reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Nanncy, na moja tachykardie składa sie ciąża+niedokrwistości+przewodnienie organizmu... Przed ciąża nie miałam problemów z sercem wiec możliwe ze wszystko wróci do normy po porodzie ;)
 
reklama
Gratulacje Kasiu, dorodny synek :-)
Ja po wizycie. KTG wyszło ok ale skurczy to tam nie było. Chociaż ja czułam to ściskanie i zaraz brak tchu. Jutro mam termin, jak do piątku nic się nie zmieni to kolejne KTG.

A co do sąsiada to ma złamanie podstawy czaszki i leży na neurochirurgii...
 
Kasiu gratulacje, witaj Igorku :tak:

do domu wychodzi Diabliczka ze swoim Robakiem ;-) :tak: pewnie niedługo zamelduje się na forum ;-)

MARTYYYNA i jak po ktg/wizycie?
 
Serdecznie gratuluję rozpakowanym mamusiom, a tym w dwupaku życzę błyskawicznego porodu :)

Hej, dawno mnie nie było :-) no ale od porodu mój świat stanął na głowie :-) Dzieciątko na szczęście grzeczne, kochaniutkie i daje się mamusi wyspać. Gorzej ze starszym bo nocami więcej hałasu robi :)
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie. KTG wyszło ok ale skurczy to tam nie było. Chociaż ja czułam to ściskanie i zaraz brak tchu. Jutro mam termin, jak do piątku nic się nie zmieni to kolejne KTG.
ciekawe czego dowiem się jutro :dry:

poogarniałam mieszkanko ;-) a miałam dzisiaj zrobić dzień leniwca :-D wczoraj poprasowałam, tak by przede wszystkim Mrówek miał w czym chodzić jak mama będzie w szpitalu ;-) dobrze, że zrobiły się upały :tak: wszystkie spodnie dresowe mi pozałatwiał, łata na łacie normalnie ;-) dzisiaj puściłam go w spodenkach :tak: niech sobie kolana niszczy, a nie ubrania ;-)
chciałam jeszcze odkurzyć, ale muszę szykować się ;-) za 30 minut mam autobus, więc czas się szykować do wyjścia ;-)

obiad dzisiaj kupny :-D kebab ;-) podwieczorek - truskawki :-D trzeba korzystać póki można :laugh2:
 
reklama
Dziwne z tym KTG, bo ja ja bylam to czulam takie napiecie w podbrzuszu a jak polozna mi sie kazala polozyc i przekrecic na lewy bok to mnie zlapal lekki skurcz w bolu przypominający jak np skurcz nogi. Polozna patrzac na zapis ktg mowila, ze nic nie widac i ze przepiwiadanacych nie ma i ze to jeszcze nie czas.
Nie wiem czy Wam mowilam, ze moja corcia podczas KTG miala czkawke :D.
 
Do góry