reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Cześć dziewczyny czy wiecie jak przestawić maluszka aby wiedział kiedy jest dzień i noc bo jak na razie to w dzień ładnie śpi a jak przychodzi wieczór to ma oczy jak 5 zł i nici ze spania :wściekła/y:
 
reklama
Andzia kilka postów wczesniej byla o tym mowa. Niestety nie pomoge bo temat mnie jeszcze nie tyczy wiec nie skupialam sie na opisywNych radach.

Bosh...ale gorąco. Poprostu odlatuje :/
Amelka wczoraj wrocila z babcia do domku. Przyjechala mega zmeczona. Spalysmy do 9:00. Ja tez bylam padnieta bo mialam 2 intensywne dni. W nocy mialam skurcze i brzuch mi twardnial. Skurcze byly ale nie jakies mega bolace. Dzisiaj juz jest ok i cisza. Jedynie jestem oslabiona a tak to ok.

mallaika daj znac co jutro z Toba postanowia no i dawaj znac jakie tam warunki live :)
 
Dołączam do Was dość późno ale pierwotnie moja córka miała urodzić sie w czerwcu ale z przyczyn kardiologicznych i urologicznych muszę mieć przedwczesna cesarkę, która odbędzie sie w środę tj 21.05. ;) Widzę tu kilka mam z Krakowa ;D Ja od dzisiaj rana leze w Rydygierze i dostaje zastrzyki na szybszy rozwój płuc dla małej ;)
 
Hej kobietki. Ja w szpitalu, jutro mają mi zrobić usg i decyzja na kiedy cc... Także teraz sobie odpoczywam. Z usg dzisiejszego u mojego lekarza wyszło że Igorek waży 4400-4600, obwód główki ma 34,5 a obwód brzuszka aż 37,5, także poród sn mógłby być dla niego niebezpieczny, bo główka by przeszła, a reszta moglaby utknać. Ach to czekanie...
 
neko witaj!

kasia.artwik wow! ale duży Igorek urósł :szok: moj Mały we wtorek ważył ok 3050, więc teraz pewnie jakieś 3200 g powinien mieć. Trzymam kciuki za zdrówko synka i Twoje :)

anitajas oczywiście, że dam znać :) szczerze przyznam, że boję się leżenia na patologii, bo się tam pewnie nasłucham i naoglądam niejednego :/ Mikołaj ma jeszcze szansę podjąć decyzję o szybkiej akcji ewakuacyjnej i po cichu na niego liczę ;)
 
mallaika w sumie dobrze ze mnie rozlozylo chorobsko i nie dojechalam na IP w piatek. Generalnie powinnam dzisiaj na IP sie zglosic ale poczekam bo jutro mam ktg na Karowej. No i wolalabym żeby Mlody sam chcial wylezc niz maja go zmuszac eshhhh....
 
anitajas ja chciałabym już być w szpitalu, bo czułabym się spokojniejsza wiedząc, że mam opiekę, ale 7 dni na patologii to nie jest to. Zmniejsza się ilość wód i obawiam się że przegapię moment niebezpieczny dla dziecka; stresuje mnie kontrola ruchów i cała ta otoczka :/

skurcze, które miałam przed południem na trochę odpuściły jak z Aleksandrem sobie leżakowaliśmy, Mikołaj nadrobił zaległości w ruchliwości a teraz bolesność się nasila.
Trzymajcie kciuki, żeby coś z tego było! :)
 
Po wizycie: dalej nic nie wskazuje na porodu. Od piatku bede w szpitalu a od poniedziałku beda robic preindukcje. Masakra! Jestem zalamana. Nic sie nie ruszylo :(.
 
hej
u nas dzis pieknie od rana :tak: zaliczylysmy krotki spacerek kolo domku :tak:

iza_marta kochana :* trzymam mocno kciuki za Ciebie :* tak sie meczysz bidulko.Natuszka miala rodzic w Narutowiczu ale nie wiem gdzie urodzila bo nie pisala jeszcze :tak:

asku kasia och oby i uwas ruszylo ;-)

mamaolafkaidamiana rodzilam w Zeromskim i w 2 dobie do domu.W pierwszej ciazy po 3 dobach nas wypuscili :tak: 5 dób po CC o maskara to wedlug nich wyszla bym dopiero dzis bo jest 5 doba :eek:
 
reklama
Pampuszek, no w sumie tak, kilka dni mi ten niby czop odchodzil w toalecie w postaci gestego sluzu. Ale jak juz ten faktyczny wylecial to byl maly,bezowy z odrobina krwi.

Iza, nie martw sie, czasem nie zna sie samego siebie. Ja nerwus jak nie wiem co, zaczelam rodzic i nagle nabralam tyle sily psychicznej ze ja nie wiem gdzie to we mnie bylo!!!
 
Do góry