reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow

Geperty, jak masz jakis tani ciuszek, to na pewno się opłaci:tak:. Ja mam taki jeden lumpek, w którym dwa dni w tygodniu wszystko jest za połowę ceny i tak za ciuszki płacę średnio po 2-3 zł:tak:. Tyle, że na to trzeba czasu a mi go teraz strasznie brakuje niestety:zawstydzona/y:
 
reklama
geperty super pomysł:-)
tylko właśnie musisz miec jakies dobre tanie punkty bo niestety w niektórych lumpach niezle sobie licza:dry:
 
A wicie, że ja dziś z M. rozmawiałam, żeby się zająć sprzedażą na allegro używanych ciuszków, kompletowałabym w lumkach rozmiarami i potem sprzedawała w zestawach, tylko nie wiem czy to się opłaci :confused:, ale chyba spróbuję :sorry2:.
super pomysł, pod warunkiem, że masz czas. No i pewnie trzeba będzie przeprać takie ciuchy przed wysłaniem.:tak:
 
Dziś kupiłam dwie spódniczki i bluzeczkę na 140, powolutku będę zbierać, w przyszłym tygodniu postaram się zorganizować czas na lumpki (bez dziecka :-p).
 
Cioteczki, byłm dziś w Tesco na zakupach. Z Cherokee są trzy koszulki z krótkim rękawem za 29 zł kąplet. Jedna jest zielona, druga granatowa a trzecia czerwona. Niestety nie mogę nigdzie ich znaleźć w necie.
A w 5-10-15 mają kurtki przeciwdeszczowe za 69,99 zł ale mają promocję i przy każdej kurtce obniżają ceny o 20 zł. Ja kupiłam Witkowi w rozm. 98 taką w kolorze kawy z mlekiem. Kurtka jest fajna, z kapturem i ma w środku odpinaną podpinkę z cienkiego polarku.
Kupiłam synkowi też czapkę za 19,99 w kolorze zielonkawym. O taką:
kolekcje dziecięce - MAŁY CHŁOPIEC czapki
Kurtę na necie znalazłam taką
ubrania dla niemowląt - MAŁY CHŁOPIEC
ale nasza jest trochę inna.
 
W końcu mam trochę czasu więc wklejam obiecane wam zdjęcia zakupów w Tesco i w 5-10-15
Te bluzeczki były w trzypaku w Tesco


A to kurteczka przeciwdeszczowa kupiona w 5-10-15. Kurtka ma odpinaną podpinkę.

 
Monia super zakupki:-)

Ja tez już zaczynam zaaopatrzać dziewczynki w wiosenne i letnie ciuszki,choć po pogodzie zaczynam wątpić w to że bedzie ciepło:wściekła/y::-(
 
reklama
Do góry