reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Jestem jestem Doti nie zostawię Cie samej;-) Dziś zapodam ci zamówienie na gg ten ostatni link mi się nie otwiera ale wpisałam model w google i wydaje mi się że ten maxi cosi ma lepsze kółka, chociaż chyba troszkę gorszy system skręcający (ciężko tak na podstawie zdjęć)większe siedzisko a co za tym idzie lepszy komforcik w spaniu, większy kosz na zakupy, O ile to jest ten sam Wózek Maxi-Cosi Maxi-Taxi Birdi spacerowy - zdjęcia, foto, galeria produktu
Obie firmy są dobre podaj jeszcze raz zdjęcie tego maxi to może coś więcej wykombinujemy. Ja też biorę się za kupno parasolki bo ta krowa mutsy to stajni potrzebuje:szok::-D:-D:-D:-D
Aniu widzę że kolejny pracowity weekend, mam nadzieję że dali Ci coś podrzemać do rana ;-) Dobrze że Natalka juz lepiej fajnie sie masz z tym wypisywaniem recept;-)
U nas tak zimowo ze masakra wczoraj -10 dzisiaj -12 halllo czy ktoś widział wiosnę?
 
reklama
Ostatnia edycja:
DOROTKO obawiam się, że ja Ci nie pomogę w wyborze wózka. Ale obiawiam się, że każda z tych parasolek bedzie się ciezko pchać po piasku... Mam nadzieje, że dziewczyny Ci pomogą w dokonaniu wyboru...
Ja w pt obicnałam grzywki moim smerfetkom i całkiem dobrze mi to posżło. Ale nic innego chyba bym nie umiała zrobic z włoskami:no:
Dotinko też zamowie cosik u Ciebie:happy2: Moze namowie jeszcze koleżankę i ciocię:tak:
ANIA zrób porządki z tymi pacjentami. Niech nie szaleją Na Twoim dyżurze;-) Ciezki miałaś weekend... Zyjesz?? A ze stówką nie ma gdzie szalec - to prawda...
HANIA u nas biało! O jakiej Ty wiośnie mówisz??:szok: Ona się gdzieś chyba zgubiła:wściekła/y:

Ja w weekend układałam zdjęcia! 660 fotek! Aż zabrakło mi albumów:szok: 3,5 ułozyłam... No i wieczorkiem wzięłam sie za robienie kolejnego kolażu:tak: Ale to mi sprawia radoche. Pożniej zrobie fotkę i pokaże wam moje dzieło:)
Dzisiaj z B oglądaliśmy fotki sprzed 7 lat... Boże jaka ze mnie laska była!!!! Byłam młodsza o jakies 30 kg:wściekła/y: Ja chce tak wyglądać... A mój M kupił dzisiaj pączki do kawki... juz zjadłam jednego...
 
Doti już sama nie wiem która ma większe siedzisko teraz na tych zdjęciach wyglądają tak samo, Kolorystycznie zdecydowanie chicco. Chicco nie ma pałąka nie wiem czy nie będzie Cie to denerwowało moja Ewa nie lubiła żeby jej pasy zapinać, także jazda bez pałąka z nia była niemożliwa. Z drugiej strony nie wiem czy to wina zdjęć czy maxi cosi jest wyłowiały i to mocno może poproś o dodatkowe zdjęcia, tego chicco też by się przydało zdjęcie z boku Niech zmierzą też długość całkowitą siedzisk obydwu wózków plus szerokość. Nie wiem co jeszcze Ci doradzić:baffled:
 
Hej Wam..no i wszyscy mnie zasmarkali i sama jestem chora...ech..
Weekend bardzo cięzki, pospałam na dyzurze od 3 rano do 5.30...bo znowu nad ranem miałam u pacjentki krwotok z przewodu pokarmowego i była akcja.....w domu chore dzieci a dzis znowu w pracy...wysiadam...uff

