reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

a ja dałam głos GRZEŚKOWI:)wrócilismy od rodziców,wczoraj działka i grill,potem u znajomych:)
a ten filmik:szok::szok:czadowo,jula tańcuje,sikamy ze śmiechu,ale bez porównania ;-)
idę zaraz spać,bo coś ostatnio mam bezsenne noce:szok:zasypiam jak już widno,a potem chodzę nieprzytomna:no:
 
reklama
Hello, u nas noc okrutna 40 minut beku non stop, a od rana Jaś pieje taka ma chrypkę:cool: ledwo na oczy patrzę:-(
Marzenka to ja podobnie długo siedzę wieczorem do 12-1 nawet ostatnio, a rano zonk. A powiedz mi co teraz tzn w drugie turze, ciekawa jestem jak będzie głosował elektorat Grzesia:-), mi to bardziej bliżej jest do SLD niż do PIS:eek:
A gdzie reszta siostrzyczek?
 
Jestem i ja:)
Najpierw napisze, że ten tańczący brzdąc pokonał niejednego dorosłego.. Do YOU CAN DANCE z nim:tak:;-)wysiadłam ze śmiechu:-)

Z tego co ja tu czytam i widze, to chyba tylko moje dzieci nie chodzą i tylko one mają po dwa zęby!!!! :no: no koment:szok:
Ja tez wczoraj spełniłam obowiązek wobec kraju:) Jak juz dziewczyny pisały, to od wczoraj jestesmy bez dzieci... MA SA KRA!!! W domu cicho, nikt nie szaleje, zabawki leżą w kącie, nic nie gra, nie rzępolą na pianinku... idzie sie załamać. Normalnie co o nich pomyślę, to mi lecą łzy:-(
Ale teściowa pisała, że smerfetki wcale nie szukają nas ani nie płaczą. Są normalne, bawią sie, śpią, jedzą. Moze dlatego, że są we dwie i że dobrze znają dziadków.

HANIU ANIU a co Jasiowi?? W pt jak gadałyśmy, to było oki... Biedaczek mały przeziębił sie??
MARZENA a co ty robisz po nacach, że zasypiasz jak juz widno?? Masakra! Jak J?? zdrowa??
ANIA jak Nati po groszku?? Nie rozerwała pieluchy?? :)

Pozdrawiam Was wszystkie:* Teraz bede sie częściej odzywać bo moze bede miała więcej czasu:szok::tak:
 
a u nas od rano było miło,pojechaliśmy do Z.GÓRY połazić,jak zwykle wszystko było dla jula;-)potem wybrałyśmy się na spacerek,jula pobiegała po parku:)wracam do domu a tam smród:szok::szok::szok::szok::szok::szok:zawsze wychodząc z domu sprawdzam,czy wszystko wyłączone,dziś też tak było.ale chyba dziś przed samym wyjściem poszłam do toalety a julo pewnie odkręciła kurek w kuchence,okno było uchylone i reklamówka akurat tam pofruneła:szok::szok:i się topiła:-(dobrze,że przyszłam do domu,bo niedaleko były ręczniki jednorazowe...
 
Juz usunęłam...wy nawet nie wiecie, ale ja usuwam kilka tajich spamow tygodniowo..

Justyś, rewolucji nie było, młoda strawila, jak zswykle wszystko..

odezwę sie potem, bo kurier po wózek przyszedl.
 
Ania, pewnie że kasuj takie bzdury bo nawet mi sie nie chce tego komentować!!!!!
Dobrze, że Nati daje rade:)

Moje kochane smerfetki piszą do mnie codziennie dwa smsy:D babci rękami oczywiscie:) Mają juz swojego prywatnego łabędzia. No i dają dziadkom w kośc bo chcą ciągle łazić:))))
A ja dzisiaj umyłam lustra i drzwi (wstyd sie przyznać ale był taki syf, że wode do mycia drzwi zmieniałam 2 razy)...

Dzisiaj wieczorem moj M zabiera mnie na tańczącą fontannę i na kolację:) Juz nie moge sie doczekać.
Jutro przyjeżdza moja siora, a w czwartek idziemy do Aquaparku. Taki jest plan na ten tydzień :D
 
łoooo...Justys, ale romantycznie :) no nareszcie, należy Ci się, a smerfetki na pewno szczęśliwe i będzie ok.

A ja Mutsiak juz nie mam, ale mam fuksa. Kurier przyszedł, i mówi, że ponad 20 kg to już 120zł kosztuje, i obwód ponad 3 metry, to jeszcze razy dwa, czyli 240zł. a tak to 60 zeta.
No więc waży, a tam na wadze 19, 65 kg i w obwodzie 285 cm...był w szoku, ale zapłaciłam 60 zł.:-D:-D:-D
 
reklama
No to Aniu rzeczywiście Ci się upiekło!!!! Super, że sie pozbyłaś klamota:)

Ja w piątek sprzedałam dziewczynie z Wrocka dwa foteliki samochodowe, dwie karuzele, przewijak, poduszki kliny... Tez fuksem sie udało:) Ale najważniejsze, że nie mam juz złogów podzieckowych:)
Ide suszyc kłaki i robic sie na bóstwo ;D
 
Do góry