reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Kasiu wyslalam Ci wczoraj wieczorem @ ze zdjeciami:) nie mam pojecia jak to sie stało ze nie mialam go zapisanego w ksiazce odbiorcow:/ pozdrawiam serdecznie:*
 
reklama
Melduje że jestem, tylko weny i czasu brak:-(
Pogoda u nas dziś śliczna Ewa była na wycieczce z przedszkola Ciuchcią Beskidzką jeździli po Bielsku i bawili się na letnim torze saneczkowym A ja zagoniona organizujemy uroczyste zakończenie przedszkola w piątek. Także praktycznie cała "czarna" robota spadła na mnie. Zakupy grillowe, prezenty, kwiaty.
Kasia no to fajnie się złożyło że teść akurat jechał, jak pogoda poprawiła się?
Jagoda mnie tez dopadła jakaś chandra, która pomimo pogody nie poprawia się,Ale niestety na tą chandrę pogoda nawet nie pomoże:-(
Monika super że ślub udany, widać po zdjęciach że było superowo Jeszcze raz dużo szczęścia:-)
Ania aleś się załatwiła:no: fotki super też muszę coś wrzucić na Picase ale pierwsze muszę poobracać co by atrakcji dodatkowych nie dostarczać:-D;-)
Jola co tam u Was?
Justyś fotki super, a Ty gdzie się podziewasz?
 
a u nas nuda...
na wekend byłam u siostry,dzieciaki się wyszalały,julo robiła wszystko to co dzieci,jadła to co one:-)
w domu apetyt już nie ten...dziś w dzień spała od 12 do 14 A TO JEJ REKORD:-)
od kilku dni mówi:a kuki je????????tzn :a co to jest? i tak prawie cały dzień;-)no i dziś mówiła mama,bo tak ciągle tylko tatoooooo:-)w ogóle to usnełam z nią po 20,ale obudziło mnie przypomnienie w telefonie o tabletce:)
ZDJĘCIA SĄ CUDNE:-)ależ te nasze pociechy rosną:-):-):-)
 
Hej dziewczyny wpadłam na chwilkę.
U nas następne zębole idą w sumie na górze pokazują się cztery a na dole dwa no i mam trochę marudowo, dzisiaj w nocy ola słabiutko spała wiec noc zarwana zrobiła dwie kupki zielone i cuchnące i mam nadzieję że to przez zęby :-(. Uwielbia chodzić na dwór stoi przy drzwiach i mówi papa mogła by siedzieć cały dzień na podwórku, lubi oglądać książeczki i poznaje zwierzątka, ale oczywiście u mnie na kolanach siedzi żebym jej przewracała kartki :-D a tak po za tym to mała cwaniarka z niej.
moniczko- wyglądałaś super widać że promieniujesz szczęściem i oby tak cały czas, zdjęcia fajowe i Matuś już taki duży chłopak masakra jak te dzieciaczki rosną :tak:
Uciekam do spanka bo nie wiadomo jaka noc przed nami.
pozdrawiam
 
Hej Wam!
Kasia, hAnia, dzieki za troskę, przeżywalam męki, ale juz po 3 dniach jest ok, zreszta nie mam czasu na myslenie o sobie..
W niedzielę coś ugryzło Alicję w powiekę i rano w pon. obudziła się spuchnięta jak bania, oka nie mogła otworzyć, histeria i w ogóle. No więc szybko znajomy okulista, a ja od siebie też sterydy dalam i Diphergan w duzej dawce. Oczywiście do przedszkola nie poszła , bo wygląda, jak bym ja grzmotnęła pałą w oko:baffled:wiecorem bylo lepij, bo otwarła troszeczkę oko, ale nadal makabra..

Jolka, u nas tez marudowo, czy przez zęby, to nie wiem, bo idą, normalne..kupkami sie nie przejmuj, pewnie chwilowe i przejdzie:tak:A Natalka tez uwielbia na spacery, bo najbardziej w świecie kręci ją jazda windą:-D:-D, nie chce z niej wychodzić:-D

Marza, ale słodko musi byc, jak młoda to mówi...

U nas na czasie wszystkie słowa związane z pożywieniem ( jak to u Natalki-naszego żarłoka:-D), no więc jak skończy kaszkę czy cos innego z miski to rozkałda ręce i mów"ne ma", bo się skończyło, "daj" -zeby dac jej cos do jedzenia i " ama"jak głodna. Oprócz tego mówi dziadzia, mama, tata, Ala i nasladuje wszytsko. aha, i switnie umie mówić "NIE" (niestety).

