reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam na forum :)
jeszcze nie "ogarnelam" forum dokładnie dlatego chcę sie z wami tutaj przywitac :)
Jestem tegoroczna majóweczką- termin na 04.05.2014 w brzuszku zamieszkał Kacper :)
 
reklama
Anetkaaa a co ze zwolnieniem? Skoro dziś się kończy, to jutro powinnaś mieć kolejne. Nie znam się na przepisach, ale lepiej dowiedz się co i jak, abyś nie miała problemów.

Co do depilacji, to u mnie też koszmar. Dobrze, że mam wannę, to siadam na brzegu, lusterko i do przodu. Potem wołam męża na kontrolę i ewentualne poprawki.

Sensique- witaj wśród majówek

Zauważyłam, że nasza lista majówek jest nieaktualna. Część dziewczyn przeniosła się na fb, niektóre dołączyły. Udzielających się aktywnie też jakoś malutko się zrobiło, a powinno być więcej, bo już tylko nieliczne pracują.
 
Monika ze zwolnieniem ponoć nie ma problemu, mówiły że jutro mam sobie odebrać. Nawet dzwoniły jeszcze i pytały na kiedy mam termin bo chcą o tydzień dłużej wystawić. Tylko ciekawe kto się pod tym podpisze.
 
reklama
http://www.mamanigdyniejestsama.pl/informacje-o-spotkaniu Witam, szkoda, że to propozycja dla mam z Krakowa i okolic, ale polecam. Dajcie znać, czy jesteście zainteresowane?
U mnie wszystko w porządku, Junior rośnie, odwrócił się już główką do dołu, więc poród siłami natury raczej mnie nie ominie!! Moja położna, cudowna kobieta, powiedziała mi ostatnio, że tak mnie wymasuje, że poród potrwa 15 minut!! Marzenie... Zwłaszcza, że Olafa rodziłam trzy dni. :-D My teraz mamy zawrót głowy, o syn za niedługo pisze pierwszy egzamin Szóstoklasisty!! Ja chyba bardziej przejęta. Pozdrawiam WAS cieplutko i obiecuję, że będę częściej zaglądała i pisała.
w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry