reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
myślałam, że w weekend odpocznę, ale dupa :baffled: jeszcze większe zmęczenie, kumulacja powoli osiąga swój maksymalny rozmiar ;-) jeszcze troszkę, a zacznę wrzeszczeć na męża :tak: dzisiaj praktycznie nie było go w domu :sorry: a miałam nadzieję, że przejmie obowiązki rodzicielskie, a ja sobie pójdę spać ;-) nic to, muszę czekać do kolejnego weekendu :confused2:

oczywiście chłopaki pojechali na żużel :-( ja próbuję obejrzeć mecz w tv, ale mister Julian zasypia, więc cały czas wstaję do niego :baffled: bo smoczek sobie wyjmuje, a ma łapy wysmarowane kremem, więc mu kciuk nie smakuje ;-) jesooo, wiecie jako on kocha swojego kciuka ? masakra, chwila nieuwagi i już mlaska go ;-) stwierdziłam, że lepiej zwalczyć nałóg smoczkowy, więc jak tylko przyłapię go na kciukowaniu, wpycham smoka :baffled: dobrze, że smoka lubi, ale zdecydowanie za często go wyjmuje ;-)
z racji samotnego wieczoru, musiałam ogarnąć sama Juliana, kąpiel itp. :sorry: łatwo nie było, szczególnie, że ktoś mi zasnął w bujaczku i miał nerwa :confused2: charakterny ;-)

w nagrodę wypiję sobie karmi! a co, zasłużyłam ;-)
byliśmy na szybkim grillu u szwagra :-D zjadłam sobie kaszaneczkę ;-) ciekawe jak się przyjmie ;-) teście na dzień dziecka przywieźli nam truskawki :-( noooo, trzy zjadłam ;-) co by za dużej rewolucji Julianowi nie zrobić ;-)

Dziewczyny macie jakies super sposoby jesli chodzi o pielegnacje noworodka, bolesnych sutkow czy moze pielegnacja krocza?
- brodawki: polecam maść na bazie czystej lanoliny :tak: jest kilka na rynku: Purelan (Medela), Lano-maść (Ziaja), A-Pectus. Medela jest cholernie drogą :baffled:, dwie pozostałe tańsze ;-) nie wiem jak a-pectus, ale Lano-maść sprawdza się równie skutecznie co Purelan ;-) najtaniej jest zdobyć czystą lanolinę farmaceutyczną :tak: tylko przed karmieniem najlepiej zmyć, bo jest śliska i utrudnia prawidłowe uchwycenie brodawki ;-)

- krocze: prysznic po każdym sikański, ewentualnie polewanie tantum rosa po każdym sikańsku ;-) jedna dziewczyna na fejsie poleca moczenie krocza w misce wody z solą ;-) ale proporcji nie znam, trzeba by na necie poszukać ;-)

A i jeszcze musze stwierdzic, że 3,5 roku różnicy pomiędzy dziećmi to strzał w dziesiątke (przynajmniej u mnie) :)
no to brawo :-) nie każde starsze rodzeństwo w tym wieku jest wyrozumiałe ;-)
 
Ja też wczoraj skubnęłam parę truskaweczek...co o za smak mmm
Aśku ja też się wzbraniałam od smoka ale nie ma tak łatwo...szczególnie jak zjadł i trzeba odetchnąć przed kąpielą a znowu głodek przychodzi :-)
 
DIABLICZKO ja ze smokiem nie walczyłam ;-) Mrówek ciągnął smoka aż miło do 14 miesiąca, później pojechalismy nad morze i "zapomnieliśmy" smoka, a mały ssak zapomniał o jego istnieniu ;-) nadmiar wrażeń związanych z wielką wodą pomógł nam odstawić smoka :tak:
a Julian tak ciągnie kciuka ;-) nawyk z brzucha ;-)


dzisiejsze zasypianie czysta masakra :wściekła/y:


zapomniałam się pochwalić - z okazji dnia dziecka opadł kikut pępkowy :-D

ciężarówki :-D w sumie jak jeszcze troszkę pociągniecie, to może urodzicie w Mrówka urodziny? ;-) :-D
 
Ostatnia edycja:
Czekamy na Igorka, Justyyysienkaaa, nie martwcie sie ze juz czerwiec, ja rodzilam w kwietniu a itak zawsze bede sie czula Majowką :)

Iza marta, jejciu, bardzo wspolczuje ze tak sie czujesz. Nie miej jednak wyrzutow sumienia, to byl ciezki porod, musisz dojsc do siebie powolutku. Najwazniejsze ze Emilcia jest juz na swiecie:)
 
wrocilam z grilla z zapchana lewa piersia, kilkoma istotnymi przemysleniami i zachwyceniem nad najmlodszym i jego reakcja na caly dzien na dworze.
Widze, ze kobitki u Was powoli- spokojnie nim sie obrocicie Wasze maluchy beda w przedszkolach .Pozdrawiam Was wszystkie kwietniowomajowoczerwcowe mamusie;-)
 
Juuustysienkaaa szkoda ze nic. u mnie po kapieli sie uspokoilo. zostal bol krzyza.
mama olafka i damiana u ciebie tez nic ? ja jutro ide rano do szpitala pewnie zostawia mnie na kilka dni albo wywolaja porod.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry