reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Moda na sukces odcinek 10502 (wózków ciąg dalszy:-))

A ja tu żeby się wyładować i zmienić temat -POCIESZCIE MNIE!!!!

Co do zakupów powiem Wam że się wkurzyłam... te wszystkie bluzki i tuniki ciążowe to takie wory!!!! namioty dla ciężarnych!!! już się wkurzam bo mama truje mi d... że mogłabym już z tych moich golfów i bluzek przejść na "piękne ciążowe" ale ja w nich nic pięknego nie widzę:no: dodają z 10 kg bo wiszą jak szmaty!!!! nie przytyłam tyle żeby maskować się w tych łachach -mam ładny brzunio który mi się podoba i nie chcę tego ukrywać!!!
Tunika ciążowa o surowym kroju i wykończeniu - Ubrania ciążowe po pracy - odzież ciążowa - moda ciążowa - ubrania ciążowe - Funmum
NO SAME POWIEDZCIE -TO JEST TUNIKA CIĄŻOWA!!!! DLA KOGO!!!!
Może ja po prostu nie potrafię szukać ale nie przemawiają do mnie takie szmaty zakrywające to co w ciąży najpiękniejsze:no::no::no::no:

h... e... l... p...

miałam ten sam problem - nie przytyłam jakoś mam tylko wystający brzuszek.
kupiłam fają tunikę na allegro EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (819770812) - Aukcje internetowe Allegro
nie jest obszerna nie wisi - ładnie opina brzuszek i w sam raz na zimę na jakąś cienką bluzeczkę
 
reklama
No to ja szaleję :-)
Pościel bybrałam taką (kolor kremowy) MY-SWEET-BABY 14-cz.135x100 moskitiera kolor hafty (875705943) - Aukcje internetowe Allegro


No i oczywiście... Wózek... od wczoraj trwa "walka" z Mężem ze ma być jednak tylko i wyłącznie X-LANDER XA 2010 oczywiście niebieski-"OCEAN" bo coż...się zakochałam i tyle :-D:-D:-D:-D 3majcie kciuki, żeby się udało przeforsować i to :-)
Jestem okropna, ale jak się już na czymś zafiksuję to koniec :-D

Pościel bardzo ładna, zastanawiam się tylko czy warto kupować taką z kilkunastu elementów? Czy one się rzeczywiście przydadzą? Np. ten przybornik wydaje mi się zbędny, nie mówiąc już o literkach, ale może nie mam racji.
Co do wózka - zgadzam się z Tobą w 100% :-):-) Błękitny jest śliczny, jak odbiore swój to wrzuce jakieś foty.


Pościel CUDNA!!!!!!!!!!! Ja pewno zakupie jakąś beżową, ale taką to sama bym sobie na łoże małżeńskie kupiła :-)
A ja tu żeby się wyładować i zmienić temat -POCIESZCIE MNIE!!!!

Może ja po prostu nie potrafię szukać ale nie przemawiają do mnie takie szmaty zakrywające to co w ciąży najpiękniejsze:no::no::no::no:

h... e... l... p...
Ja też nie lubie worów na ziemniaki nosić:-) Chociaż ostatnio miałam chwilę załamania - poszlismy do Monnari, kupuje tam większość ciuchów do biura, uwielbiam je za jakość i krój (tylko że normalnie kupuje rozmiar 36-38). Małżonek zaoferował mi, że zafunduje mi ciuch (czyli święto narodowe, bo normalnie mało dba o moją garderobę) i jedyne do czego weszłam to taki pomarańczowy worek z cekinami...


Katik to co mi się wydaje b.fajne w tej karuzeli to to, że ten kolorowy wzór jest rzucany na parasolke a nie gdzieś na sufit - mały brzdąc bardzo słabo widzi, więc dla niego rzucanie światła na sufit to tak jak rzucanie w kosmos, a tu jest szansa że będzie widziała te wzorki.
 
miałam ten sam problem - nie przytyłam jakoś mam tylko wystający brzuszek.
kupiłam fają tunikę na allegro EST_MODOWY HIT DLA MODNEJ MAMY_KASZMIROWA MATYLDA (819770812) - Aukcje internetowe Allegro
nie jest obszerna nie wisi - ładnie opina brzuszek i w sam raz na zimę na jakąś cienką bluzeczkę

Widziałam:tak: też sobie zamówię skoro chwalisz. Dziękuję
Ja mam pełno długich sweterków -bo jak się jest zmarzluchem i do pracy kiedyś latało się na piechotkę to trzeba było dupsko zakrywać;-) wiec miałam takie za pupę właśnie sweterki -i teraz są jak znalazł!!! nie za krótkie, obcisłe i czuję się w nich naprawdę super!!!
Jestem buntownikiem od urodzenia i może dlatego wkurza mnie jak mama usilnie próbuje mnie ubrać w worek:oo2: a może to ja wyolbrzymiam temat i po prostu się czepiam....:-( ale po co mam ubierać coś luźnego jak JESZCZE nie mam potrzeby nic tuszować... :confused::confused::confused::confused:
 
to nie problem - takie nakladki smialo w IKEA mozna kupic za grosze, sa przezroczyste, wikec ich nie widac, i po problemie:tak:

Moglabys podac linka do strony ikei z ta nakladka? Szukam i szukam i nie moge znalezc, wiec nawet ciezko mi sobie te nakladke wyobrazic
:-(

Małżonek zaoferował mi, że zafunduje mi ciuch (czyli święto narodowe, bo normalnie mało dba o moją garderobę) i jedyne do czego weszłam to taki pomarańczowy worek z cekinami...

