reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

no to muszę obmyśleć strategie....serce mi pęknie jak będzie beczeć-ale już najwyższy czas.jula śpi,m kończy obiadek i zbieram sie do pracy,czekam na zebrę rodeo-niedługo ma być i na drugą bramkę na schody-jula powoli przenosi się z gratami do swojego pokoiku:)ale gorąco.........:)
 
reklama
Kasieńko teraz doczytałam ,że niunia chora była . Mam nadzieję,że już dobrze . Biedna się nacierpiała . Wszystko na raz choróbsko i szczepienie. Tośka ma odwołane szczepienie . Nie wiem co to będzie , bo teraz przerwa na 5 tygodni, bo leki . Ale to już będzie miała skończone 15 miesięcy .
Marzenko uwierz mi ,moje serducho też cierpi ... Wszyscy się ze mnie śmieją,że to ja mam problem a nie Tośka . W zasadzie tak jest. Tylko pewnie ja głupia sobie wmawiam ...
 
Hej Wam, ja ledwo żywa, ale upał..NARESZCIE!!!!
Dorka, dobrze Cię znowu czytać:-D, a w sprawie cycka nie powstrzymam się od dodania: A NIE MÓWIŁYŚMY???;-);-)
Mikusia, kartka wysłana, mam nadzieję, że dojrze na czas :)) juz sie nie mogę doczekać, jak pięknie będziesz wyglądać-liczymy na super fotki :-D

Z Alicja juz ok, wczoraj byl dzien mamy i taty w przedszkolu, było słodko oczywiście.

A ja sprzedaje Mutsiaka, właśnie go wyszorowałam, obfotografowałam i wystawiłam, bo juz mam go dość...wrrr
 
u nas juz wszystko wrocilo do normy:-)mala jeszcze troszke pokasluje ale juz jej sie ladnie odrywa, zebiska tez narazie daly spokuj - mamy 5 i 3 na gorze z nowosci :-) no i spokuj jak narazie:tak:

Dorotko gratuluje przespanej nocki!!! u nas to moje dziecko podjelo decyzje o odstawieniu sie od cyca i tez ja bardziej to przezylam niz ona(wlasciwie to po niej to jakby splynelo...)ale jakos szybko przeszlo:-) super ze dom juz na etapie wykanczania...my dopiero startujemy, wlasciwie to dopiero stan surowy teraz maja nam okna montowac w lipcu no i media doprowadzac, ale gdzie tam u nas do wykanczania:baffled:

Marzenka zdjecia z urlopu suuper! zazdroszcze tego sloneczka u nas od poniedzialku pada deszcz:-(

Mikusiajak tam? pojawil sie juz stresik przedslubny;-)?

Aniu porazka z tym Mutsiakiem, jak ja sie ciesze ze go wkoncu nie kupilismy...moj M sie na niego uparl, mi tez sie bardzo podobal ale nie mial hamulca recznego, ktory tu na tych gorkach bardzo sie przydaje i to zadecydowalo:-) a nasz Casualplay narazie niezawodny:tak:
 
Jestem i ja choć padam już dziś z zmęczenia ale musiałam się jeszcze odezwać bo nie wiem jak będzie z czasem do końca tygodnia. Oprócz startu sezonu jeszcze zajęcia z Ewą wczoraj uroczyste przedstawienie w teatrze przed Prezydentem miasta (ich przedszkole zdobyło pierwsze wyróżnienie ze wszystkich przedszkoli w mieście swoim przedstawieniem podwodny świat. Dzisiaj pierwsze zebranie w szkole o matko jakie moje dziecko jest stare:-D idzie do pierwszej klasy.
A teraz na szybko
Aniu mój Mutsiak wrócił właśnie z reklamacji, też go sprzedaje ale po wakacjach na razie potrzebuje 2 wózki jeden w domu drugi nad wodą
Dorcia Ty wiesz...jeszczeraz gratuluje ja też cierpiałam zawsze bardziej po odstawieniu ta bliskość i spojrzenia w oczy
Marzenka foty super a gdzie obszerna relacja?
Monia kciuki zacisniete za sobote
Kasia fajnie że u was juz ok, a deszcz to chyba ten co nas meczyl w zeszlym tygodniu do Was dotarl, u nas teraz upały
Zmykam bo jeszcze prnie z łazienki woła o powieszenie
 
HURRAA..Sprzedałam właśnie Mutsiaka z awięcej niż chciałam, bo za 900zeta. Jestem w szoku, bo te na piankowych kółkach schodzą nawet za 500-600zł, więc dobry wybór, że był na pompowanych :)W zawiązku z tym uczciłam to kupując parę gadżetów do maclarena :))

