reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

:-)brawo
natalka!!piekne fotki:)
bidulka Emi meczy sie z katarem-niech szybko sie skonczy
Aniu -pogratulowac meza:-)
moj praca,sport,treningi,czesto gotuje,a wczoraj pierwszy raz przebal Julcie ze zlotka:szok:a na spacery lubi chodzic-ale ze mna i z julka-sam nie:wściekła/y:
pochwalilam dzis mala,ze jest grzeczniutka,wlasnie dokazuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
szacunek dla ksiedza-madre kazanie:):-)
 
reklama
Wspaniały ksiądz:-),więcej takich kazań powinno być wygłaszanych;-).No i Aniu brawa dla pojętnego męża:-D,niektórzy by nagle mogli nabawić się głuchoty,albo powiedzieć skąd ksiądz może wiedzieć o takich sprawach...a wystarczy młodsza siostra,albo szwagierka;-).
Brawa dla Natalki:-):-),to się teraz wam zacznie pilnowanie:tak:
Oby Alicja jak najdłużej chodziła do przedszkola,widać że przeogromnie szczęśliwa:-D:-D jak buzia jej się nie zamyka.
Dziewczyny co myślicie o tym?Moja Emilka po kilku moich podejściach podania jej JEJ zupki pluje na potęgę,ale jak dałam jej spróbować naszej zupki pomidorowej z ryżem:szok::szok:,ona złapała łyżkę(moją) i prawie całą by ze smakiem pochłonęła:-D tak jej smakowała.Zastanawiam się,czy nie doprawić jej zupki do smaku dorosłego:eek:?
Dzień wstrętnie deszczowy,dobrze że Emilka mimo kataru jednak była grzeczna i cierpliwa.Ale moje panie,ona zasypia tylko na siedząco u mnie na kolanach:szok::szok:!!Uparciuch jeden dostaje "boleści" jak ma zasnąć w łóżeczku albo w wózku:crazy:,normalnie idzie zwariować z tą małą manipulantką.
Dziewczyny,proszę może któraś ma ciut słońca,tak bardzo bym go potrzebowała przez dwa dni jeszcze...głupio tak ten dach wygląda z jednej strony pół dachu pomalowane a reszta nic:sorry:
Marzenka oby Juleczka zawsze była grzeczna:tak::-).A mężuś i tak dużo pomaga.
Mój jeszcze ani razu nie przewinął dziecka(żadnego),ze złotka to nawet nie mam co marzyć:-D:-D.Na spacer beze mnie to nie ma szans by poszedł.Chyba,że dziecko już chodzi to tatuś weźmie do sklepu takiego malucha,ale na spacer...:no: mowy nie ma.
Gotować nie potrafi,ale robi świetne kanapki:tak:.(Tylko ten bajzel po wszystkim:szok::szok:).Dzieci wykąpie,ale te które potrafią same siedzieć,bo Emilki absolutnie:-D.
Aaa co tam będę pisać:-p,drań potrafi za to zrobić w domu wszystko sam jeśli chodzi o remonty:-).
Ale,ale dziewczyny co z wami?Jakoś tu pusto i mało was.Gdzie się podziewacie?Wakacje skończone:rofl2:>
 
No jestem obecna!
Kurcze juz tyle naskrobałam i mi zginęło:wściekła/y: buuu...
Mój M jest normalnie skarbem! Biega na spacerki i jak jest ładnie to nie ma mojej mafii w domu po 5-6 godzin; kapie dzieci, karmi, gotuje, sprząta... I złotko też zmienia:)
DOTINKO nie wiem czy pomysł z dosalaniem jest dobry... Podobno nerki moga nie dać rady:no: A dach pomalowany w połowie.. hmmm nieciekawie:-( Dobrze, że Emi jest spokojna tylko z zasypianiem to lekka przesada:eek:
ANIU nieźle Twoja Nastka wywija hołubce:))) Fajnie, że Alicja jest happy:tak: I super, że mąż już nie jest w nocy głuchy:tak: Cudownie:) Oby tak dalej. Ksiądz tez daje rade... oby więcej takich:sorry:
MARZENKA, nie złość sie na Julkę, zwal wszystko na lipną pogode! Podobno jutro ma byc 23 stopnie i słonko??:szok: A męża w ramki i na ściane:eek: Przynajmniej nie bedzie brudził w domu:)
JAGODA może na solarium trzeba pójsc i sie podgrzac i złapać słonka... Też chyba tak musze zrobic:happy:

U nas dzisiaj całkiem oki dzien:) babcia była z dziecmi na spacerze - było strasznie pochmurno i ciemno ale przynajmniej nie padało:tak: Ja ugotowałam krupnik i zrobiłam nalesniki zasmażane:) Mniam były...
Mnie cosik boli głowa, chyba przez pogode. No i od 17 do 19 byłam z małymi na dworze... Fajnie było tylko lipa bo szybko sie robi ciemno:wściekła/y: Zimna idzie...
 
