reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Chłopcy nie są marudni zyczę Ci takiego dziecka jakim był Szymek .. jadła spał , jadł spał nie płakał wogóle:-D

Ja na to liczę:tak::tak:. Moja córcia raczej do "łatwych" nie należala, więc mam nadzieje,że synek mi zrekompensuje...heheheh

W temacie zakupow_ byliśmy z mrożonkiem w sylwestra ogladc wózki (przynajmniej ludzi nie było:-D) i tak jak miałam już 3 typy: x-lander, musty lub casualplay, tak po odwiedzeniu sklepu moje typy poległy. Sprzedwaca pokazała mi wózek firmy delti (ten sam producent co x-lander) i chyba się na niego zdecyduje. posiada wszystko czego mi potrzeba czyli:
- jest lekki (mieszkam na 4 pietrze)
- spacerowka rozkłada się na płasko
- ma możliwośc ustawienia zarówno przodem jak i tylem do kierunku jazdy
no i reszta potrzebnych rzeczy też jest:tak:
Cena też niezła bo z fotelikiem jakies 1700zl Niewiem tylko jak w praktyce bo malo opinii na jego temat gdyż to nowośc, aniam może Twoje koleżanki wiedzą coś na jego temat???
tutaj linkWózek dziecięcy EMU � Spacerowe Wózki Dziecięce | Leżaczki dla dzieci i niemowląt Delti Na żywo wygląda lepeij niż na zdjęciach:tak::-D[/QUOTE]

Tu na forum mamy taki watek wózkowy teraz już jako grupa społecznościowa więc już nie poczytasz bo zamknieta i jedna laska ma ten wózek i mówi że w życiu już by go nie kupiła . jakość wózka do kitu . Zreszta skoro go robi Xlander to odpowiedz sobie sama dlaczego tak wiele ludzi ma Xlandery i chwali a tych jest tak mało . To o czymść świadczy . A w sumie xlander jest niewiele droższym wózkiem:tak: Kilka lat temu miała go tez przyjaciółki brata żona i tea nie była zachwycona ale to było ok 4 lat temu więc to stara opinia

I nie patrz na sprzedawców tylko sama oceniaj bo sprzedawca chce wypchnąc to co nie schodzi , to z czego ma lepsza prowizję i to co mu zalega. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby ten wózek mógłby być lepszy od x-landera a tym bardziej od mutsy który jest już wózkiem z górnej półki i sama go posiadam. Pomyśl czego oczekujesz od wózka i czy dany wózek go posiada . No i opinia o firmie skoro x-lander jest dobry i setki ludzi go chwali to po co pakować się w coś nie znanego i potem żałować .Tym bardziej za podobna cene
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tu na forum mamy taki watek wózkowy teraz już jako grupa społecznościowa więc już nie poczytasz bo zamknieta i jedna laska ma ten wózek i mówi że w życiu już by go nie kupiła . jakość wózka do kitu . Zreszta skoro go robi Xlander to odpowiedz sobie sama dlaczego tak wiele ludzi ma Xlandery i chwali a tych jest tak mało . To o czymść świadczy . A w sumie xlander jest niewiele droższym wózkiem:tak: Kilka lat temu miała go tez przyjaciółki brata żona i tea nie była zachwycona ale to było ok 4 lat temu więc to stara opinia

aniam ale ten wózek wszedł do sprzedaży w sierpniu 2009r, to jest nowośc.
 
aniam ale ten wózek wszedł do sprzedaży w sierpniu 2009r, to jest nowośc.