Dziś Nati pobiła rekordy pożerania.Wyjadła mi nawet drugie danie po swoim obiedzie dwudaniowym.
AhA!!! i nakryłam ją dzisiaj, jak dobrała się do lodówki:szok:(otwarła sama:-)), wzięła kostkę pieczonego pasztetu i odryzała kawały:szok::szok:, a nie wspomnę, że to było po obiedzie:baffled:.




 
ojjjj WSPÓŁCZUJĘ ALICJI:(ale bidulka.a NATALIA tyle je?????szok!!!jula naprawde niewiele je,często ale raczej dziubie niż je.w nocy nadrabia:((((
jula mówi:da -jak coś chce,dzidzia,mama -dzisiaj,tata-ciągle i resztę po swojemu-czasem jej się coś uda-a nadaje jak nakręcona;da ząbków ma narazie 6,4 na górze,dwa na dole-narazie nic więcej nie widzę.czasem jak wracam z nią ze spaceru to muszę iść inną drogą bo ona nie przepuści ani jednej huśtawki;/
 
witajcie mamuski,dziekuje za miłe słowa:) Dorotko(Dotlinko) dziekuje za karteczke:) śłiczna:) tylko że mój mąż to Artur a nie Adam:) ale nei szkodzi;) Aniu- mam nadzieje,ze Alicji szybko przejdzie opuchlizna:) Jola odzywaj sie czesciej:) a kupki to pewnie wina zabkowania- Mati ma juz 12 zabkow 4 na gorze a 8 na dole:) je wszystko podobnie jak Natalka- jemu to buzka sie nie zamyka- moja babcia baaaardzo o niego dba zawsze jak ja widze to niesie mu cos dobrego:) Marza- kobietka powinna byc rozgadana:) MAtus mowi jak ma wene woli pokazywac palcem u robic yyyyyyyyyyyyyy do sklepu nie wejde bo wszystko chcialby wziasc:/ ok uciekam do roboty jakies zamieszanie dzisiaj
 
Jolu a problem z siedzeniem na podworku tez znam- w domu juz Mati nie wysiedzi- czasami placze juz ze chce tam wyjsc zwlaszcza jak pada nie ma szans z nim wysiedziec w domu:/ marudzi ze szok:/ tylko schodze z gory ze schodow z nim na rekach to juz robi papa :)ale stoi pod drzwiami na paluszkach i probuje otworzyc drzwi:) a ksiazeczki to jego ulubione zabawki wezmie do reki usiedzie na schodku albo oprze sie o łozko i czyta- zobaczy kota i mowi "kici kici" i szczerzy zabki:) wszystkie samochody czy pluszaki ida w kat jak ma w rece ksiazeczke albo jakas gazete:)
 
Mikusia, u nas podobnie z tymi ksiazeczkami. Tylko z tym jedzeniem to masakra. Do niedawna,przynajmniej pil jeszcze mleko przed spaniem, a teraz moze 100ml i to wszystko...
Kasia, pierwszy paszport mielismy na rok, ale zaraz w Polsce zrobilam na 5lat, zeby nie jezdzic do Londynu (a tamtejsza ambasada to porazka - straszny wstyd: kolejki na ulicy, wredne babska w okienkach i jedna toaleta dla wszystkich!). Tylko slyszalam, ze teraz juz sa tylko tylko 2-letnie paszporty.
Ania, az ci zazdroszcze tego zarloka! Wspolczuje Alicji, ja tez puchne po ugryzieniach.
Marza, Filip tez na razie ma 6 zabkow. Raz mowi papa, a raz baba wiec sie smiejemy ze to drugie to bay, bay. Na psa mowi do (dog) i kaczka to kwakwa, wszystko jest nie i jeszcze troche w jego wlasnym jezyku (oczywiscie tata i mama - tylko rzadko, bo przeciez jestem zawsze obok)
Hania, dasz rade z tymi przygotowaniami, tylko dlaczego nikt ci nie pomaga?
U nas piekne slonko, tylko troche wietrznie. Moze jutro pojedziemy nad morze, bo tatus ma wolne. Filip nie jest przyzwyczajony do taty i za kazdym razem jak tata wstaje z sofy Filip zaczyna robic papa, bo mysli ze juz wychodzi.
 
reklama
Dziewczyny ja tylko na chwilkę ! Mam nadzieję ,że jutro będę miała więcej czasu to wszystkim odpiszę . Moniś maje najszczersze życzenia wszystkiego naj naj ... Wyglądałaś olśniewająco !!! Oj pewnie ojcu Matusia nieźle żyłka skakała :):):)
A ja wpadłam Wam powiedzieć,że u nas w Toruniu w H&M super wyprzedaże . Obkupiłam młodą a i duża nieźle się obłowiła :) Sobie też nie pożałowałam ... A co :) Myślę ,że wyprzedaże są w całej sieci . A wiem ,że tu więcej fanek tej marki . Udanych zakupów !!! Dziewczyny do miłego .Spadam , bo w oczy chyba wsadzę sobie zapałki ...
 
Do góry