reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Kasia, ale miałaś przygode, tez kiedyś przezyłam cos okropnego w Paryzu na lotnisku, jak leciałam z USA, ale o tym kiedys iinym razem opowiem...

AJ jak po ogień, bo przygotwania do imprezki mam, właśnie robię kurczaka na sałatke z kurczakiem..mniam...

I mam juz torcik, w załaczeniu na obrazku..


Aha, Nati zwymiotowała raz w nocy...i rano obudziął się jak nowa, mam nadzieje że to koniec przygody z wirusem..

Odezwę się w poniedziałek, po wszystkim...papa
 
reklama
jestem jestem strasznie zalatana więc piszę też w biegu:-D
Na początku najważniejsze bo widzę że wszyscy przeoczyli spóźnione ale serdeczne, ponownie
Filipku sto lat sto lat dużo zdrówka i uśmiechu. Witamy w gronie roczniaków!!
Aniu i Justynko współczuje z powodu znajomych, bardzo to przykre.
A u mnie nastała wiosna i na polku i w domku wczoraj zmogłam szafę w sypialni cała sterta rzeczy do pozbycia się Ponadto jeździłam wczoraj z siostrą za meblami chcemy zrobić prezent rodzicom i kupić im mebelki na spółkę do dużego pokoju Wywalimy segment a kupimy fajne nowoczesne mebelki ale będą mieć niespodziankę:tak: Bo wczoraj miałam wolny dzień tatuś pojechał z dziećmi do babci:-)
A dzisiaj zaliczyłam już otwarty dzień w szkole z Ewą, było świetnie w każdej klasie inne zajęcia. Bardzo się jej podobało, także trzymajcie za nas kciuki żeby udało nam się dostać bo szkoła nie jest rejonowa i decydują wyniki z zajęć przygotowawczych A że szkoła cieszy się bardzo dobra renomą to chętnych dużo
Doti dostałam paczuszkę BARDZO DZIĘKUJE wszystko świetne, a i prezencki bardzo fajne byłam mile zaskoczona;-) Zaraz robię przelw na konto. Fajnie że autko umyte ja też lubię sobie sama posprzątac swoją furkę;-)
kasiu wszytkiego najlepszego z okazji urodzin, STO LAT!! Przykro mi z powodu zamieszania jakie wynikło z rezerwacją. Pofdaj mi swój adres mail bo cos mi zaginał to wysle foteczki
Justys przytulam
Aniu torcik super trzymam kciuki za sprawna i udana imprezkę
Jagoda super że goście już raczyli sobie pojechać teraz odetchniesz;-)mam nadzieje że częsciej będziesz do nas zaglądaćbo ostatniio malutko cie tu było;-) Ale nie dziwie się jak w domu gwarno a bratowa to faktycznie dziwne podejście
Marzenka dasz radę ja trzymam kciuki a jak po entyscie ja już szew sciagniety i kanałówka rozpoczęta niestety
Dobra zmykam bo przez ta szkole do tyłu ze wszystkim jestem;-)
 
hej ja na chwilke przepraszam ze nie odpisze wszystkim, ale znowu jestem w tyle z czytaniem. Ola jakaś dzisiaj marudna może następne zębole idą.
FILIPKU STO LAT !!!!!
Aniu- torcik super ja juz też mam wybranego na końcu będzie link, dobrze że z NATKI wszystko ok :tak:
Kasiu- jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego no to sobie poodpoczywałaś.
2010-03-06 [1 ROK ZUZANNY] - Garnek.pl
 
