reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam ale się rozlało :szok: jak zaprowadzałam Kube do przedszkola to jeszcze było ok a teraz patrzę o szok ale dobra niech się to wypada bo można zasnąć na stojąco:sorry:
anitajas nie ja tylko mój gin :-D a ty jesteś z jastrzębia??:-)

z depilacją to jest hardkor :-) M chętnie by mnie ogolił ale jakoś wole sama z lusterkiem daję radę może nie jest idealnie ale ujdzie ;-)

dziś przyjeżdżają teściowie na kawcię ale będą max godz tak długo jak pies będzie u fryzjera więc luzik:-D

witam nowe majóweczki:-D
 
reklama
ja od M dostałam na urodziny depilator :tak: bo mój stary, leciwy, ledwo co już ciągnął ;-) a ten nowy ma nakładkę z golarką :tak: maszynki mogę wyrzucić ;-) nie ma zacięć i podrażnień ;-) testowałam tydzień temu i super się sprawdził ;-) w każdym zakamarku ;-) poszło mi lepiej niż maszynką :-D
i jak teraz sobie przypomnę - 30 minut przed wyjazdem do szpitala goliłam się, dzień wcześniej malowałam paznokcie u nóg :-D a teraz ... dramat! jest mi jakoś gorzej :eek:
 
co do nowego tematu - jestem za :tak: ale na wątku zamkniętym czyli w grupie ;-) tutaj może być jedynie temat z danymi (data, waga, długość), a zdjęcia na zamkniętym ;-)
A czy któraś z obecnych potrafi to zrobić? Bo ja to z tych jestem, co używają tylko kompa do sprawozdań;-) a dobrze by było "zabezpieczyć" fotki naszych maluszków
 
pod koniec lutego ;-) przeniosły się całkowicie na fb, więc tutaj nic nie pisano ;-) ale mamy już chłopca i dziewczynkę :tak:

Serio? Nic nie wiedzialam. A moglabys mi podac namiary na forum na fb, pls :).

Hihihi co do zalozenia nowego tematu to tak z glupa rzucil. Ale byloby fajnie, gdybysmy mogly chwalic sie naszymi pociechami...niekoniecznie zdjeciami, ale zeby bylo wszystko ladnie opisane :).

Dalej walcze z przeziebieniem i wczoraj przez lezenie w lozku mialam takiego dola!!! Wszyscy mnie wkurzaja! Bylismy u tesciow i ciagle mowili, zebym ciasto zjadla, a gdzie przy cukrzycy ciazowej moge jesc ciasto. Ja na normalne produkty musze uwazac a o ciescie to mozna pomarzyc! O czym oni dobrze wiedza! Maz tez mnie namawia do grzeszkow. Przyjaciolka pisze, ze zabiera mnie na kawe z syropem karmelowym. Mam wrazenie, ze nikt tego nie rozumie. A czuje frustracje!
 
hej
witam nowe mamusie ;-)
mi_lva a jakiego pieska maja tescie ??
asku chlebek ze sliwka uwielbiam :tak:
monikazgierz u mnie lało w nocy teraz jest pochmurno i wieje :sorry:
iza_marta o matko wspolczuje ze Cie tak wodza na pokuszenie :confused2:

my siedzimy w domku Emi nadal ma katarek i troszeczke pokasłuje :confused2: wczoraj byllismy chwilke na rowerku,ktory Emi dostala od chrzestnego na 3 urodzinki.Jeszcze nie kuma za bardzo ale po 30 minutach umie juz utrzymac prosto kierownice i panuje nad nia.Dzis gorsza pogoda wiec rowerek odpada pojdzie tylko na chwilke na spacerek.
 
Dziekuje :D

Teraz troszke z innej beczki ;). Czy wy tez macie wrazliwe sutki? Boje sie, ze bede cierpiec przy karmieniu, gdyz juz teraz jak je dotykam to czuje dyskomfort.
 
iza_marta praktycznie od samego poczatku ciazy mam bardzo wrazliwe sutki :sorry: przy karmieniu Emi mialam kilka dni poranione sutki wyleczylam je własnym mlekiem i bepathenem/linomagiem i musialam je "wietrzyc" tzn. chodzilam bez biustonosza ;-) nie wiem czy hartowanie sutkow zapobiegnie takiej sytuacji mysle ze mozna sprobowac :tak: to chyba ok. 36 tc sie zaczyna
 
reklama
Do góry