reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

Też zapisałm Miłoszka na takie zajęcia ,w piątek idziemy pierwszy raz .hmmm.... dopiero teraz się zdecydowałam.
Zobaczę czy mu się spodoba.....
Na razie idziemy na jedną lekcję, jak będzie fajnie to pojdziemy jeszcze raz.
 
reklama
Dziewczyny, jak to jest z pieluszkami na basen; najmniejszy rozmiar Swimmers'ów to 7-12kg, a co jeśli 4-miesięczne dzicko jest mniejsze, niż te 7kg...?
 
Rozmiar rozmiarem, a tak naprawdę one są dość małe, zobaczysz. Bruno na pewno nie ważył 7 kg jak zaczynaliśmy basen, może ważył 5, może 6, nie pamiętam już dokładnie, ale wiem, że pieluszki wagowo było za duże, ale w rzeczywistości pasowały.
 
my tez używamy kilogramowo za dużych a są w sam raz !! poza tym one są dośc elastyczne
 
Byłam z Mioszkiem w piątek na basenie ! :laugh:Super było!Młody w ogóle się nie bał .Dołączyliśmy do grupy dzieciaczków już chodzących wcześniej ....i m\Miłoniu szybko nadrobił zaległości ,na następnych zajęciach nurkowanie ::)
 
mam córcie,która niebawem skończy trzy miesiące,bardzo bym chciała z nią chodzić na basen.tylko nie wiem od kiedy można z taką dzidziąchodzić na basen,gdzie są takie baseny i wogóle
 
Witam,

Fajnie, ze chcesz chodzic z dzidzia na basen.
Kiedy zaczac chodzic? - to roznie. Zalezy od basenu, tam gdzie ja chodzilam, to nie bylo ograniczenia wiekowego, dzidzia musiala samodzielnie utrzymywac glowke - to bylo wyznacznikiem, a w niektorych sa ograniczenia wiekowe - 3, 5 miesiecy.
Gdzie basen? - a skad jestes? Najlepiej poszukaj przez Google, ja wlasnie tak znalazlam basen w mojej okolicy.
U mnie na basen jak matka chciala byc z dzieckiem, to musiala przyniesc zaswiadczenie od lekarza, ze jest zdrowa. Ojciec bez zadnych swistkow.

Pozdrawiam,
 
reklama
Hej,
u mnie na basen mogą chodzic dzieciaczki od 2 miesięcy, ale jak napisała sandros - każdy basen rządzi się swoimi prawami, więc najlepiej poszukaj jakiegoś w swojej okolicy i tam się dowiedz. U mnie nie trzeba było miec żadnych zaświadczeń o zdrowiu mamy, jedynie trzeba było podpisać deklarację o braku przeciwwskazań żeby chodzilo dziecko. No i generalnie polecam :)
pozdrawiam
 
Do góry