reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:)

Ciamajdko super, że taki happy end! :-)
Ja też miałam kryzys, chyba nałożyło się ze skokiem rozwojowym, bo tak pustych piersi nie pamiętam. Karol wysysał wszystko, potem szarpał ze złością, że nie leci, to ja go do drugiego cyca, on też go obalał. Za godz znów był głodny, a ja nie mialam wiele do zaoferowania. Dziś lewy cyc mi spuchł jak bania, mam nadzieję, że też wychodze na laktacyjną prostą.
 
reklama
ciamajdko, ja kilka dni temu kupowqałam biustonosz, potrzebowałam bardotkę do sukienki na wesele. Oczywiście asekuracyjnie odciągnęłam cycki przed wyjsciem ;) no i przymierzylam ten biustonosz i juz chce zakładac mój a tu nagle zaczeło mi sikać mlekiem z lewego cycka prosta na lustro!!! Na szczęscie nic innego się nie ubrudziło. co za wstyd :p wytarłam chusteczką, szybko zapłacilismy za cyckonosz i ewakuacja :p
 
Ciamajdko - no to teraz już wiesz co to kryzys laktacyjny i przy następnych nie będziesz już tak panikować i głowa Twoja będzie i spokojniejsza i pewniejsza, że dasz radę, że to tylko kilka dni :)
 
ciamajdko, ja kilka dni temu kupowqałam biustonosz, potrzebowałam bardotkę do sukienki na wesele. Oczywiście asekuracyjnie odciągnęłam cycki przed wyjsciem ;) no i przymierzylam ten biustonosz i juz chce zakładac mój a tu nagle zaczeło mi sikać mlekiem z lewego cycka prosta na lustro!!! Na szczęscie nic innego się nie ubrudziło. co za wstyd :p wytarłam chusteczką, szybko zapłacilismy za cyckonosz i ewakuacja :p

:-D:-D:-D:szok: leże i kwiczę, to sie nadaje do "Śmiechu Warte";-)!
 
Dziewczyny ja z innej beczki:
Jak karmicie piersią to jednostronnie czy dwustronnie? Tzn podczas jednego karmienia karmicie tylko z jednej cycuszki czy z obu? Bo mój ssak wszystko wysysa z jednej potem wszystko z drugiej i nie wiem czy to ko czy lepiej przestawić go na karmienie jednostronne? Czekam na wasze opinie.
 
Dziewczyny ja z innej beczki:
Jak karmicie piersią to jednostronnie czy dwustronnie? Tzn podczas jednego karmienia karmicie tylko z jednej cycuszki czy z obu? Bo mój ssak wszystko wysysa z jednej potem wszystko z drugiej i nie wiem czy to ko czy lepiej przestawić go na karmienie jednostronne? Czekam na wasze opinie.

Ja tankuje najpierw z jednej, a następne karmienie z drugiej i znów to samo.
 
Dziewczyny ja z innej beczki:
Jak karmicie piersią to jednostronnie czy dwustronnie? Tzn podczas jednego karmienia karmicie tylko z jednej cycuszki czy z obu? Bo mój ssak wszystko wysysa z jednej potem wszystko z drugiej i nie wiem czy to ko czy lepiej przestawić go na karmienie jednostronne? Czekam na wasze opinie.
A jak Ci przybiera? Ja w Twoich tygodniach karmiłam jednostronnie by Ada napiła się tego sycącego mleka, które jest po około 10-15 minutach ssania, w tej chwili karmię z dwóch, bo jedna to już dla Niej za mało, choć tak naprawdę jakbym Jej nie zmieniła to najadła by się i z tej jednej, bo by sobie wyciągła z bieżącej produkcji, jednak dłużej by to trwało.
 
reklama
Do góry