Cóż za produkcja:-) nie nadążam:szok::szok:
Wszystkim laureatom życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-):-)szczęścia,zdrowia,miłości,radości i spełnienia marzeń....
Kasiulka ależ przykro,że tak się stało:-(.Tak czasami się zdarza grupowa ślepota...;-)
Aniu to imprezka pełną parą się szykuje:-)Sto lat dla Natalki!!!!
Haniu cieszę się,że prezenciki się spodobały:-).Wiesz coś z nich czekalo na styczniowe spotkanko,które sie nie odbyło;-).Ale jak widać,co się odwlecze to nie uciecze...:-D
No to zadanie z siostrą wzięłyście wielkie.Prezent,którego do kieszeni nie schowacie:-),ale rodzice będą na pewno szczęśliwi.
Jola jak widać i ty już pełną parą szykujesz roczek:-).Ależ sie teraz imprezki posypią:-D:-D.
A moja Emi dziś chciała frunąć,bo chodzić nie potrafi sama,buty wszystkie za duze,no i żadnych szans chodzenia na dworze...a ptaszki i kwiatki taaakiee kuszące:-D:-D.
Tyle się tu naczytałam o nieszczęsnych ósemkach,że teraz sama cierpię:-D.Nie,bez żartów :tak:,na prawdę dolna ósemka chyba zaczyna znowu ruszać do góry i boli mnie cała szczęka:no:,a górna która jest do usunięcia również daje się we znaki,nie ma co trzeba dzwonić do stoma:shocked2:.Nie uśmiecha mi się,ale,jak ma przeszkadzać to lepiej niech wylatuje ta spaprana ósemeczka:szok:.
 
Ja od tego piątku jestem zakrecona, że szok...
NAJ NAJ NAJ DLA NASZEGO FILIPKA!:tak: I WIELKIE CAŁUSKI OD SMERFETEK;-);-)

KASIULKA ale sie porobiło... :szok: niezłe zamieszanie:tak:
JAGODA zregenerowałas sie juz po supergościach??
DOROTKO dziekujemy za przesyłkę, kasa juz wysłana:) I nastepne zamowienie szykujemy...
Współczuje z tymi zebami! czy wy sie zgadałyście?? Jaki rozmiar ma Emi, że wszystkie butki za duze??
JOLA fajny torcik bedzie miała Oleńka:) udanej imprezki!
ANIA jak po baletach? Nati zadowolona z prezentów?? Współczuje tej Twojej koleżance...

KURCZE ZA CHWILKE POSYPIĄ SIE ROCZKI DZIEN PO DNIU!!!! SZOK:))) Mam nadzieje, że nie zapomnę włączyc kompa podczas urlopiku i złozyć życzenia Waszym Szczęściom;-)

Ja na weekend oddałam dzieci do dzadków, zeby pojechac na zakupy i nas popakować na wyjazd i zonk! One tak strasznie tam płakały, chyba sie boja wielkiego domu dziadków! Nie wiem o co chodzi ale one ostatnio STRASZNIE boją sie odkurzacza, sokowirówki, suszarki, dźwięku rozciaganej taśmy klejącej... Wasze tez tak mają?? :baffled: O 17 normalnie zasypiają, a tam nie chciały - nie wiem czy sie nie bały, że je zostawimy:wściekła/y: Ale mam wyrzuty sumienia! Pierwszy raz tak było:zawstydzona/y:
My w zasadzie jestesmy spakowani i jutro po sniadaniu ruszamy w droge. Biore ze soba kompa ale nie wiem czy bede go odpalać...
Pozdrawiamy was i 3majcie sie ciepło;-)​
 
filipku wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dużo zdrówka!!!!!!!!!!!
dotinko-współczuje nieszczęsnych 8-mek:-(moja na szczęście gładko poszła ufffja za to jutro od rana dzwonię do dermatologa-wrrr zawsze coś:-(
kasiula- JAGÓDKA cudna jak zwykle?chodzi juz?
ania-napisz jak imprezka:-)
moja jula tez sie boi tego co smerfetki:-(na wekend bylismy u rodziców,ale miałm spięce z tatą więc miło nie było,ach...

 
kurcze dziewczyny nie jestem w stanie nadrobic tych prawie trzech tygodni nieobecnosci wiec postanowilam sie wtrybiac na biezaco...

oczywiscie na poczatku dziekuje wszytkim za zyczenia urodzinowe:-) moze nie bylo tak jak mialo byc ale i tak bylo fajnie:tak: m stanal na wysokosci zadania i nawet torta "upiekl":-) ale najwazniejsze ze ta moja nieobecnosc przyniosla oczekiwany efekt, bo stesknilismy sie za soba strasznie i znowu jest bajkowo:-)i mam nadzieje ze tak zostanie:-)

w PL bylo superasnie, odpoczelam sobie i dobrze sie wyluzowalam parokrotnie z kumpelami;-)
oczywiscie jak mowilam tak zrobilam i zakolczykowalam moja gwiazde:-)

Aniu, Jolu torciki superasnie!!! ciekawe co ja wymysle:baffled:

