reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

reklama
U nas na szczepieniu Piotruś super - za to ja ryczałam, łzy mi ciurkiem leciały :zawstydzona/y::zawstydzona/y:po szczepieniu mojemu bohaterowi też nic nie było:happy2:
 
My dzis po szczepieniu ogolnie to bylam zaskoczona bo zwazyli go zmierzyli potem wizyta u doktora badanie sprawdzanie i wogole wiec maly wazy 5900 urosł od urodzenia 8 cm wszystko w najlepszym porzadku Rozbawili mnie jak mi tlumaczyla przez 10 min zalety szczepienia jak bedzie to robic i wogole w polowie Ola powiedziala zeby wreszcie kuła małego bo zimno wszedzie okna pootwierane wiatraki chodzily w gabinecie a on nagusienki na przewijaku lezał a teraz marudny jak jasny gwint ciagle poplakuje mi spi po 10 min ciezka noc przedemna ;(
 
Hmm. To chyba jednak to szczepienie. Bo Miko marudzi, spi bardzo niespokojnie... Mam nadzieje ze mu to przejdzie, bo jutro na wakacje jedziemy na mazury. Eh.
 
Kami, zapowiadają piękną pogodę, więc chyba poszalejesz w wodzie z jeziorka :-D i odrobisz zaległości z trzech latek ;-) u nas 24 st już i prażące słonko ;-)
 
reklama
koniec pięknego tematu :-) bo chciałam zapytać o kupki , czy wasze bąble robią zielonkawe kupki? odkąd zmieniliśmy mleczko zdaża sie że w pampku jest właśnie taki kolor - az byłam w szoku czy zgniło czy cóś;-)
 
Do góry