Tamta miała jakis starszy- to musisz śledzic neta albo zobacz na allegro może ktos go kupił i napisz do tej osoby ( zobacz w zakończonych aukcjach ) ja tak czasem robiłam i ludzie odpisywali . Może ktoś coś Ci napisze . Waga wózka fajna to mu trzeba przyznac :tak:
 
a ja w pon przyszly jade po lozeczko <cieszy sie mocno bardzo>:-D:-D:-D

zeby nie bylo, ze nic nie kupuje i sie nie udzielam na watku;-)


hehehheheheh
 
Mnie dziś koleżanka wyciągnęła do smyka i właśnie kupiła Małej taki śpiworek-uroczy:-) i jeszcze smoczki(nasze pierwsze:) ) i obcinaczki do pazurków-są niewiarygodnie malutkie hehe.Później byłam jeszcze w lumpku i znowu poszalałam ale ja naprawdę nie potrafię się oprzeć:-D:-D I takie dwie maskotki-żyrafki - będą do łóżeczka pasować, niedługo już nie będę miała gdzie tego trzymać hehe. A co do rozmiarów to ja kupuję też większe.
 
Wczoraj weszłam na temat o poronieniach i chyba nie powinnam była tego robić teraz jak kupuje coś maleństwu to się martwie tylko czy juz powinnam czy nie za wcześnie..A wy co o tym myślicie?Wiem że nie powinnam tak myśleć bo jak narazie ciąża książkowo przebiega ale ta myśl gdzieś siedzi i wraca cały czas:-(
wywal te smutki i zle mysli z glowy i to szybko! i kupuj co ci sie podoba dla dzidzi, ciesz sie nia i mysl tylko pozytywnie, ja teraz tez tak robie, glowa do gory!

wronka tak sie sklada ze moja kuzynka go ma, na poczatku myslalam ze jakis do dupy wozek kupili ale sie zdziwilam jak go zobaczylam, moim zdaniem bardzo fajny, lekki i taki zwinny, wyglada na porzadnie zrobiony, moja kuzynka jest bardzo zadowolona z niego

No właśnie, co do dzieciowych zakupów, kupujecie śpiworek??
Ja mam na oku takie cudo na allegro Śpiworek niemowlęcy "Seventh Heaven" (873921753) - Aukcje internetowe Allegro i w smyku widziałam ładne ale nie jestem pewna czy się sprawdzi.
Kołderkę też mam, bo poduszki to nie potrzebuje chyba niemowlę?

I jeszcze jedno pytanie, kupujecie też większe ubranka czy tylko 56-62?? Ja jeszcze żadnych nie kupowałam, mam kilka malutkich po dzieciach z rodziny i zastanawiam się czy troszkę większych kupić??
ja juz spiworek zakupilam, u kazdej z moich kolezanek sie sprawdzil takze to mus tutaj, kolderki ani poduszki nie kupuje narazie, a co do smyka to jak bylam w polsce to kupilam tam kupe ciuszkow - sa przepiekne i kupowalam w rozmiarach 56, 62 a i tez 68

a ja w pon przyszly jade po lozeczko <cieszy sie mocno bardzo>:-D:-D:-D
zeby nie bylo, ze nic nie kupuje i sie nie udzielam na watku;-)
hehehheheheh
hehe spoko
 
reklama
Mnie dziś koleżanka wyciągnęła do smyka i właśnie kupiła Małej taki śpiworek-uroczy:-) i jeszcze smoczki(nasze pierwsze:) )
No właśnie też mi wpadł w oko ten śpiworek ze smyka.
A smoczki to jakie? Kauczukowe czy sylikonowe?

Znalazłam też sklep internetowy w którym są ładne ubranka dla naszych dzidzi
Ubranka dla dzieci, odzież dla niemowląt, wyprawki - Stylowedziecko - może któraś już z was tutaj kupowała?? Ja się napaliłam na komplet dla chłopca. Tylko nie wiem który
ten KOMPLET ROCK BAND ROZM. 6-12 MIESIĘCY - 6-9 MIESIĘCY - Stylowedziecko
czy ten KOMPLET Z NIEDŻWIADKIEM ROZM. 3-6 MIESIĘCY, 62-68CM - 3-6 MIESIĘCY - Stylowedziecko

i w ogóle rozsądek mi mówi że takie portki to niepotrzebne będą w kwietniu, ale te komplety są taaaaakie ślicccczne.....
 
Do góry