reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

witajcie mamusie

faktycznie cisza na tym forum:) ale zawsze tak jest po weekendach:) zwłaszcza ze pogoda była piękna:)
ja wczoraj spedziłam dzien na graniu w badmintona...karmiłam malego usypialam i dalej grałam:)troche ruchu i czlowiek sie lepiej czuje

Matus probuje juz przewrocic sie z pleckow na brzuszek ale przeszkadza mu jedna reka nie wie jak ja spod siebie wyciagnac ...ale to pewnie kwestia paru dni i bedzie przewracał sie jak szalony.

Ja uswiadomilam sobie dzisiaj ze we wrzesniu powinnam sie obronic...ale pewnie tego nie zrobie bo musze napisac 2 rozdzialy i to nie w domciu tylko o miejscu ktorym pisze i bede bazowała na archiwach...wiec mnie nie bedzie...i ktos bedzie musial sie malym zajac...ojjj cos czuje ze obrone przesune.Zreszta z reka na sercu musze przyznac ze mam takiego lenia ze mi sie nie chce...ale musze to zrobic bo bez mgr nic nie zrobie a chcialabym pracowac w zawodzie-nauczycielka:)


dzisiaj jak pogoda sie poprawi to idziemy z Matusiem na basenik...za dom:)trzeba wytestowac ten co kupilismy w Biedronce:)


buziole mamusie !!!!
 
reklama
Hej, no cicho że hej. Ja wczoraj caly dzionek w lesie spędzilam, było bardzo fajnie, tym bardziej, ze upał jak sto pięćdziesiąt..
A dziś pojechaliśmy z moim M na końcówki kolekcji i zakupilam sobie spodenki Lee za pół ceny, aha i rozmiar 26, hehe...a Alicji kupiłam skorzane kozaczki z Wójcika za 39 zł..superowe...przecenione ze 130..

Bedzie Ci bez dzieci lepiej troszke Dorotka, ja Alicji też się "pozbyłam "na tydzień, jest w domku w lesie z dziadkami. ale luz! Jak Emilcia?

Justyś, ja ciuszzki opylam na Allegro, tak jest najlepiej :) :tak::tak:
 
Hej dziewczyny.
Dawno nic tu nie skrobalam ( brak weny jakos tak :dry: )
ale czytuje was namietnie :-D
Fajnie macie, ze u was tak cieplo, tutaj albo pada albo sloneczko tylko delikatnie zza chmur wyglada i temp. powyzej 20 nie skacze :no: Teskno mi do takiego upalu, zeby to moc w baseniku poplywac i poopalac sie troszeczke :-(

Nasz Maks troszke zmartwien nam przyspozyl ale juz jest oki. Nie chcial jesc za bardzo, lykal tylko po 60-80ml :-( i musielismy isc do doktora :nerd:
Dostal gaviscon dla niemowlakow, poprutal jak prawdziwy facet :tak: i teraz juz wszystko jest oki :-D Teraz lyka nawet po 210ml :szok:

Justys, wchodzisz w ustawienia a tam po lewej stronie masz opcje edytuj sygnature. Jak juz tam wejdziesz to w okno ktore sie Tobie pojawi musisz wkleic adres tych napisow ktore masz :tak: i na koncu wdusic zapisz sygnature.
Mnie tez zajelo troche rozwiklanie tej zagadki :happy2:

Pozdrawiam was serdecznie :blink:
 
Justys, tylko wklejaj ten adres co się zaczyna od [url... i w calości i potem musisz na dole wcisnąc zatwierdź sygnature czy cos takiego....no dawaj
 
Aniu zakupy rzeczywiście udane!Super!Po tej paczce z Nestle to Hipp jakoś biednie wygląda;-),dostałam aż próbkę herbatki:szok:
Mikusia!!Broń i jeszcze raz broń!Mgr musisz mieć,dasz radę!:-)Potrzebujemy dobrych nauczycieli,a ty taka będziesz:tak:.Więc do dzieła.Rób to już we wrześniu bo jak będziesz odsuwać na potem to będzie trudniej zasiąść do pracy.Sama bym poszła gdzieś ,ale z trójką w domu i dojazdy mnie jakoś zniechęcają i zatrzymują w domu:sorry2:.Korzystaj ,że masz tylko Mateuszka;-).
JUSTYŚ a może masz kilka do wklejenia i dlatego nie chce wejść.Wpiszą się tylko 4,niestety;-).Spróbuj jeszcze raz:w duże okno wklej adres [url... i zatwierdź.Powinno się udać.A sprawdź też w ustawieniach czy masz zaznaczone pokazuj swoją sygnaturę.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny oj dawno mnie nie było, ale czasu za bardzo nie ma.Trochę na wakacjach byliśmy, a jak ciepło to nad wodą.:-D

Moja Oleńka bardzo ładnie się rozwija i rośnie fika już z plecków na brzuszek i przewraca się tak pare razy, no i siedzenie bardzo jej się spodobało, uwielbia jeść marcheweczke
i jabłko :-).
Trochę marudna jest przez pogodę i do tego jeszcze dziąsełka swędzą :-( chyba ząbki będa szły.

MONICZKO- nie poddawaj się dasz radę trzymam kciuki ;-)
ANIU- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-)

Uciekam, miłej nocy.
Pozdrowienia
 
O rany, ale tu puchy...pewnie przez wakacje...:no::-(

U nas wszystko po staremu. Była dzis u siebie w pracy załatwić urlop, szef podbił, mała zachowywala sie wzorcowo a ja sobie podjadłam, bo akurat trafiłam na urodzinki..;-)

Najgorsze, że jeszcze nie zapisałam sie na nasze opóźnione szczepienia, bo mój dr wraca z urlopu 6 sierpnia i jeszcze nie zapisują w reestracji, bo nie dał im grafiku. No więc czekam, ale pewnie przyszly tydzień pod koniec, jak znam życie. No ale co poradzić.

Mąż pichci z Nastką obiad w kuchni a ja sie lenię :-)
 
reklama
Witam was mamusie-mam dziś fatalny dzień,nie dość że nie potrafie dojść do siebie po 5 nocce to maly strasznie marudzi-nic mu nie pasi tylko by na rękach chciał siedzieć lub optoczony zabawkami a mi nie bardzo wolno go tak samego sadzać(choć musze sie pochwalićże mimo zakazu przepięknie siedzi:-))!Cały czas mi sie chce spać a tu ani dziś na dwór bo co chwila pada-ale jeden plus jest chłodniej(my w te upały w domu mamy saune)nawet nie mamy jak zrobić przeciągu w takie dni-mała nieustawna klitka-ale chociaż swoja!

musze uciekać bo mały wstał i nie bardzo chce sam poleżeć
pozdrowienia i całuski dla wszystkich
 

Załączniki

  • P1000795.jpg
    P1000795.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 35
Do góry