reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

cholestaze miałam w I ciąży...i uwierzcie... swędzi...wszystko niemiłosiernie!... a leczenie? ostatnie 3 tygodnie (dopadło mnie w 36) hektolitry wody mineralnej i hepatil.... wysokie próby wątrobowe (ASP iALT ) znikły zaraz po porodzie... Okazało sie że to mała naciskała na wątrobę...
 
reklama
gdyby nie odpłynęły mi wody w II ciąży to chyba bym się nie zorientowała... nie miałam wogóle bóli ... i dokładnie 4 skurcze już podczas narodzin synka... od tamtej pory i sobie i każdej życzę czegoś podobnego :)


A po czym sie poznaje, ze opadl brzuszek? Jejku jestem taka niekumata. Piszecie tyle rzeczy a ja nie wiem czy u mnie tez tak jest, bo nie umiem odroznic. Kolezanki sie mnie pytaja o to czy mialam tak jak one a ja nie wiem :(. Poza tym dla mnie wszystko wydaje sie normalne, bo nie wiem co jest nienormalne :D. Ale moja ciaza chyba jest prawidlowa i dlatego tak, bo jak na razie nie mam wskazan do cc. Mialam tylko przez chwile problemy z ta infekcja, mam cukrzyce i na poczatku, ale to przez stres w pracy wysokie ciesnienie. Brzuszek mnie bolal, ale to jak bylam niepowazna, bo spalam po 3godz a reszte czasu uczylam sie i latalam na egzaminy.
Boje sie, ze nie zorientuje sie, ze juz rodze :D. Ze nie poznam tego uczucia.
 
Straciatella nie czekaj i jedź na IP. Maluszek by mógł poczekać ze 2 tygodnie :-(

Zrobiłyście mi smak na gołąbki, chyba sobie jutro zrobię na obiadek :tak:
Maleństwo daje mi ostatnio popalić, w nocy szaleje i mnie budzi :-D Wypycha nóżki i główkę :tak:
Odwiedziła nas Pani Kurator powiedziała, że sa duże szanse że odrocza wyrok :yes: Oby !
 
Chyba przegięłam umieram - wszystko już wysprzątałam . Strasznie się czuję. Chodzić nie mogę. Czytałam Wasze posty.
Czekamy... to dobre wieści ;)
Co ze Straciatella? Pojechała? Tak się wystraszyłam, że aż mi się niedobrze zrobiło. Tfu Tfu oby wszystko było ok.
 
No tez sie wystraszyłam bo ja i straciatella mamy ten sam termin.
MamaO. Zazdroszczę weny sprzątania bo ja dziś kompletnie nie mam siły na nic...
 
reklama
Czesc Nanncy, jak sie czujesz? Jak przygotowania?

Wichurka To rowny miesiac :).
Ale ja bym tak liczyla od 38tc, bo to zawsze jest +/- dwa tyg :).
 
Do góry