reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

23 pary butów hahahaha :-D :szok: :shocked2: nawet nie pytam ile Ty sama posiadasz
huśtawka fajna sama o niej myślałam ale doczytałam tam że nie opłaca się tyle kasy na to wydawac.... na innym forum dziewczyna pisala ze kupiła a dziecko raptem kilka razy z niej skorzystało bo nie podpasowała... ja tam kupie tylko jakąs fajną mate pózniej i wydaje mi sie ze to spokojnie wystarczy...a watpie zeby ta ustawka byla taka niezastapiona...wydaje mi sie ze rodzice kupuja ja bardziej "dla siebie" ze to fajnie wygląda itp
widzialam tez taka ktora wydawala z siebie glos bijacego serca

No nie ukrywam, że się rozpływam jak ją widzę, mate mam zamiar kupić też fisher price:
FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST K4562 s_k (857146315) - Aukcje internetowe Allegro

a z kołyską właśnie boję się że sie Małej nie spodoba i będzie tylko ładnie wyglądała, ale z drugiej strony może się spodoba hehe no nic pomyślę jeszcze i zobaczymy czyMój jakąs fajną premie dostanie hehe
 
reklama
Mam takie pytanko co sądzicie o:
FISHER PRICE huśtawka KOŁYSKA gniazdko OWIECZKA (867461954) - Aukcje internetowe Allegro
bo zachorowałam na punkcie tej kołyski tylko cena też nie niska więc cały czas się zastanawiam.... ehhh
przeslicza... kurcze, tylko ta cena :no::no::no: a wydaje mi sie, ze taka kolyska to juz taki bardziej dodatek do wyposazenia


No nie ukrywam, że się rozpływam jak ją widzę, mate mam zamiar kupić też fisher price:
FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA RAINFOREST K4562 s_k (857146315) - Aukcje internetowe Allegro
Mam juz ta mate, super jest.
Moja 6 letnia siostrzenica jak ja zobaczyla stwierdzila: ale ten cioci dzidzius bedzie szczesliwy , ze ma takie cos ...
:-D:-D:-D:-D
 
kingunia ja tez oglądałam ten sam model wózka na allegro i wydał mi sie nawet w miare fajny juz mialam zamawiac ale sie powstrzymalam bo nie widzialam go na żywo... jakie masz odczucia co do niego? kurde wypadało by w koncu sie zdecydowac na jakis model wózka
ps widze ze wynajdujesz z allegro wszystko co najdrozsze hehe

Od razu najdroższe hehe

Jeżeli chodzi o wózek to naprawdę sporo oglądałam i ten jak kawałek się nim przejechałam to stwierdziłam, że jest fajny i wygodny jaki będzie się okażę w przyszłości. Napewno jest stabilny i wygląda na bardzo wytrzymały. Ale najlepiej na żywo sobie go zobaczyć mnie osobiście bardziej się w domku podoba niż na necie. Ale mam kilka zastrzeżeń ale to uważam są drobiazgi: budka w spacerówce nie jest blokowana i boję się że na dziurach może się składać, niewygodne są wszelkiego rodzaju guziki z gumką(np na budce jak otworzy się "okienko" to żeby zachaczyć mateirał, też jest to zastosowane w torbie a wydaje mi się że wygodniej było by np na rzepę) ale uważam że na tą cenę naprwdę wózek jest super. Ja długo zastanawiałam się między nim a xlanderem i wygrał ten.
Widziałm że wybierasz się do krk to mogę Ci dać namiary na sklepy gdzie można obejrzeć te wózki
 
To widzę że podobnie jak u mnie, samych bodziaków w rozm50-62 mam nie przesadzając ok 50szt, a do tego mam tylko 6par półśpiochów :-D:-D:-D a sukieneczek dzinsowych rozm56 mam 5 i nie wiem po co jak to mega niewygodne musi być ale były takie piękne:-D:-D:-D nie mam już gdzie tego upychać, komoda Weroniki już pełna a tu jeszcze tyle czasu:-D

50 sztuk bodziaków? Kinguunia czy Ty planujesz nie prać ciuchów dla dziecka, tylko co dzień wyciągać z szafy nowy a stary do kosza? :-D:-D:-D:-D
 
Zrobilam porzadek w szafie w pokoiku dziecka. Cala szafa jest dla przeznaczona dla corci, do tego potrzebuje kupic komodke.
Ogarnelam tez i posegregowalam ciuszki jakie juz zakupilam. Rachube co mam stracilam juz dawno. No i teraz przekonalam sie , ze moje dziecie ma nienormalna matke... Jesssu, ile ja nakupilam!!!!

Z samego rozmiaru newborn mam:
9 body dlugi rekaw
13 body krotki rekaw
7 spiochow
22 koszukli (!!!)
14 par spodenek ze stopkami
16 sweterkow

do tego moja cora na pierwsze pol roku juz ma:
9 par jeansow, 7 sukienek, 23 par butow i 19 czapek.

