reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
melduje ;
a-łóżeczko juz w domu , nie skręcone , bo tatuś zwany Szanownym chce to zrobić ze swoimi kolegami jak ja będę w szpitalu :cool::cool: tak było za pierwszym razem i twierdzi ,że to nasza tradycja rodzinna :cool2::cool2:
b-butelek 6 już zakupionych
c-stelilizator do nich również ( pewnie użyję go 2 razy ale muszę go mieć taki podobno jest przykaz )
d-pierwszy smoczek tez mamy roz.od 0-3 miesiąca

punkty a,b,c są od Tommee Tippee ---w Mothercare była super wyprzedaż na te produkty a ,że i tak miała kupić wszystko z tej firmy ,grzechem było by nie skorzystać
 
o matko i córko a ja nie mam jeszcze NIC!!!!!!!!!
:szok::szok::szok: trzeba brać tyłek w troki i ruszać na jakieś zakupy, ale czasu nie ma. Teraz będziemy musieli szukać, rzeczy do remontu a kiedy dla dzidzi :confused: eh
 
melduje ;
a-łóżeczko juz w domu , nie skręcone , bo tatuś zwany Szanownym chce to zrobić ze swoimi kolegami jak ja będę w szpitalu :cool::cool: tak było za pierwszym razem i twierdzi ,że to nasza tradycja rodzinna :cool2::cool2:

Powiedz szanownemu że jesli łóżeczko jest nowe i do tego drewniane to powinno stać rozłożone jakieś 4-6 tyg wcześniej a to dlatego żeby wszystkie farby i kleje sobie wywietrzały z niego .. Prykaz mojej mamy tyrajacej od lat w meblach;-)
 
Powiedz szanownemu że jesli łóżeczko jest nowe i do tego drewniane to powinno stać rozłożone jakieś 4-6 tyg wcześniej a to dlatego żeby wszystkie farby i kleje sobie wywietrzały z niego .. Prykaz mojej mamy tyrajacej od lat w meblach;-)

a własnie sie dzisiaj zastanawiałam ile musi stac takie łóżeczko, wiec jakbys mi w myslach czytała:-):-):-)
 
ja do wczoraj byłam na nie dla śpiworków i tym podobnym ;-) ale zobaczyłam i przemyslałam sprawę i wezmę śpiworek , bo po pierwsze u mnie wieje i leje 80 % dni w ciągu roku a ponad to w sierpniu i wrześniu lubi być chłodno a że juz zdecydowani jesteśmy na buzz 3 (do października-listopada będzie nim jeździł) to myślę ,że śpiworek nam się przyda

D0214_F.jpg

a tak to wygląda i jest fajniutkie w dotyku :-):-)
 
Dagsila ja zamiast gotowego zestawu kupuje osobno poduszeczkę( na początku wolałbym jej jednak nie używać przez pierwszy miesiąc) i kocyk:tak:
aczkolwiek fajne te komplety :tak:
 
reklama
a słuchajcie, co jest potrzebne do wózka, w sensie czy warto inwestowac w jakas taka posciel, np co ś takiego POŚCIEL DO WÓZKA POLAROWA PODUSIA KOŁDERKA 0024 (860636103) - Aukcje internetowe Allegro

dzidize maja sie w kwietniu urodzic, no ale sezon spacerkowy pozniej zaczniemy na calego i nie wiem czy warto takie cos kupowac...:confused:

Nie warto kupowac moim zdaniem jako prześcieradełko do gondoli dobra jest flanelowa pielucha, a tak to warto miec dwa koce jeden gruby akrylowy np i drugi jakiś cieńszy .

ja do wczoraj byłam na nie dla śpiworków i tym podobnym ;-) ale zobaczyłam i przemyslałam sprawę i wezmę śpiworek , bo po pierwsze u mnie wieje i leje 80 % dni w ciągu roku a ponad to w sierpniu i wrześniu lubi być chłodno a że juz zdecydowani jesteśmy na buzz 3 (do października-listopada będzie nim jeździł) to myślę ,że śpiworek nam się przyda

D0214_F.jpg

a tak to wygląda i jest fajniutkie w dotyku :-):-)

Fajny ten śpiworek a to ten co go się do spacerowego tez używa ?
 
Do góry