DOTINKO uffffff-juz myslalam,ze moj tylko taki AS;-)
EMI widze podobnie jak JULA-uwielbia byc blisko mamy.wiecie,ze moje dziecko odkad sie urodzilo nie zasnelo samo?tylko na spacerze?nie wiem co to znaczy polozyc do lozeczka i spi:szok::szok::szok::szok::szok:albo zasypia przy cycu,albo na reku ja bujam-radio gra,albo sie klade kolo niej.niezly cyrk co?:szok:
JUSTYS skad TY tego chlopa masz?gdzie sie taki uchowal?:szok:
















j
 
Hello My dziś świętujemy na całego 6 lat temu stałam się najszczęśliwszą kobieta na świecie po raz pierwszy:-) Także po przedszkolu były lody i wielkie kupowanie prezentów razem z babcia i ciocią niunia prze szczęśliwa bo dostała wymarzoną rybkę.
Za to młodsza latorośl nie przestaje mnie zadziwiać wczoraj wieczorem jak go położyłam spać wchodzę po chwili bo coś cicho a mały ćwiczy wstawanie w łóżeczku:szok: Przedwczoraj to położyłam go na drzemkę o 18 bo marudził strasznie, zwykle jak tak nam się zdarza, to drzemka 20-30 minut a tu chłop już poszedł spać na cała noc przebudził się dopiero o 22 zjadł i poszedł dalej spać Myślałam że rano zrobi wcześniej pobudkę ale wstał normalnie
Justyś Ty to masz złotego chłopa chyba go ze świecą szukałaś:-D
Ania gratulacje dla Natalki z okazji rozruchu:-) a ksiądz o jaki mądry szkoda że mój nie potrafi dać cyca eheh
Dotinka no nie i Wy z katarem, mam nadzieję że pogoda dopisze i malowanie dachu zakończy się
Moniczka, Dorotka Małgosia gdzie jesteście?
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane
melduje sie!
nie odp ale czytam to co piszecie na bieżąco!ja "dopieszczam" moja prace mgr, do piatku chce ja oddac aby obronic sie jak naszybciej:)mama siedzi caly czas z małym a ja pisze i pisze,Mojego M wysłalam do swojej mamusi bo mi tylko przeszkadzał,
odezwe sie jak wszystko to ogarnę bo nie wyrabiam:/
sciskam i pozdrawiam wszystkie!!!!!

PS.dziekuje za zyczenia dla Matiego
100 lat dla Ewuni!!!!!
 
FUCK.....naskrobałam całą stronę i każdej z Was coś i zniknęło...niech to licho...

Więc w skrócie, bo zaraz do pacjentow psychiatrycznych pomykam..:szok::szok:

Dotinka, sól to fatalny pomysl, tak jak Justys pisze, obciąża nerki...

Wszystkiego naj naj dla Ewuni, żeby była nadal taka pociecha dla mamusi i dobrą siostrą :-D:-D:-D

Ja tez na chłopa nie narzekam, jak jest w domu, to zawsze sie zajmuje któryms dzieckiem "do głębi", albo przebiera, karmi i bawi małą albo bawi się z Alicją. A złotka to jego specjaloność, zawsze wszystkim opowiada, że on jest od BRUDNEJ ROBOTY :-):-)
Aaaa...dwa dni temu posłał mnie na pół dnia na labę (sklepy i kumpela) a sam siedział z dziećmi..co prawda mieszkanie przypominało potem teren po tajfunie :-):-Dale co tam..

Zmykam do roboty,ech...
 
wszystkiego naj dla EWUNI:-)
U NAS WYCHODZI SLONECZKO:-)
dziewczyny,powinnam sie martwic,ze moje dziecko malo je czegos innego niz cycek?zje tylko 2 zupy i 2 deserki,jak kupie cos innego to blllleee:-(.i np zjada tylko 1/3 malego sloiczka zupki i deserku.
 
Wszystkiego dobrego dla Ewuni:-).Hanna synuś jednak nie popuszcza,ćwiczy zawzięcie:-),brawo!
Aniu wiem,że sól to zaraza:sorry:.Tylko,że moje dziecko nie chce nic innego prócz mleka z kaszką bananową i to z butli:szok:,ech poczekam jeszcze trochę może się przekona wreszcie,że zupki ze słoiczka są mniam mniam:rofl2:.
Powodzenia w pracy:-)
Marzenka :-D:-D:-Du nas też słońce,HUUURAAAA!!!!Aż humor mam lepszy i żyć się chce.Dach jednak będzie malowany do końca:-)
Mikusia powodzenia w pisaniu pracy i obronie mgr:-).Wspaniale,że masz pomoc od mamy,a chłopa wadzącego dobrze że wysłałaś do teściowej.Czasami cłop w domu to dodatkowe dziecko:rofl2::eek:.
Justyś ten twój mąż to naprawdę złoty chłop:-),ze świecą takiego szukać.
Pozdrawiam słonecznie was wszystkie:-)
 
reklama
Do góry