Dotinka, ja to jestem za Maxi Cosi(widziałam w sklepie, jak sie rozglądałam), na pewno dobry w wykonaniu, jak wszystko od nich, bardzo solidny, tylko kolorki nie bardzo..a katalog Avon dzis oblukam - szukam jakichs cieni ładnych. Butki dzis wysłałam priorytetem, to jutro będziesz może mieć.
Justyś, pączków zazdroszczę, chociaż dziś orynator fundnął nam pyszne pizze do pracy z okazji wiadomej :))więc też nie narzekam.
Hanna, tak...z receptami mam nieźle, nieraz mi to życie uratowało, bo wiadomo -dzieci najbardziej lubia sie rozlozyc w piątek popołudniu albo w weekend...a pacjenci pospac nie dali(patrz wyżej;-))

Spadam, bo Niunia wyje w łóżeczku..juz zdaje się wyspała...
 
hej sorki że nie odpisze , ale za dużo czytania a dawno nie zaglądałam sorry :-(
U mnie akcja z cycem ola ugryzła mnie 3 dni temu trzymała i nie chciała puścić i do tego jeszcze się śmiała, więc zdecydowałam że to już chyba czas najwyższy i muszę powiedzieć że nie jest źle, jak chce to mówi że nie ma. Nawet w nocy śpi teraz lepiej nie wstaje już 3 razy tylko raz daje jej wtedy wodę napije się troszkę i idzie spać dalej także teraz nawet jest lepiej :tak:
A tak po za tym to mały urwis z niej.
 
Hanna zrobiłam jak poradziłaś,poprosiłam o fotki i wymiary.Rzeczywiście kolorki ma ładniejsze chicco,tylko,ze te koła mnie martwią.W Gdańsku prowadziło mi się go dobrze,ale tam są chodniki,z dziurami bo z dziurami,ale twarde podłoże.Maxi widać ma mocniejsze te kółeczka,tylko kolor nie ciekawy i to mocno_Obawiam się,ze kolorystyka zwycięży:szok:,więc pomyślałam,że sprawdzimy która ze sprzedających odezwie się pierwsza i który wózek jest szerszy.
Aniu tak myślałam,że ty kiedyś pisałaś o maxi cosi,chyba inny model,ale firmę znasz:-).Biedulo,to Alicję też nie ominęła choroba:no: i jeszcze ciebie dopadło.A do pracy trzeba iść.Kurujcie sie szybko.Z cieni polecam ci stronkę 37,tam masz poczwórne cienie,oglądałam każde i są intensywne,ładnie kryją powiekę,trwałe.Gdybyś wolała tylko jeden odcień to ciekawe są na str 35 pojedyńcze.Str 33 ma promocje na cienie złociste i migoczące,jak kto lubi.Chociaż kosmetyczka która prowadziła szkolenie,kręciła nosem na te sypkie cienie,osobiście bardziej spodobały mi się te poczwórne.
Justynka pączka i ja bym zjadła:-),do kawy ...
Wiecie,byłam dziś w Górze i znalazłam rąbek płaszcza wiosny:-p,gdzieś się zahaczyła,tak słonko przez moment przyświeciło cudownie,aż się żyć chciało.Tylko,że musiała sie uwolnić i zrobiło się zimno:-(,o 23 odwoziłam Marka mojego do kolegi(jadą do Niemiec po auto)i wiecie,ze musiałam skrobać szyby!?:wściekła/y::wściekła/y:Koszmar,zimnica -5.Coś ta wiosna pogrywa z nami:confused:
Jolu bolesne doświadczenie,ale widać skutek taki,że mała wcale nie potrzebuje cyca:-).Oj pamiętam jak Sara mnie tak załatwiła jak miała 4miesiące,miała już wtedy na stanie 3 zęby,mój odruch był bezwarunkowy-dostała klapsa na pampersa i zabrałam jej cyca.Od tamtej pory próbowała kilka razy jeszcze czy pozwolę jej gryźć,ale za każdym razem dawałam klapsa i zabierałam pierś,aż się nauczyła,że chce cyca to ma szanować:blink:Ale u ciebie wspaniale,masz spokojniejsze noce,wreszcie pośpisz;-)
A u mnie,jak się na pewno domyślacie,mój małż zamiast spędzić upojny wieczór z żonką ;-) jedzie właśnie do Niemiec po auto którym będzie jeździł do pracy(bo ja swojego nie dam:-p).Nowy szefu Marka zaproponował M,że wyłoży kasę a my będziemy co miesiąc mu spłacać.Auto używane,tanie,ale jeździ,to najważniejsze.Jutro dokładnie go obejrzą to zobaczą dlaczego takie tanie.Sara jutro wreszcie do szkoły,co prawda pani dr mówiła by na dworze za dużo od razu się nie bawiła,ale do przedszkola może iść już.Mała szczęśliwa z tego powodu bardzo,ja zresztą też:-D.Emilka z Nikodemem szaleje równo i mam wrażenie,ze oni dogadują sie bez słów:szok:,no bo jak można zrozumieć to:Niki mówi mi,ze Emilka mu powiedziała by "to"zrobił tak i dlatego "coś tam coś tam":-D:-D Ona mu mówi co on ma broić:-D:-DNo nic pora spać,jakoś mi dziwnie,ze nikt mnie nie zagania spać:-D.
 
