reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Mi też się jakoś uspokoiło z tymi bólami jak podczas okresu. Ale czasami mnie łapie taki krótki ból gdzieś w środku na dole. Wieczorem jadę na działkę popodlewać i może coś się znowu zacznie. Chociaż skoro już czop odszedł i zaczęło oczyszczanie to pewnie niedługo się rozpakuję. Czego i Wam życzę drogie dziewczyny bo coraz mniej nas już zostało... :shocked2:
 
Iza_marta uzyj podkladow badz podpasek :-)
Kochane, robi mi sie dzisiaj slabo i duszno, do tego doszla biegunka i bol jak na miesiaczke, maly sie uspokoil i malo sie rusza :-( moze to juz ?
 
Czekamy juz mi przeszedl czop i skurcze ;( moze to stres...
Ja mialam dzisiaj dwukrotna wizyte w wc do tego właśnie to plamienie.
 
Czekamy nie znam sie kompletnie. Najlepsze jest to, ze ja swoich skurczy nie czulam. One sie zapisaly na ktg a mnie bolaly krzyze jak przy okresie. Jako, ze mnie ciagle bola plecy to nie wiedzialam, ze to to. Miesiaczki mialam bolesne.
 
Ja już dzisiaj zaliczyłam 3 wizyty. Ale by było jakbyśmy się wszystkie razem rozpakowały :-) Ja, Iza, Pampuszek, CzekamyNaIgorka, anitajas, Mama Olafka i Damiana. O kim zapomniałam?
 
reklama
Do góry