reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Elvie a niby buty fajne i ze skóry . :no:
Spróbuj jakoś zmiększyć te tyły , są jakieś domowe sposoby w necie . :tak: Smarowało się chyba czymś .
 
reklama
aniam - jeszcze nic nie robiłam, ona je założyła w domu jak z przedszkola przyszła i do na pół godziny dosłownie, więc zamierzam dziady oddać, bo śladów noszenia brak. Te na rzepy są super więc zostawiamy.

Udało nam się wreszcie wybrać rower dla młodej. Patrzyłam na ofertę decathlonu, cenowo 399-499zł, ale kolorystycznie mi nie odpowiadała, bo u nas musi być rower taki aby się później i dla Maćka nadawał. Zależało mi na kołach 16", lekkiej wadze i na tym by ta rama była poprowadzona nisko. Stanęło na puky, najtańszy nie jest ale z tego co widziałam to później używane można w dobrej cenie sprzedać, więc nie stracimy:
Rower Puky Z6 czerowny
 
Ostatnia edycja:
Dobra, kwestia butów już niaktualna. Wczoraj znaleźliśmy sklep u nas na wiosce, który likwidują, bo im się nie kalkuluje:-( Buty bardzo już przebrane mieli , ale na szczęście jeszcze 26 skórzane nam wygrzebali za całe 39zl:szok::-),o takie: CAM00104.jpg Sebkowi tak się spodobały, że wyszedł w nich ze sklepu bo nie chciał już zdjąć :-D

a w międzyczasie dostałam worki próżniowe na ubrania itd, może w końcu będę w stanie jako taki porządek utrzymać :-D oto przykład działania, jeśli ktoś jeszcze nie ma takowych: poduszki takiej samej wielkości "przed" i "po" CAM00078.jpg

Elvie, fajny ten rower, tylko ta cena ...
 

Załączniki

  • CAM00078.jpg
    CAM00078.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 52
  • CAM00104.jpg
    CAM00104.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
Aga - bardzo ładne te buty! A worki próżniowe od dawna mam i chwalę. Szczególnie jak małe mieszkanie wynajmowaliśmy to je uwielbiałam, chociaż teraz dom niby większy a i tak gratów mnóstwo, dlatego wzięłam się za wyprzedaż;-)

kittek - oblookam jeszcze tez rower, bo wygląda fajnie i skoro polecasz..;-):-)

aniam - faktycznie dobra myśl z tymi naklejkami, tylko ja to bym musiała najpierw oblepić, później majonezem to doczyścić, auta przykleić jakieś, znów majonezować i sprzedać;-)

Robię czystkę z torebkami, bo doszłam do wniosku, że i tak 2-3 uwielbiam a resztę jedynie posiadam i się kurzą. Wystawiłam dzisiaj dwie na allegro i już 249zł ktoś mi zaoferował, a 16 osób obserwuje, więc za tydzień powinno to wyglądać przyzwoicie. Miło i może na nową torebkę nazbieram skoro już tak się wyprzedam to przecież jakaś nowa w ich miejsce musi przybyć:-D
 
[FONT=&amp]Agnieszka, trochę inspiracji :p

Nie znam dziecka, które tego nie kocha:

STUKU-PUKU - GRANNA

To jest świetna zabawka i lepiej edukuje niż puzzle, bo w przestrzeni, nie tylko na płaszczyźnie:

3 TRAKI - GRANNA

Są różne wersje (my mamy Dzień i Noc):
GRANNA


[/FONT][FONT=&quot]Moziakę polecam, bo baaardzooo rozwija:

http://merlin.pl/Mozaika-w-kartonow...,799323.html?gclid=CIGcg4nWrb0CFZShtAod_28Aag

Ja myślę jeszcze o czymś takim:
403 Forbidden

Albo takim:
http://www.elc.co.uk/Build-It-Construction-Starter-Set/115621,default,pd.html

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Sorry, że w dwóch postach, ale nie coś blokuje, nie wiem, czy gdzieś wirusa widzi system, czy u mnie blokuje, czy jest jakiś problem na forum, więc:

Super są klocki magnetyczne, i zestaw młodego elektryka :p cośmy onegdaj z [FONT=&amp]Aniąm [/FONT]u [FONT=&amp]Gosieńki [/FONT]wypatrzyły, a nasze dzieci były tym zachwycone.

Świetnie i niedrogie puzzle i gry ma Aleksander :)

Alexander
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniez wielkie dzięki :tak: coś na pewno z tego wybiorę bo już mi się podobają niektóre propozycje. Muszę je na spokojnie obejrzeć jak chłopcy pójdą spać. Potem się zorientuję co mogę i za ile dostać u mnie w Rybniku a jak co to zamówie kurierem :-) :tak:
 
Do góry