reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Neko trzymam kciuki, aby poszło szybko i sprawnie

Widzę, że już prawie wszystkie niecierpliwie przebierają nóżkami i czekają. Ja tam nadal twierdzę, że mam "kuuupę" czasu:-D W końcu jeszcze tydzień i jeden dzień do terminu:-D Muszę w końcu przywieźć wózek i łóżeczko, bo są u brata (oszczędność miejsca w domu).
 
reklama
czekamy torba sie przyda bo maleństwo trzeba w cos ubrac. Swoja koszule na swieza wymienić itp. Nie wiem, czy we wszystkich szpitalach można brac ze soba torbe, czy np nie kaza przepakowac do mniejszej torby
 
Anitajas ja wiem tyle, że ciuszki dla dziecka daje szpital.
MonikaZgierz ja wózka nie mam, z resztą łóżeczka też nie :-D Mąż się tym zajmie jak urodzę. ( chyba da rade )

Wyszukuję objawów: wczoraj - biegunka, wymioty, ból podbrzusza, ból krzyża. dzisiaj - lekki ból brzucha, nic więcej.
 
czekamy no to zadzwon i spytaj jak to jest w Twoim szpitalu. Ja tarabasilam sie z torba. Szpital nie zapewnial ubranek ani dziecku ani matce. Jedynie juz na poloznictwie zapewniali kosmetyki dla dziecka.
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1400680092.523630.jpg o 11:20 urodziła sie moja córcia Tosia ;) niestety musiałam mieć narkoze bo znieczulenie w kręgosłup mnie nie ruszyło.. Tosia urodziła sie w 37+6tc z waga 3300g, mierząc 56cm. Dostała najpierw 9 a zaraz pózniej 10 pkt bo nie płakała. Ale taki jej urok, ze jest cicha i spokojna. Już zaliczyła pierwsze karmienie z rak tatusia ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400680092.523630.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400680092.523630.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 57
Neko gratulacje szliczna niunia, duzo zdrowka dla Was!!!! Tosia bardzo ladne imie!!!!

Jak sie czujesz po narkozie?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
po ktg i spotkaniu z ginką :cool2: skurczy brak, bo tych pojedyńczych skurczami nazwać nie można :dry:Julian ma ponad 4 kg :szok: ginka spanikowała, więc jutro mam pojawić się na izbie przyjęć :confused: tak więc ryczę i ryczę :-(
nie chodzi o wywołanie, ale o dokładne badania ... byłam lekko spuchnięta (kurcze, no skwar niesamowity, miałam spacer 40 minut, jazdę autobusem 30 minut - napuchłam i tyle), ciśnienie jak dla mnie wysokie (120/80) ... po brzuchu ginka widzi, że dziecko rośnie mi wielkie ... tak więc jutro rano mam być :dry: zbadają i w piątek wypuszczą ;-)
jak dla mnie załamka totalna :-(

NERO gratulacje :tak: witaj TOSIU :-D
 
Trochę mam chaos w głowie ale to pewnie kwestia szoku a nie samej narkozy ;) dostałam najpierw znieczulenie w kręgosłup ale nie zadziałało wiec od razu narkoza i wyjęto małą :) przetaczano mi 2 razy krew z powodu anemii i czuje nagły przypływ sił ;P brzuch boli jak cholera bo ale tego sie akurat spodziewałam ;P
 
Neko po narkozie wlasnie jest taki chaos niewiesz co sie dzieje, dziwnie sie rozmawia. Ale to chwila moment mija, tylko mozesz byc spionca przez jakis czas.
Ja po narkozie ogulnej zawsze bylam strasnie spioca i nieprzytomna.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Aśku nie martw się. Teraz na koniec wszystkie puchniemy a jeszcze przy takiej temperaturze. Ciśnienie w sam raz. Ja często przy badaniu mam po 140/85 ale się nie martwię bo robię sobie pomiary sama w domu i jest ok. Sprawdzą szybko co z Wami i wrócisz spokojna do Mrówka i męża. A potem dalej będziemy czekały na jakąś akcję :-) Głowa do góry :tak:
 
Do góry