reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki a domowe zwierzaki

a Oggie dzisiaj zarobila w pale bo juz dawno dawno nie kladla sie na poduszkach a dzisiaj wlaze do sypialni patrze a ona na mojej poduszce spi w najlepsze!!!!!!!! mowie "zlaz" a ona "miau"-tzn NIE, no to ja za kark i wynocha! krotka pilka. nienawidze jak sie laduje na poduchy tymbardziej ze wie ze nie wolno!
 
reklama
moje dziewczyny hehe
 

Załączniki

  • DSCN0781.jpg
    DSCN0781.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 77
Sarisa-swietna fotka:)
Maura tez ma swojego zywego pluszaka i coraz wieksze wykazuje nim zainteresowanie. Az piszczy jak moze go sobie potargac za klaki:) on wykazuje duza cierpliwosc, ale czasem nie wytrzymuje i ucieka:) i mimo, ze niby jej nie lubi, to coraz czesciej nakrywam go w lozeczku Maury;) Chociaz wie, ze nie wolno . A oto dowody zbrodni:)
 

Załączniki

  • MiM.jpg
    MiM.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 46
  • w lozeczku.jpg
    w lozeczku.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 48
  • Maura i Misza.jpg
    Maura i Misza.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 51
  • z misza.jpg
    z misza.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 50
reklama
MAURA kociak fajny ale jakbym nakryla moja ze wlazi do lzoeczka albo wozka to za fraki i na podloge! najlagodniejszy kot swiata nie ma prawa wejsc nawet do pokoju Leane,a juz nie daj piernik do wozka, bujaczka-tam co Leane najwiecej przebywa. mozna kotka/pieska kochac ale z drugiej strony moj kot ma dosc placu w mieszkaniu zeby sie pokladac, lazic i bawic wiec rzeczy dziecka moze a raczej MUSI podarowac sobie od razu.
 
Do góry