reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Aniu:-) ale ci dobrze.U mnie ponuro i chłodno.tata nie dostał wolnego więc dzieci mam jeszcze przy sobie.Od rana nie chcą nosa wytknąć na podwórko i już mnie nosi:angry: bo ciągle się o coś kłócą.Obiad ugotowałam i nawet posiatkowałam kapustę na kiszenie(40litrów).Ręce mi odpadają i głowa pęka.
Jak się nic nie zmieni to w sobotę z bratem i dziećmi ruszam do rodziców,uff.Oby już ten wyjazd wypalił.Chciała bym odpocząć troszkę.
Wczoraj Emi wciągnęła pół słoiczka brokułów ,myślałam,że dzisiaj też jej będą smakowały:baffled:,ale się myliłam.Aż nią zatrzęsło:szok:,wcale się nie dziwię tylko dlaczego dopiero dzisiaj:confused:.Przecież dla mnie one były wstrętne już wczoraj:sorry2:
Pozdrowionka:-)
Hmm może rzeczywiście to winne wakacje..bo cisza i pustka tu ogromna.
 
reklama
Wiola!:-) ale udało nam sie zgrać w tym samym czasie,he he.
Widzisz jak synuś dzielnie sobie radzi.Wygląda ślicznie:tak:.Oby zdrówko i siły nadal mu służyły.
:-D poetka ze mnie ...tylko głowa nie ta:-D:-D:-D
Biedulko 5 nocek z rzędu w pracy nie wyobrażam sobie.Trzymaj się dzielnie.
 
Oj Wiola!!! Grzes wymiata....czaderski facet :-) a foty ma pierwsza klasa rzeczywiście :)

Ja odebralam z Rosmanna druga paczkę z Hippa - dalam kuponik a pani bez problemu wyciagnęła paczke spod lady, w tej drugiej zupka z mięsem, soczek i łyzeczka...zawsze coś, chowam ten cały dobytek do szafy i juz się sporo uzbieralo..

A co do brokuł...jak je otwarlam Dorotka, to sie nie shaftowałam omal, a młoda pieknie tym splunęła...hmmm..ominiemy ten smak....
Ale Ty dajesz czadu z tym siekaniem itd....masz zdrowie, ja sie nie chwytam takich rzeczy, u mnie mąż takie tam robi, zreszta ja nie lubie kapusty :no::no:

Ok, dobranoc mamuskom :) Do jutra!
 
witajcie!
my juz po chrzcinach,wszystko sie super udalo:)))upal 34 stopnie,dobrze,ze w lokalu byla klimatyzacja....no i od wczoraj MIESZKAMY W DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!Julia znow ma zdziwiona mine,ciagle gdzies cos nowego,nie poznaje niestety swojego domku....od jakiegos czasu swedza ja dziaselka,kupilam dentinox,ale mimo to ja swedza....biore sie za obiad,nie moge dojsc jeszcze do ladu w domu....bedac u babc julia przyzwyczaila sie ze ciagle ktos z nia siedzi i teraz ciezko cokolwiek zrobic,chwile sie sama bawi a potem marudzi....milego dnia
 
Marzenko świetnie,że chrzciny udane.Juleczka niech rośnie zdrowa:-).Mała podróżniczka z niej;-),w przeciągu niepełnych 4 m-cy zwiedziła tyyle domów:-D.A do swojego szybko się przyzwyczai.
Wczoraj miałam zryw do roboty ale dziś mam totalnego lenia.Nic mi się nie chce.
Dostałam właśnie przesyłkę z Editions Atlas "Układanki-Nauczanki".Bardzo ciekawy zestaw kolorowych kart przekładanek:poznaję kolory,poznaję przyrodę,zawody,liczby,litery,kształty,przeciwieństwa...Wszystko w praktycznym pudełku do kompletowania kart(stabilne i kolorowe) a do tego dwie pluszowe maskotki.Pierwsza przesyłka w cenie 16,90,niby nie drogo,ale ciekawa jestem ile będzie kosztowała następna i jaka będzie.Zestaw ciekawy bo rozbudza wyobraźnię u dziecka i nadaje się dla dziecka 3letniego i dla 6 latka również.Więc chyba się skuszę na kupno następnych kart..
Idę parzyć sobie kawy bo potrzebuję wsparcia by funkcjonować normalnie:-D.Miłego dnia
 
Hej mamusie
Myszorku dzięki za taki komplement-mój mały męzczyzna uwielbia jak mu sie cyka foteczki:-D,uśmiecha sie w tedy tak słodziutko!
Pierwszw nocka w domu-co prawda nie zbyt przespana bo mały sie budził(odkąd przeszłam na nocki to nie prześpi całej nocy-tragedia)ale jestem wypoczęta na maxxxa pełna nowych sił i energi,jeszcze dziś wolne a jutro znowu do pracy ale teraz 4nocki-luzik:-)
Marza super że jesteście na swoim a mała szybko sie przyzwyczai nie bój nic dzieci już tak mają,dopuki nowe miejsce to jest spokojniejsza bo wszysko inne,wszystko trzeba zobaczyć ma sie czym zająć na jakiś czas!A ty masz ciutke więcej spokoju.
Dotlinka no taki traf że tak wyszło akurat o tobie myślałam pisząc.
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i całuski i daje focie
 
Nie wiem co sie stało próbuje drugi raz
 

Załączniki

  • P1000739.jpg
    P1000739.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 65
  • P1000788.jpg
    P1000788.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 67
Ale nudy....moja młod adzis tylko raz pia cyca..sukces, pije flaszkę, bez entuzjazjmu, ale jest taka mozliwość..

poprasowalam himalaje, zrobilam obiad a młoda śpi...

no i dzis cały dzień robiłam aukcje na allegro, młoda powyrastała z ciuszków, w szafie się nie mieszczą, więc spróbuje opylić co nieco:-)

kurcze, miałam zadzwonic sie umowic na te badania do pracy i znowu mi sie zapomniało...ech...
 
reklama
Do góry