Ide sie pochlastac
:errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr:

Hmmmmm... 23 pary butów i 19 czapek :-D:-D:-D
Katik, wychodzę przy Tobie na sknerę - wczoraj zastanawiałam się, czy kupić małej piątą czapeczkę bo ma już 4....
 
No dziewczynki- nieźle :-) Poszalałyście!!!

Iza- w PL nie w każdym szpitalu dają koszulę do porodu i wtedy trzeba mieć swoją.
 
Dziewczyny, świetna lista!! :-) teraz tylko wydrukować i na zakupowy szał czas zacząć :-) co myślicie o łóżeczkach Gluck? Wypatrzyłam takie naprawdę bardzo proste, zwyczajne ale gdzieś przeczytałam czyjąś wypowiedź, że badziewie. macie jakieś zdanie na ten temat (Pawełek się nazywa chyba z szufladą)

Nie lubie łóżeczek z szuflada ale firma bardzo dobra

same cudowności, że o rożkach-becikach nie wspomnę. Preferujecie usztywniane czy normalne?:-) kurcze zaczynam przytruwać :-D

Zadnego rożka ani usztywnianego ani normalnego uzywać nie mam zamiaru , ja się chce przytulac do mojego dziecka a nie zawijac je w bety i przegrzewać tym bardziej że może być za chwilkę ciepło .
Napewno kupie otulaczek
MOTHERHOOD ------- OTULACZEK ROŻEK ANTYKOLKOWY (857841875) - Aukcje internetowe Allegro


Fajna ta lista i bardzo przydatna jako sciagawka;-)
Wykluczylabym z niej poduszke i pokrowce na przewijak,oraz koszule do porodu ( w szpitalu dostaniemy,wiec po co wydawac kolejna kase w sklepie,skoro te sklepowe i tak sie pewnie pobrudza)

A na czym chcesz kłaść dziecko na przewijaku ?

Fajna lista a jeszcze fajniej mi się zrobiło jak zobaczyłam, że sama podobną bardzo sporządziłam i tym sie poczułam doceniona że może jednak nie będę taka złą mamą;-)-bo jak pewnie większość z nas mam czasem takie myśli że sobie nie poradzę, a tu proszę :-) Jedynie ubranek mam więcej ale wynika to z tego że nie potrafię sie opamiętać na zakupach.

Mam takie pytanko co sądzicie o:
FISHER PRICE huśtawka KOŁYSKA gniazdko OWIECZKA (867461954) - Aukcje internetowe Allegro
bo zachorowałam na punkcie tej kołyski tylko cena też nie niska więc cały czas się zastanawiam.... ehhh

Ja bym nie kupiła , po pierwsze miałam lezaczek do 9 kg który się nie sprawdził , potem miałam drugi i tez synek go nie trawił . Dla mnie więc wydanie 500zł na coś co może stac się łapaczem kurzu nie ma sensu . Jeśli chcesz już kupowac takie rzeczy to raczej wybierz lezaczek tego typu
2w1 BUJACZEK LEZACZEK DO 18kg FISHER PRICE L0539 (855596207) - Aukcje internetowe Allegro
akurat ten się dobrze rozkłada i można w nim malca od małego układac .


Zrobilam porzadek w szafie w pokoiku dziecka. Cala szafa jest dla przeznaczona dla corci, do tego potrzebuje kupic komodke.
Ogarnelam tez i posegregowalam ciuszki jakie juz zakupilam. Rachube co mam stracilam juz dawno. No i teraz przekonalam sie , ze moje dziecie ma nienormalna matke... Jesssu, ile ja nakupilam!!!!

Z samego rozmiaru newborn mam:
9 body dlugi rekaw
13 body krotki rekaw
7 spiochow
22 koszukli (!!!)
14 par spodenek ze stopkami
16 sweterkow

do tego moja cora na pierwsze pol roku juz ma:
9 par jeansow, 7 sukienek, 23 par butow i 19 czapek.

Ide sie pochlastac
:errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr:

:-D:-D:-D:-D:-D
ja mam od groma bodziaków jakieś 25 szt z krótkim i koło 20 z długim a spodenek i półśpiochów mam ze 20 szt:-p ale już zrobiłam selekcje i część oddam jakiejś potrzebujacej mamie .:tak: Bo to rzeczy po Szymku i synku kuzynki.

A ja dziś byłam na kiloskach i nabyłam pajacyk Diora:-D
 
reklama
50 sztuk bodziaków? Kinguunia czy Ty planujesz nie prać ciuchów dla dziecka, tylko co dzień wyciągać z szafy nowy a stary do kosza? :-D:-D:-D:-D

Właśnie ostatnio przeglądnęłam i się załamałam hehe. Kupowałam, kupowałam bo ładne, bo fajne, bo na promocji a i na ciuchy chodziłam i się tak uzbierało więc narazie mówię STOP bodziakom:-D:-D Mam jeszcze kilka ubranek do kupienia (półśpiochy i śpiochy oraz czapeczki) i będzie koniec. Nie wiem jak to przeżyję jak przed nami dopiero wyprzedaże ale dam radę:-D
 
Do góry