reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Ja odsypiam nic ale wiadomo jak to w szpitalu co chwile jakas pielęgniarka wchodzi... Jeszcze od kroplówki z magnezem trochę mi sie pogorszyło z sercem ale podobno nawet zdrowe kardiologiczne ciężarne rak reagują wiec leze jak placek ;(
 
Iza, bidulko... trzymaj sie!!! Moze dzidzia zeszla nizej i uciska gdzies na krzyz??
Dobrze ze maz Cie asekuruje na schodach, u mnie w szpitalu jedna dziewczyna spadla:confused:

Pampuszek, dzien po cc dali bulke z maselkiem a potem zupke lekką. Jak po operacji. Pozniej normalne kanapki, zupa, gotowane miesko, ziemniaki, kasza... W sumie podobnie do diety mam karmiacych, tyle ze krocej bo chodzi o czas zeby rana sie zagoila i jelitka poukladaly na nowo. Po prostu kazdy bol brzuszka poglebialby dolegliwosci. Mnie nadal boli jakbym miala okres i krwawie. A ze zawsze w okres mialam problemy jelitowe to i teraz nam. Dlatego staram sie uwazac i do tej pory nie zjadlam schaba ani nic wzdymajacego. W szpitalu nikt nie mowil co mam jesc. Mysle ze kazdy sam musi sprawdzic co juz moze.
Ps: mi na koncowke w szpitalu dawali Neospazmine na nerwy.

Neko, a co masz z serduszkiem, jesli mozna spytac...?
 
Ostatnia edycja:
Neko, tachykardia to ostatnio jakas plaga, eh. Ja arytmii nie mam ale wlasnie tachykardie. Juz przed ciaza to mialam i w ciazy sie nasililo. Tetno tez dochodzi mi do 130-150. Biegalam przed porodem po kardiologach bo bardzo sie balam i nie wiedzialam czy moge rodzic sn. Robilam ekg, echo, holtera.... Skomplikowana i dluuuga historia. Jaka jest przyczyna Twojej tachykardii? Ja mam lekka niedomykalnosc zastawek i nerwice. Noi taka chyba juz moja natura... ale wiem jakie to uciazliwe...
Jakby co - pisz.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Ja już mam Igorka przy sobie :) Miałam dzis dopiero rozmawiać z lekarzem o terminie cesarki, a tu o 6 zaczęły mi się skurcze, od razu co 5 minut. Po godzinie poszlam do poloznej, przyszedł lekarz, zbadał, a tu 8 cm rozwarcia... Szybko mnie wiezli na cc. O 8.15 wyciągnęli Igorka (4460g i 61cm). Już mi znieczulenie zeszło prawie, ranę już odczuwam (dostałam środki przeciwbólowe). No i jesteśmy już po cycowaniu :)
 

Załączniki

  • 1400577185350.jpg
    1400577185350.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 52
Monika - mnie żadne ruchy nie budzą. Ostatnio mój facet obserwował jak nie mógł spać jak on bardzo się wywijał jak spałam :p.

Ewe - no mi tez nie aż tak, w sumie to największym marzeniem jest dla mnie teraz zrzucenie brzucha, obojętnie jak gruba bym nie była po porodzie :D. I tak będę chudsza niż teraz przecież :D.

Nanncy - a no ok, warto wiedzieć w raie czego jak z dietą.

kasia - to super, gratulacje!!! :D

Iza - widzisz, od razu skurcze i tyle, da się tak :D
 
Kasia.artwik gratulacje!! Długi ten Twój Synus :D
My po wizycie u pediatry, mała wazy 2350 ;) i u okulisty, myślałam, ze tam wyjde z siebie, takie okropne babska.. Żadna nic nie wytlumaczy, nic nie powie tylko se gadaja między soba, jak stamtąd wyszłam, to byłam taka zdenerwowa, krowy jedne, łaskę robią ze mi dziecko zbadają ;( po 3 miesiącu do kontroli, z uwagi na to, ze maleńka była moja perelka.
Dziewczyny nie stresujcie się! Jak tak Was teraz podczytuje, to ja chyba i tak bym wcześniej urodziła, tak to nie wiedziałam czego się spodziewać, a z tego co piszecie wynika, ze skurcze przepowiadajace już mialam i czop mi odchodził! Życzę wam wszystkim powodzenia, żebyście mogły już byc tak zakochane w swoich pociechach, jak ja ;D
 
reklama
Kasia.artwik gratulacje!!!! Duzy twoj Igorek bobasek, i sliczny!!!!
Duzo zdrowka dla ciebie i malenstwa!!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry