasne
sklep dziecięcy BOBAS
kard. Wyszyńskiego 7
10-455 Olsztyn
(89) 539-04-11

Dzieki kochana:tak:, właśnie tam dzwoniłam i chyba jednak nie mogłas widziec wszystkich kolorów, bo arctic bedzie dopiero w sprzedaży w marcu. Czyli tak jak u mnie w mieście. mam tylko sprzeczne informacje co do ceny. U mnie powiedzieli,że bedzie to seria limitowana i będzie dwa razy droższy, a u Ciebie w Olsztynie Pan powiedzial,że cena bedzie taka jak reszty tylko,że bedzie poźniej w sprzedaży:szok:. I bądź tu mądry:szok::szok:
 
reklama
Dzieki kochana:tak:, właśnie tam dzwoniłam i chyba jednak nie mogłas widziec wszystkich kolorów, bo arctic bedzie dopiero w sprzedaży w marcu. Czyli tak jak u mnie w mieście. mam tylko sprzeczne informacje co do ceny. U mnie powiedzieli,że bedzie to seria limitowana i będzie dwa razy droższy, a u Ciebie w Olsztynie Pan powiedzial,że cena bedzie taka jak reszty tylko,że bedzie poźniej w sprzedaży:szok:. I bądź tu mądry:szok::szok:

to musiałam źle zrozumieć - wydawało mi się, że mówisz tym niebieskim OCEAN.

będziesz czekała do marca??
 
Do góry