reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam :-D Ale się u Was dużo dzieje, a ja nawet nie miałam czasu zaglądnąć :-( U mnie dalej nic, od wczoraj bóle krzyża promieniujące do podbrzusza i zwiększona wydzielina. Małemu chyba dobrze w brzuszku :-D
No ale 2 tygodnie przed porodem zrobiłam sobie wycieczkę na drugi koniec polski do Sopotu - mieszkam na śląsku. Troszkę odpoczęliśmy z mężem :tak: Te 600 km drogi wcale mnie nie wykonczyło, a nawet dobrze zniosłam jazdę, gorzej było z siusianiem :-D

GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dobrze Ci piszą Iza :-) Nie stresuj się tylko spokojnie czekaj, nasze dziewczynki widocznie jeszcze nie są gotowe ;-) Ja sobie odpuściłam to oczekiwanie. Będzie co ma być, choćbym nie wiem co robiła a dzidziuś i tak nie będzie chciał wyjść to nie wyjdzie :tak: Cieszę się jeszcze wzrokiem męża kiedy na mnie patrzy, jak przytula się do brzuszka i śpiewa małej jak mnie wieczorami za mocno kopie :tak: Chciałabym też powiedzieć, że cieszę się ociężałością i nieprzespanymi nocami ale nie będę kłamać :-D

My wakacje spędzimy na działce ale takiej RODowskiej. Nad wodą może nie jest ale za to za miastem i zaraz pod pięknie pachnącym sosnowym lasem :-) Mieszkamy w kamienicy w centrum miasta gdzie betonowe podwórko, na którym parkują auta. Więc każda chwila na zielonej działce jest dla nas na wagę złota :-) Już mam taki obrazek w głowie jak mała Lila bawi się na kocyku a potem w piaskownicy robi z tatą babki :blink: Pozytywne myślenie dziewczyny! :tak:
 
Pampuszek nie wiem, czy będą wywoływać, czy nie.. ja wolałabym, żeby Mały przyszedł na świat na swoich zasadach ;) a z drugiej strony zmniejsza się ilość wód płodowych i z tego względu wolę być już pod opieką na oddziale.

Jakieś nieśmiałe kurczenia się pojawiają, ale bez specjalnej regularności; Mikołaj jakby spokojniejszy. Za to Aleksander został w domu, bo glut go przytkał :/
Pogoda na szczęście piękna, co pozytywnie wpływa na moje samopoczucie :)
 
Witam poniedziałkowo. Dawno nie zaglądałam, ale ja na nic nie mam czasu, podziwiam Was!! Nadrobiłam wszystkie posty, pośmiałam się, jesteście cudowne!!GRATULACJE dla szczęśliwych mam!! Ja tu pewnie ostatnia napiszę, że Junior jest na świecie, bo mam termin na 30 maja. Ale od paru dni ogarnia mnie jakiś niepokój, zaczynam się denerwować. Od trzech tygodni chodzę na KTG, cisza!! Wczoraj biegałam po Krakowie, bo dopingowałam szwagra, który zaliczył maraton, myślałam, że mnie coś ruszy a tu nic!! EWE gdzie rodziłaś, że w drugiej dobie po CC wypisali Cię do domu? Ja była ostatnio w moim szpitalu na dniach otwartych i w Siemieradzkim po cesarce leży się minimum 5 dób. Iza a TY gdzie będziesz rodzić?:-)
w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Ostatnia edycja:
Mama Olafka i Damiana bede rodzic na Kopernika. Mam cukrzyce ciazowa i wczesniej mialam problemy z cisnieniem. Na szczescie juz jest lepiej :). Poza tym mialam kiedys wypadek i klopoty z sercem, ale na szczescie internista skierował mnie do kardiologa. Mialam serie badan i na szczescie nie ma sladu po wypadku :D. A Ty? Chyba pisalas kiedys, ale zapomnialam.

Aśku rozumiem Twoja zlosc i lacze sie w odczuciach ;). A Natuszka juz urodzila? Bo pamietam, ze miala w jednym ze szpitali rodzic nad ktorym sie zastanawialam.
 
IZA urodziła wczoraj :tak: 3,08 kg, 57 cm, cc ;-)
ale nie wiem który szpital ;-)

ja dzięki bogu mam gdzie chodzić na spacery :tak: nasze osiedle jest przyleśne, więc mamy gdzie łazić ;-) oczywiście już nie mogę się doczekać :tak: jak widać - tylko ja na to czekam ;-) bo towarzysz do spacerów smacznie siedzi w brzuchu :-D
 
Ja myślę że mój po prostu chce mieć wykształconą mamusie i czeka aż wszystko sobie pozałatwiam na studiach :p. Ewidentnie czop mi dalej odchodzi bo wydzielina jest jak galaretka trochę :p. Czy to oznacza że możliwe jest już rozwarcie ? Czy czop do tego nic nie ma ? Jutro mam wizytę, ale czy ja wiem czy dotrzymam ;). Nigdy nie wiadomo teraz ;).

Idealny czas mamy na dzieciaki jeśli chodzi o pogodę :D

Aśku - nie martw się, ja już przeterminowana dzień jestem hehehe :D
 
Ja będę rodzić w Siemieradzkim. Bo mam tam znajomą położną. Cudowna kobieta!! Pierwszego syna rodziłam baaardzo długo i teraz mam obiecany poród w godzinę!! Ostatnio byłam też na konsultacji u anestezjologa i śmiał się, że znieczulenia nie zdąży podać, bo Asia (położna) obiecała szybki i bezbolesny poród. Konsultacja była potrzebna, bo przy Olafie znieczulenie źle podane i nie działało a okazało się też, że oksytocyna mnie nie "rusza". Ważny przy indukcji porodu. Wiem, że EWE urodziła, ale zastanawam się, w którym szpitalu w Krakowie wypisują w drugiej dobie po cesarce do domu??
 
reklama
Ewe rodzila chyba w Żeromskim o ile dobrze pamiętam. Ale teraz raczej nie trzymają długo. Jak nic się nie dzieje to wypuszczają.

Idę się zbierać do życia, bo przez tą fatalną nocke dalej siedzę w pizamie.

Aśku miała rodzić w Narutowiczu, ale nie wiem czy faktycznie się tam zdecydowała. Pozdrów ją :).

Jejku faktycznie dużo tych cesarek :(. Kurcze chyba idę dzisiaj na jakiś szalony i długi spacer, bo już nie mogę! Chociaż wieczorami z mężem lazimy i nic :(.
 
Do góry