reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Synek bedzie naszym pierwszym dzieckiem :) wiekowo jestesmy 25+ :) wyprawka prawie gotowa, dokupuje drobnice jeszcze Za niedlugo trzeba bedzie torbe spakowac zeby byla gotowa do zabrania :)
 
Mezatka od grudnia 2011 :) Ciaza pierwsza, ale mam nadzieje ze nie ostatnia :) 30 tydzien mamy teraz. Gin w 20 tyg stwierdzila ze bedzie dziewczynka. Z racji tego ze w maju termin to mamy Maje :D Doczekac juz sie nie moge nikt mi czekania skrocic nie chce :) Przygotowania pelna para. Mamy juz lozeczko, stolik do przewijania, krzeslo do karmienia zeby mamie bylo wygodnie :D, szafe, ubranka. Duzo jeszcze brakuje i nie wiem jak to zdolam dozbierac do konca :D
 
Ja duzo rzeczy na allegro kupilam, siostra po synku tez podrzucila :) Na pewno przygotujesz to co potrzebne :) Zanim zaczelam kompletowac wyprawke radzilam sie siostry Duzo rzeczy ktore kupila nie byly jej potrzebne i chcialam tego uniknac Fajnie sprawdza sie lista rzeczy :) wystarczy wykreslac co juz kupilismy i mamy orientacje czego jeszcze brakuje :)
 
Hej dziewczyny, czytam was czesto.... dzisiaj postanowilam ze wreszcie napisze :)
Chcialabym do was dolaczyc jesli mozna...
Termin mam na 14.05, to moja druga ciaza, mam juz jednego lobuziaka ktory ma 2,5 roku, drugie dziecko to takze chlopiec wiec bedzie wesolo :)
Pozdrawiam wszystkie majowki :d
 
Czy u Was też tak leje? Pogoda u mnie straszna, lecz samopoczucie całkiem ok. Oby nie zapeszyć. U mnie pranie kolorów dla dzidziusia ruszyło pełną parą. Mąż po powrocie z pracy ma stertę prasowania, ale coż żona nie może, to mąż musi. Na razie wyciągnęłam tylko ubranka newborn i 0-3 miesiące.
W poprzedniej ciąży przygotowania zaczęłam na kilka dni przed terminem, mąż składał łóżeczko jak byłam w szpitalu. Teraz ze względu na zagrożenie, wolę być przygotowana wcześniej.

Witam wszystkie nowe majówki.

Anetkaaa- dobrze, że nie musisz się martwić o to zwolnienie.
 
sensique na kiedy masz termin bo nie wiem czy pisałaś :tak:
juuustysienkaaa Witaj :tak: Ja niestety też muszę czekać do końca maja, bo termin 25 Maj, ale chciałabym urodzić w połowie maja :tak:
 
reklama
hej środowo ;-)


co do nowego tematu - jestem za :tak: ale na wątku zamkniętym czyli w grupie ;-) tutaj może być jedynie temat z danymi (data, waga, długość), a zdjęcia na zamkniętym ;-)
no i dwie majóweczki już urodziły :tak: pod koniec lutego ;-) przeniosły się całkowicie na fb, więc tutaj nic nie pisano ;-) ale mamy już chłopca i dziewczynkę :tak:


dzisaj jadę do pracy :-D zawieźć jedynie zwolnienie ;-) i pogadać z niektórymi ;-)


MONIKAZGIERZ u mnie w nocy lało ;-) teraz pochmurno, pewnie będzie kropić cały dzień :tak:

SENSIQUE & JUUUSTYSIENKAAA & BITA21 witamy :tak:

dzisiejsze śniadanie :-D chleb z szuszoną śliwkę :-) do tego metka tatarska, maggie i ogórek kiszony :laugh2: nie jest tak źle jak się obawiałam ;-) miałam ochotę na metkę, więc koniecznie musiałam ją kupić ;-) i miałam big ochotę na chleb ze śliwką ;-) więc same rozumiecie :tak: ;-)
 
Do góry