reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
gratulacje HANIU dla siostry:-)napisz cos więcej:-)uwielbiam takie maluszki:-)dziś byliśmy na działce pod drzewkami-było tylko 32 st:-)jutro juz po 6 rano wyjezdzamy nad jeziorko:-)droga powrotna często zakorkowana więc wolimy wcześniej jechać i wcześniej wrócić:-)odebrałam moje wyniki,większość ok:-)ob trochę podwyzszone ,muszę się udać do lekarza:tak:dzis noc też była bez cyca,za to w dzień nadrobiła:-(taki upał ,mało jadła,4 górna się przebija i wisiała na mnie;/;/ANIU co do maluszka to ja chcę:-)u WAS fajna róznica wieku:-)ale zobaczymy;-)moja koleżanka po 19 mcach zaszła ponownie w ciążę-tzn przez lekarza jeszcze nie potwierdzone,ale chyba tak,oni szybko,nie tak jak my 2,5 roku wielkich starań;-);-)
 
no niby tak Marza, ale ja wolalabym mniejszą różnicę i żałuję, że tak się nie udało. juz widać, że między dziewczynami nie ma takiego dobrego kontaktu. mam tez przyjaciółkę, która ma 6latke i 10latkę, czyli identyczna róznica i małe w ogóle sie ze soba nie bawią, bo mają swoje sprawy...no więc polecam mniejszą różnicę.

a tak w ogole witam juz z domku. było fajnie przez weekend i tyle dobrego.

HAniu, gratulacje dla siory!!!!
 
Melduje się, że juz jestem.

Ja przez najbliższe 2 lata chyba sie nie zdecyduje na dzidzie... Mój Benek mówi, że on jeszcze nie odespał tych dzieci:)))
 
w sumie ANIU ja też mam siorkę 4 lata starszą i dopiero teraz jak mamy dzieciaczki to kontakt większy:-)wcześniej odmienne zainteresowania itp:-)a z tą różnićą to fajnie ,bo większe dziecko juz samodzielne,moja siostra ma różnicę 2 lat-nie chciałbym bo ciężko,ale zobaczymy ......:-):-)wekend udany,jeziorko czysciutkie,zabunkrowaliśmy się pod drzewami,dzieciaki nie wychodziły z wody:-):-)padłam wczoraj szybciej niż jula:-)u nas 3 noc bez cycka-dopiero po 5 rano ja karmie,wtedy zasypia twardo:-)ale jak narazie w dzień nadrabia,cały dzień ze mną przez wekend,pójdę do pracy to nie będzie mnie widzaiła i będzie ok:-)
 
Matko! Tu sie nic nie dzieje!!! O co kaman??

Ja w pt ide na wieczór panieński i właśnie dokonałam zakpu:) Kupiłam mojej psiapiółce KAMASUTRE 3D - 2 FILMY:) Ciekawe czy to bedzie fajne... :D hihi!
A 24. lipca idziemy do nich na wesele:) Dzieci już "sprzedane" dziadkom :D
Musze skoczyc na szybkie zakupy bo NIE MAM SIE W CO UBRAĆ!!!! Masakra.

Dzisiaj popadał u nas deszcz, była burza i jest bosko :D Dzieci spędzają całe dnie u babci bo tam jest nieco chłodniej...

Buziaki dla moich e-siostrzyczek i ich rodzin:*
 
łoooo JUSTYŚ to zaszalejecie:-):-):-)
odebraliśmy dziś wózek-dali nowy stelaż:-D:-Dsuper sie jeżdzi:-)ciekawe jak długo.....?mam nadzieję,że będzie ok.:-Dw pracy nuuuuuuuuuuuuda:-(w ogóle mam spięcia z moim m-on twierdzi,że powinnam siedzieć w domu z mała...u nas dziś już 15 mcy-kiedy to zleciało???????jula ciągle i co chwilę -a kuki je?????????tzn a co to jest????mówię do niej : a nie prościej zapytać co to??????a ona: co to???????hahha,dużo juz gada:-)dalej czyta książeczki,jak widzi kota lub psa na ulicy to jest dziki wrzask ze szczęścia:-)dziś zaliczyłam ostatnią wizytę u stomatologa:-):-):-)ufff bo to nic taniego.
 
Ostatnia edycja:
Hi! To moje czwarte podejscie w tym tyg i jak mi znowu sie ten zlom zawiesi to go wyrzucam!
U nas szalenstwa zakupowe przed wyjazdem - masakra z tymi prezentami! Szczegolnie jak z kasa krucho...
Do tego Filip daje po garach, ida zeby i spi z nami (o ile to mozna nazwac spaniem - wierci sie i zrywa i raczkuje...), u mojej mamy nie bedzie lozeczka wiec sie poddalam z uczeniem zasypiania w lozeczku. Ok zobacze czy tym razem pojdzie.
Buziaki dla wszystkich!
 
Dziewczyny, czas tak szybko leci: moze wrzucimy teraz PIERWSZE fotki naszych bandziorków?? Tak, żeby powspominać...;-)

ZACZYNAM;-)
U mnie po roku zdecydowanie widać która to która... Wikusia kluseczka a Gabrysia niteczka... A to tylko (albo aż:szok:) 400g róznicy...
 

Załączniki

  • DSC04335.jpg
    DSC04335.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC04334.jpg
    DSC04334.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 26
reklama
łoo..widzę, że wakacje w pelni, albo upał tak wszystkie wyjarał, że nie dajecie rady zajrzec..
co do mnie, to wole upał od deszczu i niech taki sobie będzie:-D
no Justys wzieło na wspominki..no to wrzucam: to moja zasiniaczona zółta po zaklinowaniu Niuńka, między lampami.

a lato w pełni a ja młodej kupiłam przepiękną kurtkę..zimową z Nexta, ale się trafiło, więc co mi szkodzi.no i Alicje powoli wyposażam do przedszkola..tfu tfu, to znaczy do zerówki( to nic że w przedszkolu, ale"juz nie z maluchami tylko w osobnym pomieszczeniu") - dorosła się znalazła.

wczoraj zaliczyłam urodziny szwagierki, to znaczy siedzialam w osobnym pokoju z Natalią, bo ona się boi starszych ludzi a tam same ciotki, no i siedziałyśmy w osobnym pokoju - mega ekstra urodziny...

no to zmykam

fajnie Marza, że stelaż masz w porządku..ja jestem super zadowolona, że mam tylko spacerówkę, duuużo miejsca mi sie zrobiło:)))
 
Do góry