reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Zatowarowałam się na wiosnę ;-)
I nabyłam 2 pary balerin :-D
2220222120005sur.jpg

i takie
2220222100007sur.jpg


Jak na złość z innego fasonu nie było mojego rozmiaru więc mam ten sam ale super się noszą :tak:

Jeszcze dzisiaj jadę zatowarować chłopców w półbuty/adidasy bo już i tak przebrane rozmiary sa... mam nadzieję żę coś znajdziemy
 
He he he nawet nie liczyłam, że mi te zakupy tak szybko pójdą :szok: 19 minut od pobrania biletu na parking w fokusie do odbicia biletu przy wyjściu :szok::szok::szok::szok:
Zakupiliśmy takie:
Marek sobie wybrał takie
2220231800004sur.jpg

A Janek takie
2220243240003sur.jpg


Dzieci szczęśliwe i ja też :tak: :-D
 
Agnieszka- butki fajne, tylko szkoda, że nie wstrzymałaś się z jednym kolorem, bo w zasadzie masz taki sam butek, różniący się kolorkami, a baleriny teraz będą się pojawiać. Lasocki sam nie wypuszcza od razu całej kolekcji.

Ja buty dla chłopaków mam, a od kiedy Kuba zaczął samodzielnie wiązać sznurówki, mam też mniejszy kłopot z ich zakupem (ona ma 34 a takich na rzepy jest już mało).
 
Dziewczyny, potrzebuję farby do odmalowania łóżeczka dla Maluszka. Macie jakieś sprawdzone? chodzi o to, żeby była nietoksyczna i niegroźna dla dziecka oczywiście...
 
reklama
No Aniez wielkie dzięki jeszcze raz :tak:
Prezent nabyłam taki:
Granna-Auto-Ciezarowka-pelna-zabawy-gra-logiczna_Granna,images_big,25,5900221001204.jpg

Teraz tylko czekać jak M. na to zareaguje ;-) J. już się zaoferował, że mu pomoże :tak: :-D

Dla J. kupiłam wczoraj puzzle z dinozaurami 100 elementów... i w godzinę je ułożył :szok: teraz kazał je sobie w antyramę dać :-D więc mamusia kupiła dzisiaj i będę szklić ;-) :-p
 
Do góry