I Ty naprawde wierzysz, ze malzonek sobie nie zdawal sprawy z Twoich nowych wymiarow kiedy oferowal zafundowanie ciuchow??
:cool2:
 
i jedyne do czego weszłam to taki pomarańczowy worek z cekinami...

Buahahaha hahahaha bosko!!!! nie Ty jedna:-D :-D :-D :-D
ale ja byłam w H&M -tam jest pełno tych rzeczy odcinanych pod biustem i "luźnych" (delikatnie mówiąc) ale nawet nie mierzyłam bo dokładnie to były WORY!!!!
A teraz ide robić placki -dziękuję że jesteście:-) :-) :-)

Taką 13 częściową posciel też kupuje -bo jest piękna i już!!!!:-D

Aniez dziękuję -żadna z nas nie lubi -zresztą gdybym umiała szyć i dziergać byłoby inaczej -moja wina ze się nie nauczyłam!
 
13x 13 z Twoja figura to nawet szkoda cokolwiek zakrywac, a poza tym pewnie bez problemu mozesz kupowac sobie ubranka w zwykłych - nieciazowych sklepach. najwazniejsze zeby Tobie i Niuni bylo wygodnie, a workowate tunik zostaw innym:-D
i tak jesli chodzi o nasze brzunie to jestesmy pora roku ograniczone - bo kurtki i plaszcze, wiec kiedy i jak inaczej - jak nie obcislym sweterkiem- mamy sie chwalix naszym super odmiennym stanem:-)?
 
i tak jesli chodzi o nasze brzunie to jestesmy pora roku ograniczone - bo kurtki i plaszcze, wiec kiedy i jak inaczej - jak nie obcislym sweterkiem- mamy sie chwalix naszym super odmiennym stanem:-)?

Dagsila jak zwykle masz rację.
mamie już powiedziałam ze sama może mi kupować -ale jak da mi jakiś wór na twaróg to marzannę zrobię z tego:baffled:
Uciekam na placki ziemniaczane:-D
 
reklama
Ja w sumie tylko spodnie mam typowo ciążowe- reszta to tuniki i sweterki kupowane w sklepie dla "normalnych" tylko rozmiar duuuuuuzo większy niż standardowo.
Nakupowałam tyle tych sweterków że nie wiem co ja z nimi zrobie po ciąży- wypiorę w 80 żeby się skurczyły:-)
13x13 daj spokój z tymi ciuchami dla ciężarówek Ty tak ślicznie się prezentujesz w tym co masz:-DJa bym się cieszyła gdyby udało mi się wbić w ciuch sprzed ciąży - prawda Dagsila:-)a co najwyżej majtki i skarpetki tylko na mnie pasują...z tymi pierwszymi to można by debatować ale ciiiii:zawstydzona/y:
Widzę że szalejecie moje drogie- i bardzo dobrze:-)Ja jestem z zawodu bankowcem więc wszystko sobie przeliczam i kalkuluję . I tak oto tą karuzelę FISHER PRICE C0108 KARUZELA Z MISIAMI + PROJEKTOR (874813142) - Aukcje internetowe Allegro zamówiłam dziś w komisie za 90 zł. Wogóle nie zniszczona i wogóle na żywo jest jeszcze piękniejsza:-)
Trochę się zawiodłam bo wpadłam do komisu a tam wyprzedaż - a raczej już po.....w sumie udało mi się wyszarpać 2 pary błękitnych spodni dresowych- jedne w paseczki drugie takie śliczne z myszką Micky i bluzę z kapturkiem - słodziutką.
Ale ja tam jeszcze wróce.....może jutro bo dziś mnie już pęcherz cisnął. A nadmienie że mój spacer trwał dziś ponad dwie godziny więc myślałam że na czworaka wrócę do domu:dry:
Pościel mam już upatrzoną - zamówie w przyszłym miesiącu- ale zdecydowałam się na 5 elementową :-Dod razu zakupię z 3 komplety bo są rózne wzory żeby było na zmianę , z dwa kocyki małe bo duży już mam i ręczniki dla szkrabka....
Ktoś juz zamawiał na allegro jakieś ręczniczki może fajne? boję się trochę że gatunkowo będą kiepskie - a ja z tych co najpierw lubią pomacać :sorry2:
 
Do góry