reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Maonka gdzie emele cenowo do bartka to gdzie ty je kupujesz ?
Bardzo ok 200 zł emele u mnie ok 130 .

Aniez różnica w cenie powala , już bym wolala taki z angielskim :-D
 
reklama
Aniam a gdzie ty kupujesz za 130? Za taka cene to emele moge brac w ciemno. Kupowalam w lutym w czestochowie u producenta prosto wiazane po rabacie 140zl. Na rzepy drozsze sa. Srednia cena tych butow tam to 150-170zl. A rozmiary od 30 w gore to juz wydatek ponad 200zl, szwagierka ostatnio tam kupila. Zreszta na stronie ceny sa podane.
 
Maonka u mnie w lokalnym wiejskim obuwniczym :-D:-D
baba dużo od nich bierze i wcześnie zamawia i ma dobre ceny .
Z tym że ja tam nie łaże bo baby nie lubię jak cholera :-D
A większe buty ma nie ładne jak dla mnie , bo ja akurat w bartkowych fasonach nie gustuję :tak:
ma emele mrugałę itp.
za 130 zeta to ja z dwa sezony temu kozaki emela tam kupiłam
 
Aniam za 130 emele to i ja w ciemno biorę - buty rewelka - u mnie na prowincji od 200 w góre kosztują.

Ja własnie dzisiaj robię tour po obuwniczych - poszukuję butów na wiosnę, dla siebie i Julki - śmiało z moim rozmiaem mogę szukac w dziecięcych . Zresztą trzy lata temu nabyłam dla siebie buty Bartka :) rozmiar 35 idealne dla mnie - mam nawet odblaski na pięcie cobym była widoczna na drodze :)

U Nas Julka z roweru zadowolona, ale hitem okazały się rolki - takie z możliwością przełożenia jednego kółka aby dzieco stało stabilniej.

Aniez - zmieniłas avatar i Cię nie poznała :)
 
Nata- padłam z tych butów od Bartka :D ale takie odblaski to musi być czad :D no i zima się skończyła, to i pora na nowy layout :p
 
reklama
Laski aż się kiedy przejde do tego sklepu i zobacze co ta głupia baba teraz ma :-D

Ja dzis byłam w decatlonie ale na lato to same zrzuty z tamtego roku mają .
I w zaraz byłam , większość zar również leci mojemu dziecku z tyłka :-(
 
Do góry