Dotinko to ty dziś słomiana wdowa jesteś;-) Jak tam masz już jakąś odp w spr wózeczka, a na allegro się rozglądałaś? Co do wiosny to u nas też dziś pięknie wiosennie ale to tylko złudzenie bo na zewnątrz zimno brrrr.Tak sobie myślę że śmigło mi się z roczkiem było tak fajnie słonecznie i cieplutko (w porównaniu do teraz) A najgorzej że na weekend znów zapowiadaja atak podstępnej zimy:wściekła/y:
Justyś jak tam dzisiaj samopoczucie?
Jola cos nas ostatnio zaniedbujesz? No ładna akcje miałaś, masz racje leiej juz zakończyć karmienie bo będą co chwila nowe akcje;-)
Ania niegrzeczni pacjenci powinnaś ich do kąta porozstawiać:-) No to masz szpital w domu, niedobrze zdrowiejcie szybciutko
Lecę kawke wypić bo jeszcze dziś nie miałam czasu:baffled:
 
reklama
WIOSNA GDZIE TY ??
TĘSKNIMY JUŻ...

DOROTKA ale jaja! Moj Benek jedzie w sobote po auto do Szwabów. Dzsiaj rano kupił Renault Lagune 1999r, 2,2 diesel, srebrna. On jak nie kupuje długo aut, to dostaje korby... juz mnie wkurzał - kupił sobie zabawkę, wiec bedzie spokoj na jakis czas:)))
JOLA brawo za odważną decyzje... Niech sie skonczy ten cyc, to bedziesz miała spokoj:) Odwiedzaj nas cześciej;-)
ANIA wspólczuje chorób i zazdorszcze recept:) Ale my mamy wszystko w domu - nasza dr dba o nas i mam w domu zapas antybiotyków i innych cudów na patyku:)
HANIA a ze mną to tak średnio... właśnie sie kuruje bo jakis kaszel mnie dopadł, boli mnie gardło i dzisiaj rano czułam każdego gnata:wściekła/y:

Moje bandziory cos marudne się zrobiły. Gabi ma takie "chore" oczka, że masakra ale nic jej nie dolega oprócz marudzenia. Nie wiem, moze to jakies zeby jej wyłaża:baffled: Do tego wszystkiego nie mam tesciowej do pomocy bo jej zabroniłam przyjezdzac bo tez jest chora... Wczoraj siedziałysmy same w domu, wieczorem sama obrabiałam dzieci w i po kąpieli. Na szczescie same zasypiaja, wiec nie mam z tym kłopotów:-)
Teraz Wiktorka śpi, Gabik coś tam kombinuje. Moze sie bujne z nimi na dwór, na jakąs godzinkę... ale mi sie nic nie chce...


P.S. DZISIAJ MARZENKA MA URODZINY:)))

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA! CMOK CMOK
 
Ostatnia edycja:
Do góry