reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Zielona ale my nie zamierzamy pozwolić żadnemu chłopcu na mieszkanie na dole teraz. Za mali są jak już kiedyś, któryś będzie mieszkał to będzie mieć ok 16-17 lat...no chyba że wcześniej któreś z dziadków albo oboje umrze.

co do schodów z pokoju to wybaczcie ake nie mamy w tej chwili na to kasy:sorry: Jest to pomysł i wcale nie głupi ale nie do zrealizowania teraz tym bardziej że byłaby konieczność zrywania całej podłogi i zmiana konstrukcji belek (legarów).
 
reklama
Agnieszka &&& aby ci się udało coś sensownego wymyślić. Pocieszę cię, że byłoby gorzej gdybyście jeszcze mieli skosy:-D U nas skosy są masakryczne i wogóle pokoje przez to nieustawne;-)

Dziewczyny szukam wygodnych, ale nie sportowych botków do spodni. Myślę o takich:
PIĘKNE BOTKI SKÓRA W ODCIENIU JEANSU 3482 R- 39 (3659435004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Tylko nie widziałam w sklepie u nas takich. Nie wiem jak taki fason na nodze leży, czy ryzykować zamówienie przez net?

edit:
zauważyłam ten drugi beznadziejny niebieski zamek te odpadają:no::no:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, bierzmy pod uwagę, że jak sie nie ma, co sie lubi, to się lubi, co się ma.
Agnieszka zna swój budżet, warunki lokalowe rodzinne i inne takie, to zapewne wie co robi.

Ja bym poszła (i pójdę) w piętrówkę, ale to ja. Aga nie musi być zwolenniczką piętrówek. Ja z przyczyn lokalowych mieszkałam z bratem do 14 r.z. i nic nam sie nie stało :) pokój byl mały, a się nie pozabijaliśmy :p
 
Ostatnia edycja:
Kittek, a jaki rozmiar nosisz? Pytam, bo to plaski obcas, a duza stopa w tym fasonie wyglada na ogomna - ja przymierzylam z ciekawosci (bo cena mnie powalila) te Shoes | Short-Mid | Melissa Button Short | Hudson's Bay i przy mojej 40 wygladaly jak kajaki ;-) kupilam wiec te Shoes | Boots | Evosa Buckled Wedge Boots | Hudson's Bay - zdjecie nie oddaje ich uroku - i stopa juz nie wyglada na ogromna, obcas nie jest wysoki, a cholewka wywija sie, wiec mam botki do spodni i kozaki do sukienki ;-)
 
zielona - te pierwsze piękne! Sama bym chętnie kupiła, ale faktycznie ten fason lepiej na małej stopie wygląda. aniez - a Twoje drogie ale wyglądają na solidne i pewnie kilka sezonów w nich polatasz. Agnieszka - to kombinuj a my czekamy na efekt i fotki :) A ja kupiłam wreszcie firanki dla dzieci, tanie a podobają mi się bardzo (wersja kolorystyczna ta neutralna). Jak obszyję i powieszę to wrzucę fotki. FIRANKI DZIECIĘCE ~ FIRANY DLA DZIECI ~ wys 2,80m (3585242018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Łącznie mam karnisz na 5,20m więc wzięłam 10metrów i mam nadzieję, że będzie wystarczająco. Kupiłam też tapetę do salonu, bo chcemy fragment przy stole wytapetować, żeby kącik jadalny oddzielić. Ponieważ meble docelowo będą z kolekcji enzo: ShantiArt | Meble indyjskie - Meble kolonialne Poznań - www.shantiart.pl to tapety szukałam jakiejś ozdobnej, trochę indyjskiej, w każdym razie nie nowoczesnej i stanęło na tej: 404715 TAPETA GLAMOUR z BROKATEM SUPER OFERTA (3676536339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Elvie to nie takie proste wyrównać podłogę bo to nie sama podłoga stanowi problem tylko przechylenie całego domu spowodowane szkodami górniczymi. Ot jeden z "uroków" śląska. Takie "wyrównanie "podłogi jest możliwe ale pociąga za sobą ogromne koszty, zrywanie nie tylko samej podłogi ale i belek bo stropy są drewniane a trzeba pamiętać że my tu mieszkamy. Przy takiej operacji zostawia sie tylko ściany...
Żadnych pasów do ściany sobie nie wyobrażam :no:
Zostanę jednak przy 2 odrębnych łóżkach i chyba mam pomysł na ustawienie ale musze jeszcze z metrówką pobiegać.
Poza tym kiedyś jak chłopcy będą starsi jeden dostanie pokój na dole (dokłanie pod obecnym ich pokojem) ale na teraz nie wyobrażam sobie (i absolutnie sie nie zgadzam) żeby któryś z nich mieszkał defacto z dziadkami :no:

Aga nie należy wam się jakieś odszkodowanie , za takie zniszczenia ?
W sumie szkoda że nie pomyślałaś od razu o tym łóżku , no ale trudno . Coś wymyślisz .

Kittek, a jaki rozmiar nosisz? Pytam, bo to plaski obcas, a duza stopa w tym fasonie wyglada na ogomna - ja przymierzylam z ciekawosci (bo cena mnie powalila) te Shoes | Short-Mid | Melissa Button Short | Hudson's Bay i przy mojej 40 wygladaly jak kajaki ;-) kupilam wiec te Shoes | Boots | Evosa Buckled Wedge Boots | Hudson's Bay - zdjecie nie oddaje ich uroku - i stopa juz nie wyglada na ogromna, obcas nie jest wysoki, a cholewka wywija sie, wiec mam botki do spodni i kozaki do sukienki ;-)

A ja się nie zgodzę , mam taki bucior r.40
BOTKI - 1428 NAB TDM

i nie wyglądają jak kajaki całe szczęście .

Kittek pełno teraz takich butów co i do kiecki i do spodni pasują :)
Na bank coś znajdziesz . Jak nie musisz mieć na już , to [poczekaj aż się venezia przeceni ;-)
 
reklama
Aniam z urzędu górniczego w ramach naprawy szkód jakieś nie wiem...30 lat temu?? założyli tzw. ankry czyli takie grube pręty przewiercili w przez całe ściany zewnętrzne i ściągnęli dom... czy wypłacali odszkodowania nie wiem bo nie pytałam teścia... a jak raz wypłacą to się już nie należy... do tego ta kopalnia już nie istnieje... tyle że wyrobiska pozostały i ciągle jeszcze "pracują".

Coś wymyśliłam :tak: tylko z kaloryferem muszę pokombinować (znaczy żeby był długi a niski - jakieś 20-30 cm). A plan taki:
projekt 3 02-11-2013.png


Edit:
Mam rozwiązanie problemu z kaloryferem :-D :-) :tak:
http://www.purmo.com/pl/produkty/grzejniki-plytowe/purmo-ramo-ventil-compact.htm
lub
http://www.purmo.com/pl/produkty/grzejniki-plytowe/purmo-ramo-compact.htm
prawie identyczne ale różnią się drobnymi szczegółami. Dla mnie ważne jest że są 30 cm i długość mogę sobie dopasować do wielkości powierzchni ogrzewanej :tak:...
 

Załączniki

  • projekt 3 02-11-2013.png
    projekt 3 02-11-2013.png
    14 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
Do góry