Jedza wasze maluszki truskawki? moja młoda żre wszystko w nieograniczonych ilościach, a koktajl truskawkowy uwielbia - wyjada łyżeczką całą miskę :)w goóle ma taki apetyt, że nie nadążam.
Aha, dziś lecimy na szczepienie Synflorixem, ciekawe czy od tego żarcia dużo waga jej wzrosła, czy przemaglowuje ją na energię do biegania i wspinaczki ;)
 
No Ania...moja Alicja idzie do zerówki....nie mogę tez tego ogarnąć moim malym rozumkiem :-D:-D

Marza, fotki super, i innych dziewczyn też :-D
 
ANIA super,że się pozbyłaś wózia.nasz jak narazie daje radę:-)
KASIA ale JAGÓDKA ma ząbków:szok:u nas widoczne 6 szt:-)
HANIA jak sezon rozpoczęty tzn,ze wielka woda WAS tam omineła-ufff
MONIA stresik już jest?u mnie niedługo 5 lat-kiedy to zleciało?
DORKA normalnie CI zazdroszczę.dziś zobiłam 60 ml enfamilu-ryk i ble:-(tak wyła,ze potem smoczka nie chciałą wziac do buzi,bo myślała,ze znów mleko.......a TOSIA jakie mleko pije?
moja krzykaczka taka była rozgoryczona butlą,ze zasneła o 19,10:-):-)ja idę się wymoczyć i jak chęci nie miną to trochę ogarnę:-)
 
Hej dziewczyny jestem tylko takaaa:eek:.Mam urwanie głowy w domu i w zagrodzie:wściekła/y:
dalej opiekuję się sąsiadką,która od niedzieli coś niedomaga i na siłę i pod strachem namawiam ją by wstawała i się troszkę ruszała(bo inaczej będzie klops).Teściówka przez te upały też słaba,a w ogrodzie(jest jej żywiołem)jednak działa i później mi prawie odlatuje:wściekła/y:.
Dodatkowo mnie w szkole zmobilizowano(innych chętnych i domyślnych mam nie było)do zorganizowania zbiórki pieniędzy,kupna prezentu pożegnalnego i kwiatów....Moja Sara kończy zerówkę i już we wrześniu będę miała szkolniaka:-),tak jak Hanna-Ania.A do tego chcemy zorganizować jakiś poczęstunek,więc uderzyłam do matek z drugiej grupy i zrobimy wspólnie(będzie taniej.Ale ciacho oczywiście muszę upiec ja,bo kto inny:eek:
Jeszcze nawet nie dziękowałam wam chyba za życzenia dla Nikiego,a jeśli to niepamiętam:szok:(jestem zakręcona).
Z mniej interesujących i wesołych spraw,to mój m stracił pracę,ktora miłą być przynajmniej na 5lat:wściekła/y:.Chłopaczek stwierdził,że firma mu nie przynosi zysków jakich oczekuje i zakończył działalność informując Marka w niedzielę,że jutro już nie przychodź do pracy.
A z wesołych:-),to od tego tygodnia juz jestem liderem w avonie i teraz tylko więcej muszę zdobyć konsultantek by naprawdę zacząć zarabiać:-D.
No i nici z tego,że poczytam was i odpiszę,juz jest ryk-dzieci:wściekła/y:.Przez te upały to idzie zwariować,ale chyba lepiej by było ciepło niż mokro.
 
reklama
a ja jestem wsciekla:wściekła/y: nie wiem jak to sie moglo stac ale zupelnie wypadlo nam z glowy ze Jagodka ma paszport wazny tylko przez rok - dokladnie miala wazny do 2 czerwca:szok: MASAKRA jak my moglismy to przeoczyc!wlasnie wczoraj cos mnie tknelo i sprawdzilam. Jak mala sie obuzdzi jedziemy do konsulatu , ciekawa jestem ile bedzie trzeba czekac na nowy...zalamie sie jak wakacje bedziemy musieli spedzic tutaj:no::-( normalnie spac w nocy nie moglam przez to wszystko...

Aniu moja Jaga uwielbia truskawki! wlasciwie to uwielbia wszystkie owoce:-) lacznie z Jagodkami;-)no i suszone sliwki i morele, o rodzynkach nie wspomne:tak:bardzo mnie to cieszy bo ze slodkosci to wlasnie suszone owoce lubi najbardziej:tak:a tak poza owocami to zajada sie ostatnio chlebem z pasztecikiem drobiowym, wszystkie kaszki i inne papkowate dania odpadaja - jedynie jogurty przechodza. daj znac jak po szczepieniu i ile Nastka wazy:tak:

Marzenko widac Jula charakterna i latwo z ta butla nie bedzie...ale nie poddawaj sie moze jakies inne mleko sprobuj...kurcze nie wiem , mnie to ominelo na szczescie, ale chyba im dluzej bedzie cysiac tym bedzie ciezej...tak mi sie wydaje:sorry2:

Mikusia chyba zajeta przygotowaniami:-) a gdzie Justys,Jola?
 
Do góry