Haniu podaje maila kasiek_dziedzic@wp.pl no i czekam, czekam na foteczki:-)

Marzenko moja mala jeszcec nie chodzi, wogole to cos sie rozleniwila z tym chodzeniem w PL, chyba babcie troche przeginaly z noszeniem na raczkach i jej sie odechcialo...narazie tylko wstaje sobie na srodku pokoju i cwiczy rownowage przyprawiajac mnie o zawal;-) a chodzic chodzi dopuki ma sie czego trzymac...
Justys a gdzie ty sie kochana wybierasz...kurcze niedoczytalam:zawstydzona/y:ciekawa jestem jak Twoje postanowienie odnosnie slodyczy bo ja wymieklam przy serniku tesciowej:zawstydzona/y:

oczywiscie 100 lat dla wszystkich malych jubilatow! faktycznie teraz to sie dopiero posypia roczniaki:tak:

milego dzionka kobitki!
 
hej kochane siostrzyczki!!! sto lat dla wszystkich roczniakow!!!!!! jejku czas leci - wkrotce bedziemy swietowac 18-stke:) Kasiulla- przygode mialas niesmaowita:) wierze ze nerw Toba telepal:) Aniu fajny torcik- ja narazie kupilam swieczke ze spiacym chlopczykiem i perelki do ozdoby torta dopiero w przyszlym tyg bede myślala jaki to zrobic:) tak zastanawiam sie nad tym rowerkiem mama chce sie na niego zlozyc ze mna:) moj eks kupil mu rowerek ale nie da go do nas tylko zatrzymal u siebie- bo wiecie ja jeszcze moge z niego korzystac:p dzisiaj zlozyl wniosek do sadu- ehhh problemow szuka! wczoraj pospacerowalismy z Matim oczywiscie wielce radosny zaczepial wszystkich i widze ze bardzo mu sie podobaja drzewka:) uciekam do pracy kurcze czy ja kiedys na spokojnie do Was popisze??
 
hej kochane siostrzyczki!!! sto lat dla wszystkich roczniakow!!!!!! jejku czas leci - wkrotce bedziemy swietowac 18-stke:) Kasiulla- przygode mialas niesmaowita:) wierze ze nerw Toba telepal:) Aniu fajny torcik- ja narazie kupilam swieczke ze spiacym chlopczykiem i perelki do ozdoby torta dopiero w przyszlym tyg bede myślala jaki to zrobic:) tak zastanawiam sie nad tym rowerkiem mama chce sie na niego zlozyc ze mna:) moj eks kupil mu rowerek ale nie da go do nas tylko zatrzymal u siebie- bo wiecie ja jeszcze moge z niego korzystac:p dzisiaj zlozyl wniosek do sadu- ehhh problemow szuka! wczoraj pospacerowalismy z Matim oczywiscie wielce radosny zaczepial wszystkich i widze ze bardzo mu sie podobaja drzewka:) uciekam do pracy kurcze czy ja kiedys na spokojnie do Was popisze??
 
reklama
Witajcie tradycyjnie przy kawce:-)
Pogoda troszkę się wczoraj popsuła, ale na szczęście nie jest zimno. Dzisiaj jedziemy po mebelki dla rodziców, już się nie mogę doczekać ich miny;-) Ponadto od 2 nocy Jasiek szaleje wierci się mruczy nie wiem o co kaman:eek:
Moniczka no coś Ty jeszcze byście z A jakieś orgie na tym rowerku wyprawiali. Co za idiota z tego M:szok:
Kasiulla fotki posłane, no widzisz jak rozłąka dobrze podziałała Fajnie że odpoczęłaś i poszalałaś w PL
Justyś smerfetki wchodzą teraz w okres kiedy jak mama znika to jest niedobrze:no: Udanego wypoczynku życzymy, odpocznij naładuj akumulatory:tak:
Dotinka no to faktycznie problem zwiedzać świat jak chodzenie jeszcze nieopanowane:happy: Ale jak już wystartuje...:-D
Jola torcik super, to co imprezka na weekend się szykuje
Patrząc po suwaczkach to teraz Ola, Natalka,Tosia i Emilka o ile się nie mylę:tak: Oj będzie siedziało. Dorcia a Ty gdzie sie podziewasz?
 
Do góry