reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

tak mi tez forum wysyla jakies wiadomosci i przez to np. teraz nie wyslal mi sie post ;/ iza - zazdroszcze tego ogrodu, moze tez gdzies wyciagne mojego po jego pracy....
 
reklama
No i nadszedł dzień terminu a Lila coś ani myśli wychodzić z maminego brzucha :dry: W nocy złapał mnie skurcz łydki a nad ranem biodra :szok: No jeszcze nie słyszałam żeby w tym miejscu mieć skurcz. Ale ogólnie spało się dobrze. Dziecię spokojne :-) Dotleniło się ładnie bo wczoraj od 14 do wieczora byłam z mamą na działce. Posiedziałyśmy sobie na tarasie, troszkę pochodziłam i ogrzewałam brzuch na słonku :-) Dzisiaj jak będę mieć wenę a temperatura jednak nie dobije do 28 to zakulam się do biblioteki po nowe książki bo już nie ma co czytać. A jakoś trzeba sobie zająć ten czas oczekiwania popołudniami kiedy mąż ma drugą zmianę.

PS. Nie przejmujcie się tymi wiadomościami w skrzynce. Admini napisali, że testują jakąś nową funkcję i ten spam jest od nich :-D
 
Martyyyyna ja tez miewam skurcze biodra :p.

Pampuszek zapraszam do siebie :D.

Neko pochwal sie dzieciatkiem jak juz bedziecie po :).
 
Witam :-)
U mnie dalej nic, męczy mnie to czekanie. Lekkie skurcze, które po kąpieli przechodzą, ból krzyża i nic więcej.
Sprzątanie nie pomaga, sex też nie, chodzenie po schodach nie pomogło. Ja juz nie wiem jak wywołać poród.
W razie czego 26 mam się zgłosić do szpitala, lekarz zrobi mi badania a zapewne na KTG nic nie wyjdzie i odeśle mnie do domu.
Kochane, mam jeszcze pytanie. Czy na sale porodową trzeba zabrać ze sobą torbę?
Martyyyna ja też mam skurcze biodra, także to chyba normalne :-D
Neko powodzenia :tak:
 
martyyna - hehe, w sumie to się przejmujemy a to "dopiero" termin :D.

iza - aaa, widzę że w Krakowie mieszkasz, a to ja odmawiam :D. Mi jest nad morzem za gorącą i na pewno nie umiałabym się w takich temperaturach znaleźć. Byłam w te wakacje w Krakowie i jedyne co trochę ratowało to zalew Bagry, bo akurat mieliśmy obok schronisko :p.

Czekemynaigorka - ostatecznie jeszcze masz chwilkę czasu do terminu :D. Niecierpliwe my jesteśmy wszystkie hehe :D. Nie wiem jak z salą porodową, myślę że mogą Ci się przydać ręczniki, woda, coś tam jeszcze i zawsze chyba wygodniej mieć to w torbie :p.
 
Baaardzo jesteśmy niecierpliwe :-) Koleżanka do mnie mówi: nie myśl tak o tym żeby mała w końcu wylazła to wtedy wyjdzie. A ja jej na to, że łatwo powiedzieć skoro wszyscy naokoło tylko pytają czy to już albo się dziwią, że my nadal w dwupaku :-D :dry:
 
reklama
Do góry