reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

kurcze my mamy jutro szczepienie az sie boje jak zareaguje Dzis dla odmiany był caly dzien pogodny a wieczorem koszmar dopiero usnal z placzu niby chcial jesc a za chwile wypluwal zajrzalam w gardlo plesniawek nie ma juz nie mam sily nadchodzi wieczor a ja sie boje ze histeria znowu bedzie dwa dni bylo spokoju myslalam ze to koniec a tu masz jestem masakrycznie bezradna niewiem co mu moze byc :(
 
reklama
Agatko a może brzunio go boli?????? Mój Fifi jak go brzuszek boli też płacze, marudzi. Jak tylko zaczynam bawić się jego nóżkami to trochę się uspakaja, wtedy podaje mu koper włoski do wypicia i za jakiś czas mam ciszę. Pierdy pójdą, kupląg później ale najważniejsze ze niunia spokojniejsza sie robi :tak::tak:
 
My też wczoraj byliśmy na szczepieniu 6w1 i pcv. Chyba przeżyłam to bardziej niż syn. Był taki biedny przez caly dzien i na wieczór miał goraczkę 38,7C. Spał bardzo niespokojnie, teraz juz nie ma goraczki i właśnie zasnął.
 
U nas to samo, na szczęscie ostatnio rzadziej.
Teraz już wiem że jak mała płacze że jest głodna w kołko wcina i na okągło ulewa to brzuszek. Na szczęście wieczorem omaga jej ciepła kompiel, więc marudzenie jest tylko do czasu wejścia do wanienki
 
dzieki dziewczynki za rade odnosnie gilow... zaraz wychodze zwazyc malutka to od razu podejde do apteki :)
kurcze wy wszytkie juz szczepicie swoje maluszkia ja jeszcze nawet listu z przychodni nie dostalam, dzwonilam do nich ale mowia by czekac na list a tymczasem malutka ma dzis 8 tygodni ...
 
Goniap2
Wybierz sie do tej przychodni i powiedz im, ze dzidzia ma miec szczepienie i to na dniach !!
Czasem trzeba ich pogonic bo inaczej nic nie robia.

Lilka miala szczepienie dokladnie w 8 tygodniu czyli 28 lipca i zniosla ja idealnie. Zastrzyki byly dwa w jedna i druga nozke. Zero placzu i temperaturki, oby tak dalej jej szlo. Nastepna czeka nas 25 sierpnia.
 
Ostatnia edycja:
My bylismy we wtorek na szczepieniu i maly plakal tylko przez 10 sec, ja sie tak strasznie denerwowalam, na szczescie byl z nami tata i to on trzymal za nozke, bo ja stchorzylam. A po szczepieniu zero objawow, nawet nic go nie bolalo.
 
mój bąbel po wczorajszym szczepieniu jakiś marudny i apetyt zniknął naszczescie nie gorączkuje ale wrazie czego czy jest coś co można mu podać?

a oskarek dostał szczepienie raz w nóżke raz w ramie i rotawirusa do łykniecia przy kłuciu w ramie aż sie zsiusiał z bólu myslałam że sie pobecze tak mi go szkoda było:blink:
 
reklama
Do góry