reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

martyna - u mnei to samo... karmię, robi do pieluchy i żal mi przewijać go bo zaraz zacznie płakać... zazwyczaj przewijam przed karmieniem ale nie wiem czy dobrze robię

Hehe własnie jem truskawki ze śmietaną i cukrem :D. Ogólnie nie trzymam żadnej diety... cebula, czekolada, truskawki, smażone rzeczy, nawet chipsy jem i jest ok :p. No oczywiście muszę zacząć się zdrowiej odżywiać ale nie będę odmawiac sobie ze względu na karmienie jeżeli nie ma potrzeby.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja dziewczynka po kąpieli. Zrobiła nam numer. Była już umyta, dupcia posmarowana, właśnie mieliśmy nakładać pampersa. Mała leży jeszcze na ręczniku i nagle pach - robi siusiu. Dobrze, że to drugie było chwilę przed kąpielą :-)
 
Moja dziewczynka po kąpieli. Zrobiła nam numer. Była już umyta, dupcia posmarowana, właśnie mieliśmy nakładać pampersa. Mała leży jeszcze na ręczniku i nagle pach - robi siusiu. Dobrze, że to drugie było chwilę przed kąpielą :-)
ciesz się, że nie masz chłopaka :tak: mój młody robi takie fontanny, że już wszystko zasikał, ostatnio sobie nasikał do buzi :-p a dzisiaj rano poszła kupa jak był goły i wszystko było w kupie, nawet szafa stojąca jakieś pół metra od przewijaka - taki odrzut miał :-p
 
Martyna a ja ma to samo co ty :)) mam corcia i wlasnie tez przy przewijaniu zawsze siku, a po kapieli jak na reczniku lezala doslownie sekundy no to kupsko poszlo hehe ale sie usmialam, do meza nawet mowilam ze przy synku niemielismy ani jednej forntany a ni nic takiego a tu prosze przy coruni co chwile :) hehe


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
mlody wykapany wlasnie wisi na cycu ja resztkami sil staram sie ogarnac odlegla galaktyke pt sprawy remontu.... kuzwa skad te pieniadze brac??????????????????? babki trzymajta sie tam dzielnie ;-)
 
Ojj znam ja te fontanny i kupy znienacka hehe. Meza juz 2 razy okupkala i raz osikala. Kupę robi z takim odrzutem ze hoho.
Zazdroszczę wam tych sił i entuzjazmu. Ja czuje sie czasem bezsilna. Jakos od czasu ciazy nie mam weny życiowej na nic i po porodzie mi nie przeszło. Czasem mysle ze jestem jakaś wyrodna matka, nie mam sił, czasem nawet nie chce mi sie wstać z łóżka. Dzieckiem sie zajmuje normalnie ale nie ma we mnie radości życia, nie wiem czy to przez ta pogodę czy przez to ze uświadomiłam sobie ze jestem cały czas z Hania, nie moge sobie wyjść w każdej chwili jak to było wcześniej, nic nie moge sama. Maz chodzi do pracy, rodzice daleko, koleżanki maja swoje sprawy, swoje zycie a ja jestem zupełnie sama. Tez tak macie czy tylko ja jakaś nienormalna jestem. Nie wiem moze jakaś depresja mnie dopadła czy co?
Kocham córkę zeby nie było, nawet jak jedziemy autem a ona w foteliku siedzi to mi jej brakuje i tego ze nie mam jej jak przytulić, ale jednocześnie wiem ze straciłam swoją niezależność.
Ehh trudne to wszystko...
 
Wichurka moja kochana jak się ciesze, ze napisałaś cos takiego. Uwazam, ze kazda kobieta potrzebuje troche luzu. Ja tez tak czasem czuje a jestem tydzień po porodzie :p. Najbardziej tesknie za mezem i bliskoscia z nim, bo przez to, ze dalej się zle czuje on duzo robi przy małej. Potem pada na buzke i wcale mu sie nie dziwie. Jestem pelna podziwu, ze tak moge na niego liczyc.

Aśku dziekuje za odpowiedz :-). Mam to wszystko o czym pisalas...stosuje i dupa :'(. Z ta woda z sola to dziekuje :p. Nie dalabym rady wlozyc teraz tylka do czegos co mogłoby mnie narazic na jakikolwiek bol. W szpitalu jedna laska psikala sie octanisptem.
 
reklama
Wichurka82 rozumiem cie ;) kompletnie niema czasu nic dla siebie zrobic, wczoraj jechalismy do rodziny zrobili impreze ze ich syn skaczyl szkole dzieci wyszykowane, maz wyszykowany a ja jak jakas kura wygladalam bez makijazu, pazury na nogach farbowalam przed sklepem jak maz sie zatrzymal, w domu normalnie to caly czas te glupie obiadki mezu a jak nie to to mala chce jesc no i do cyca, kiedy wolna chwila trzeba ogarnuc dom, teraz mam wolna chwilke maz pojedzony mala spi, synek jeszcze w szkole ale za 40 min juz trzeba bedzie po niego wyjsc, ah i tak wkulko. A jeszcze musze isc do laktatora.
Bedzie dobrze chwila moment zleci podrosna nasze pociechy beda wszystkiego ciekawski :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry